Neumatt - serialowy dramat o walce z samym sobą, już na Netflix

Data: 2022-05-13 10:42:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Majowe premiery Netfliksa powiększyły się dziś o kolejną serialową opowieść, tym razem dramat produkcji szwajcarskiej, o tytule Neumatt, znanym również jako New Heights, którego bohaterem jest konsultant biznesowy, który musi zmienić swoje życie. 

Obrazek w treści

Serial Neumatt swoją premierę w pierwszym sezonie, na platformie Netflix miał dziś, w godzinach porannych, opowiadając wzruszającą i bardzo osobistą historię. Co wiemy o serialu? O czym dokładnie opowiada? Kto jest jej bohaterem?

Neumatt – opis serialu

Serial Neumatt to szwajcarski dramat obyczajowy, historia zarówno wzruszająca, co i bardzo osobista, której bohaterem jest młody mężczyzna, Mick Wyss, pracujący jako konsultant biznesowy w Zurichu. Pewnego dnia jego wiecznie zabiegane życie ma się odmienić. Otrzymuje bowiem wiadomość o samobójczej śmierci swego ojca. W związku z ty musi wrócić na farmę, gdzie matka Katharina, babcia Trudi, siostra Sarah i brat Lorenz, borykają się z problemami finansowymi. 

      Czytaj również: Co nowego na Netflix? Premiery od 8 do 15 maja 2022

Okazuje się bowiem, że farma jest zadłużona. Ofertę rodzinie składa burmistrz miasteczka, który ma wobec tego miejsca swoje plany. Tymczasem Mick mierzy się z przeróżnymi wyzwaniami, z którymi do tej pory nie miał do czynienia. 

Neumatt – obsada serialu

W serialu występują: Benito Bause, Roeland Wiesnekker, Rachel Braunschweig, Julian Koechlin, Miriam Maertens, Jérôme Humm, Sophie Hutter, Anouk Petri, Nicola Perot i inni

      Czytaj również:  Nasz ojciec - szokujący dokument o praktykach pewnego lekarza

Twórcami serialu są Sabine Boss oraz Pierre Monnard.

Neumatt – gdzie obejrzeć serial?

Serial Neumatt to kolejna oryginalna produkcja od platformy Netflix. Dlatego serial można oglądać właśnie na tej największej platformie streamingowej.  

      Czytaj również: 42 dni w mroku - dziś premiera chilijskiego mini-serialu opartego na faktach

 Premiery mini-serialu Neumatt przewidziana jest na dziś, piątek 13 maja 2022 roku. Serial we wszystkich odcinkach można już oglądać na platformie Netflix.

Neumatt - ile odcinków?

Kolejny serial na platformie Netflix jaki już dostępny jest na wspomnianej platformie, to ponownie produkcja wpisująca się w styl Netfliksa. Cały pierwszy sezon serialu Neumatt liczy sobie 8 odcinkach. Wszystkie one są już dostępne. 

Neumatt - opinie o serialu

Serial Neumat może przypaść do gustu przede wszystkim widzom, którzy lubią serialowe opowieści w postaci dramatu, szczególnie dotyczącego relacji rodzinnych, i trudnych wyborów. 

   Czytaj również:  Nowy Eden - premiera nowego serialu na Netflix

Spodobać się może także widzom kochającym wzruszające i osobiste opowieści serialowe. 

Neumatt – książki

Opisywany serial to kolejna produkcja, która nie bazuje na książce. Oznacza to, że produkcja została stworzona na własnym, autorskim scenariuszu. W zamian zatem polecamy inna książkę, o tytule Łzy szczęścia, której autorką jest Małgorzata Wagner.

Książkę "Łzy szczęścia" (Wydawnictwo Novae Res) można kupić taniej poniżej:

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy