Wiemy, kiedy premiera "Do wszystkich chłopców, których kochałam 2"

Data: 2019-08-16 00:03:52 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Znana jest już data premiery 2 części filmowej opowieści Do wszystkich chłopców, których kochałam. Drugi film nazywa się PS. Wciąż Cię kocham – kiedy będziemy mogli zobaczyć go na Netfliksie?

Do wszystkich chłopców, których kochałamPhoto Courtesy of Netflix / mat. prasowe Netflix

Do wszystkich chłopców, których kochałam stało się jedną z najpopularniejszych ubiegłorocznych produkcji Netfliksa. Teraz wiadomo już, kiedy będziemy mieli okazję zobaczyć kontynuację o tytule P.S. Wciąż Cię kocham.

Czytaj także: Specjalny prezent dla fanów "Trzynastu powodów"! Zwiastun nowego sezonu i niespodzianka

Do wszystkich chłopców, których kochałam to film, który był oryginalną produkcją dla młodzieży. Powstał on na kanwie powieści o tym samym tytule Jenny Han. Pierwsza część przedstawiała losy Lary Jean, maturzystki, której życie właśnie jest na zakręcie. Jej siostra wyjechała na studia, a tata stawia opory przed zaadoptowaniem psiaka.

Lara kilka lat wcześniej straciła mamę, pozostawiając w życiu córek wiele pytań bez odpowiedzi. Czasem wytchnienie dawały im zaś pamiątki, na pozór niewiele znaczące. Jedną z nich jest pudełko po kapeluszu, w którym dziewczyna skrywa swoje listy miłosne. Listy, które napisała do chłopców, w których się zakochała. I których nigdy nie wysłała, by nie wystawić się na śmieszność, a zarazem – wyleczyć z uczucia.

Problem w tym, że właśnie ktoś ukradł jej pudełko i przesłał listy do wszystkich, których Lara kochała. W tym do starszego chłopaka, a zarazem – byłego partnera jednej z sióstr!

Do wszystkich chłopców, których kochałam to kierowana przede wszystkim do nastolatek lekka, zabawna i bardzo wciągająca opowieść o ich rówieśnikach i wszystkich problemach, z którymi zmierzyć się muszą dojrzewający młodzi ludzie - pisaliśmy zaś w naszej recenzji pierwszego tomu.

Książka Do wszystkich chłopców, których kochałam wydana została przy okazji premiery filmu na Netfliksie w Polsce. I wbrew pozorom, ta romantyczna historia dla młodzieży okazała się naprawdę spektakularnym sukcesem. W naszym artykule opisujemy fenomen Do wszystkich chłopców, których kochałam. Wiadomo, że wkrótce pojawi się filmowa kontynuacja przygód Lary Jean.

W pierwszym filmie wystąpili Noah Centineo, Lana Condor i Janel Parrish. Za reżyserię odpowiadał Susan Johanson, a sam film zdobył m.in. 4 nominacje podczas tegorocznych Teen Choice Awards.

Do wszystkich chłopców, których kochałam 2 (P.S. Wciąż Cię kocham) – opis

Co dzieje się w drugiej części? W PS. Wciąż Cię kocham ponownie zobaczymy Larę i Petera. Tym razem związek młodych ludzi przeżywa kryzys, ponieważ chłopak zbyt wiele chwil spędza z Geneview. W tym samym czasie w życiu Lary pojawia się John Ambrose, czyli piąty chłopak z jej miłosnych listów. Chłopak, który ma wobec Lary inne zamiary niż koleżeńskie gry w Scrabble.

Dziewczyna będzie musiała zweryfikować swoje uczucia do Petera. Bo czy można kochać dwóch chłopców jednocześnie?

Do wszystkich chłopców, których kochałam 2 (PS. Wciąż Cię kocham) – kiedy premiera?

Na premierę 2 części Do wszystkich chłopców, których kochałam czeka wielu widzów Netfliksa. W czwartek odtwórcy ról Petera i Lary - Noah Centineo i Lana Condor potwierdzili wreszcie datę premiery PS. Wciąż Cię kocham.

Kontynuację historii Lary zobaczymy w serwisie dopiero w 2020 roku, a dokładniej – 12 lutego 2020 roku. To jednak nie wszystko, czego dowiedzieliśmy się w czwartkowe popołudnie na oficjalnym Twitterze gwiazd.

Do wszystkich chłopców, których kochałam 2 (PS. Wciąż Cię kocham) – gdzie obejrzeć?

Film P.S. Wciąż Cię kocham na podstawie książki Jenny Han pod tym samym tytułem, będzie można obejrzeć w serwisie Netflix.  

Do wszystkich chłopców, których kochałam 3 – będzie 3 część?

Oprócz informacji o tym, że drugi film pojawi się w okolicach walentynek, Centineo i Condor zdradzili parę szczegółów dotyczących tego, co dalej z młodzieżową serią. Jak się okazało, Netflix planuje wykorzystać potencjał tkwiący w historiach Jenny Han i stworzyć nie 2, ale aż 3 filmy!

Obecnie trwają prace nad 3 filmem, który nazywa się roboczo To All The Boys: Always And Forever Lara Jean, czyli w wolnym przekładzie Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze Lara Jean. Jednocześnie wiadomo już, że filmy nie będą stanowiły dość wiernej adaptacji książek, a będą jedynie inspirowane poszczególnymi wątkami z powieści. W Polsce przeczytać już można trzeci tom cyklu książek o przygodach Lary Jean, powieść Zawsze i na zawsze. Książka opowiada  o codzienności bohaterów znanych z wcześniejszych tomów w ostatniej klasie, tuż przed rekrutacją na studia. Autorka, Jenny Han, bardzo mocno podkreśla, że nie planuje pisać kolejnych książek poświęconych Larze Jean, zamierza zająć się kolejnymi projektami. 

Do obsady serii dołączyli także Ross Butler znany z produkcji takich jak Riverdale czy Trzynaście powodów oraz Jordan Fisher.

Kojarzycie tę serię? Będziecie oglądać?

Jeśli chcecie już teraz zapoznać się z kontynuacją przygód Lary Jean, koniecznie przeczytajcie książkę P.S. Wciąż Cię kocham. Możecie ją kupić w popularnych księgarniach internetowych:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
P.S. Wciąż cię kocham
Jenny Han18
Okładka książki - P.S. Wciąż cię kocham

 Długo wyczekiwana kontynuacja bestsellera ,,Do wszystkich chłopców, których kochałam"! Związek Lary Jean i Petera przeżywa...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Reklamy
Recenzje miesiąca
Więcej niż zło
Ewelina Stefańska
Więcej niż zło
Dlaczego mnie zabiłaś?
Andrzej Marek Grabowski
Dlaczego mnie zabiłaś?
Znajda
Katarzyna Kielecka
Znajda
Las znikających gwiazd
Kristin Harmel
Las znikających gwiazd
Noc sów. Opowieści z lasu
Jacek Karczewski
Noc sów. Opowieści z lasu
Gorath. Uderz pierwszy
Janusz Stankiewicz
Gorath. Uderz pierwszy
Kacper
Gabriela Gargaś ;
Kacper
Pokaż wszystkie recenzje