„Kuchenne rewolucje”: odcinek 12. – American Dream, Wrocław

Data: 2022-05-19 09:00:01 Autor: Julia Hantulik
udostępnij Tweet

Już w najbliższy czwartek Magda Gessler ruszy w kolejną podróż. Tym razem znana restauratorka zatrzyma się we Wrocławiu, gdzie pewna restauracja, serwująca amerykańską kuchnię, potrzebuje rewolucji.

Obrazek w treści
fot. x-news.pl

Magda Gessler w 12. odcinek 24. sezonu Kuchennych rewolucji odwiedzi Wrocław, gdzie swoją restaurację prowadzi pani Beata. Kobieta potrzebuje pomocy znanej restauratorki, by utrzymać interes. Czy rewolucja się uda i lokal zostanie uratowany? Czy właścicielka i personel będą się buntować przeciwko zmianom?

Kuchenne rewolucje – American Dream – opis odcinka

American Dream to restauracja, której właścicielką jest Beata. Lokal znajduje się nieopodal wrocławskiego rynku i prosperuje już od przeszło dziewięciu lat. Przez ten czas restauracja miała swoich klientów, jednak w ostatnim czasie przestało ich przybywać. Wrocławski rynek gastronomiczny obfituje w przeróżne lokale, więc Beata, aby chronić się przed ostatecznym bankructwem, prosi o pomoc Magdę Gessler. 

Czytaj także: Toskania - duński dramat w romantycznym stylu debiutuje na Netflix

Gdy znana restauratorka przybywa na miejsce, okazuje się, że właścicielka, chcąc ratować interes, wzięła kredyt. To jednak niewiele pomogło, bo fundusze się wyczerpały i od tego czasu właścicielka musi dokładać do swojego biznesu. W prowadzeniu lokalu pomagają jej dzieci, jednak one także nie wiedzą, jak uratować restaurację. Magda Gessler, widząc determinację Beaty, Pauliny i Szymona, przeprowadza rewolucję.

Kuchenne rewolucje – American Dream – gdzie jest restauracja z odcinka? 

Restauracja American Dream po rewolucji nazywa się Queens Street Bar. Znajduje się ona we Wrocławiu przy ulicy Drukarskiej 32 w okolicy Uniwersytetu Ekonomicznego. Lokal prowadzi także swoją stronę na Facebooku, gdzie można zapoznać się z menu.

Kuchenne rewolucje – American Dream – czy rewolucja była udana?

Rewolucję w American Dream można uznać za udaną. Lokal wciąż serwuje amerykańskie dania, które zostały nieco ulepszone według przepisów Magdy Gessler. Zmieniła się nazwa, częściowo menu, a także wystrój wnętrza.

Czytaj także: Neumatt - serialowy dramat o walce z samym sobą, już na Netflix

Całą rewolucję będzie można obejrzeć w czwartek 19 maja o godzinie 21:35 na kanale TVN. Powtórka odcinka zaplanowana jest na sobotę 21 maja na godzinę 17:55 również w TVN. Ponadto wszystkie odcinki są dostępne na platformie player.pl.

Kuchenne rewolucje – American Dream – menu

Na Facebooku restauracji American Dream można zobaczyć nowe ulepszone menu. Lokal serwuje burgery, pizzę, naleśniki. Klienci mogą także zdecydować się na wprowadzone przez restauratorkę dania takie jak: sałatka Hemingwaya, burger Queens oraz zupa popcornowa.

Kuchenne rewolucje – książki

Prowadząca program Kuchenne rewolucje Magda Gessler ma w swoim dorobku wiele książek o tematyce kulinarnej. Mowa tu o tytułach: Wielkanoc ze smakiemKuchenne rewolucje. Nowe przepisy Magdy GesslerKuchenne rewolucje. Przepisy Magdy Gessler czy Kuchnia Polska Magdy Gessler. Polecamy także bografię Magdy Gessler o tytule Magda, która powstała przy współpracy z Dominikiem Linowskim

Książkę można kupić w popularnych księgarniach internetowych:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Magda
Dominik Linowski1
Okładka książki - Magda

MAGDA Fascynująca opowieść o życiu absolutnej królowej polskiej gastronomii i jednej z najbardziej znanych i wpływowych Polek. Szczera i dotychczas...

dodaj do biblioteczki
Reklamy