Kuchenne Rewolucje - Sokołów - Kuźnia Smaków/Prosto od serca - Co wydarzyło się w Sokołowie Podlaskim?

Data: 2021-09-30 13:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Kuchenne rewolucje Magdy Gessler tym razem zabiorą tytułową gwiazdą do Sokoła Podlaskiego, gdzie Marta oraz jej mąż prowadzą znaną lokalnie restaurację. Po początkowych sukcesach niestety, miejsca podupada po obostrzeniach. Czy dojdzie do bankructwa?

Obrazek w treści

Magda Gessler tym razem wybrała się do Sokoła Podlaskiego, gdzie zajęła się zadaniem uratowania restauracji Kuźnia Smaków, która mocno ucierpiała w wyniku nadciągnięcia koronawirusa. Czy ta rewolucja udała się? Czy nie napotykała na większe problemy?

Kuchenne Rewolucje – Restauracja Prosto od serca — opis odcinka 

Piąty odcinek kolejnego sezonu to kolejne wyzwanie znanej restauratorki, która tym razem zajmie się niegdyś dobrze radzącą sobie restauracją w Sokołowie Podlaskim, która napotkała na spore problemy w związku z nadejściem pandemii oraz znaczącym ograniczeniem działalności.

Marta oraz jej Mąż po sukcesach obecnie mierzą się z wielkimi kłopotami, ich Kuźnia Smaków stoi na granicy bankructwa, a ostatnią nadzieją na sukces jest przybycie Magdy Gessler.

Czytaj również: Kuchenne Rewolucje - Restauracja Ajax. Czy kolejne rewolucje były udane?

Parze brakuje oszczędności, niemniej oboje starają się ze wszystkich sił utrzymać swoją wierną i dzielną załogę, która ze wsparciem Magdy Gessler będzie miała szansę ponownie zachwycać wielu gości.

Dzięki chęci współpracy rewolucja udaje się, choć przemiana w Prosto od serca nie była łatwa. Konieczne było pokonanie wielu przeszkód i problemów.

Kuchenne Rewolucje — Restauracja Prosto od serca — gdzie jest? 

Prosto od serca mieści się przy ulicy Pięknej 2 w Sokołowie Podlaskim, względnie niedaleko od Warszawy czy Siedlec. To właśnie tutaj zjawiła się gwiazda stacji TVN.

Czytaj również: Nagrodzony felieton: "Kuchenne rewolucje"

Kuchenne Rewolucje — Restauracja Prosto od serca — czy rewolucja była udana?

Rewolucja okazała się sporym sukcesem, restauracja po dziś dzień radzi sobie bardzo dobrze, nadrabiając powstałe w wyniku pandemii problemy. Kucharze oraz zarządzający wzięli sobie mocno rady do serca, kontynuując podstawy, które przełożyły się na wielki sukces zaistniałej rewolucji.

Czytaj również: Kuchenne Rewolucje - Restauracja Tasty - rewolucja, której nie było

O tym jak mocne zaszły zmiany przekonać się będziecie mogli dziś, 30 września 2021 roku, oczywiście na kanale TVN, o godzinie 21:30. Reemisja zaplanowana została na sobotę, 2 października na godzinę 18:00.

Kuźnia Smaków/Prosto od serca – menu 

Przemieniona Kuźnia Smaków, obecnie pod nazwą Prosto od serca oferuje przepyszne polskie dania, oferując szeroki zakres przepysznych dań, pięknie udekorowanych 

Czytaj również: Popularny talk-show „Miasto Kobiet” powrócił do TVN Style!

Kuchenne Rewolucje - książki

Kuchenne Rewolucje to program rozrywkowo-kulinarny, oparty na amerykańskim formacie Kitchen Nightmares. Jego prowadzącą jest Magda Gessler, polska restauratorka i osobowość telewizyjna, właścicielka i współwłaścicielka kilkunastu restauracji, malarka, felietonistka, autorka wielu książek o tematyce kulinarnej.

W jej dorobku znalazły się między innymi takie dzieła jak: Wielkanoc ze smakiem, Kuchenne rewolucje. Nowe przepisy Magdy Gessler, Kuchenne rewolucje. Przepisy Magdy Gessler, Kuchnia Polska Magdy Gessler. 

ziemniak

Serdecznie polecamy autobiografię Magdy Gessler - Magda, która powstała przy współpracy z Dominikiem Limanowskim.

Książkę w dobrej cenie kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Magda
Dominik Linowski1
Okładka książki - Magda

MAGDA Fascynująca opowieść o życiu absolutnej królowej polskiej gastronomii i jednej z najbardziej znanych i wpływowych Polek. Szczera i dotychczas...

dodaj do biblioteczki
Reklamy