"Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2" - Czas na wielki finał filmowej serii adaptacji!

Data: 2020-08-26 15:02:18 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2 to wielkie zwieńczenie filmowej serii adaptacji książki Igrzyska śmierci, którą zwieńczyć ma zamach na samego Prezydenta Snowa!

Liam Hemsworth w filmie Kosogłosfot. mat. prasowe Forum Film Poland / kadr z filmu Kosogłos. Część 1

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2 to druga część wielkiego finału adaptacji książki Kosogłos Suzanne Collins, w ramach którego ostatecznie dowiemy się, jak potoczą się losy znanych nam bohaterów.

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2 – opis

Katniss Everdeen stanie przed wielkim wyzwaniem, które nie jest już lokalnym problemem Dystryktu 13, jednakże złowieszczy Kapitol może paść, przekształcają się w wielką wojnę o przetrwanie oraz przyszłość całego narodu.

Walka z dyktatorem oraz próba zabicia Prezydenta Snowa ma nadejść już wkrótce, a Katniss wraz z Gale'em, Finnckiem oraz Peetą, bez których to zadanie będzie niemożliwe do zrealizowania.

Czytaj także: Będzie kontynuacja serii „Igrzyska Śmierci”! To pewne!

Wyzwanie dotyczyć będzie nie tylko wielkiego wysiłku oraz prowadzenia wojennych zmagań, ale także doprowadzi do trudnych moralnych wyborów, które będą decydujące dla przyszłości oraz reakcji opinii publicznej. Głodowe Igrzyska były początkiem, nadszedł czas na wielkie zakończenie....

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2 – obsada

Kto wystąpił w filmie Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2? Cała seria filmowa Igrzysk śmierci spowodowała, że wielką sławę zyskała Jennifer Lawrence, która pojawiła się także X-Menach, American Hustle, Czerwonej jaskółce oraz w horrorze Mother!

Czytaj także: Uczciwy człowiek – jak koncern potrafi zmienić życie zwykłego rybaka... 

W pozostałych rolach wystąpili także między innymi Liam Hemsworth, Woody Harrelson, Willow Shields czy też Julianne Moore.

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2 – gdzie obejrzeć?

Ostatnią część filmowej sagi opowiadającej o dzielnej Katniss Everdeen wkrótce zobaczymy na antenie stacji Puls. Film Kosogłos. Część 2 wyemitowany zostanie na Pulsie w środę, 16 sierpnia 2023 r. o godz. 20:00, a także w niedzielę, 20 sierpnia br. o godz. 22:00.

Czytaj także: Paranoja. Mocny film sensacyjny o szpiegostwie korporacyjnym

Film zobaczyć można także w Internecie – na platformach VOD i na Netflixie. 

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2 – opinie

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2 doczekał się świetnego przyjęcia, dzięki czemu widzowie mieli okazję ujrzeć efektowne zakończenie opowieści, choć same recenzje i opinie recenzentów i ekspertów niebyły równie wysokie.

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2 – książka

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2 to filmowa adaptacja książki Kosogłos Suzanne Collins, która dzięki filmowi mogła się nacieszyć jeszcze większym zainteresowaniem oraz uznaniem, nie mogąc narzekać na brak środków finansowych. W ten sposób autorka może w spokoju pracować nad kolejnymi projektami. Kosogłos okazał się wielkim zwieńczeniem cyklu Igrzyska Śmierci.

Książkę Kosogłos kupić można poniżej: 

Tagi: Igrzyska śmierci, filmy science fiction, kontynuacja filmu,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Kosogłos
Suzanne Collins52
Okładka książki - Kosogłos

Katniss Everdeen wraz z matką i siostrą mieszka w Trzynastce – legendarnym podziemnym dystrykcie, który wbrew kłamliwej propagandzie Kapitolu...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Holly
Stephen King
Holly
Najważniejsze to przeżyć
Ałbena Grabowska
Najważniejsze to przeżyć
Tango z rożnem
Iwona Banach
Tango z rożnem
Domki z kart
Anna Ziobro
Domki z kart
Ostatni trop Kopernika
Marcin Przewoźniak
Ostatni trop Kopernika
Podróbka
Kirstin Chen
Podróbka
Krwawe srebrniki
Robert M. Rynkowski ;
Krwawe srebrniki
Nameryka
Martín Caparrós
Nameryka
Pokaż wszystkie recenzje