42 dni w mroku - dziś premiera chilijskiego mini-serialu opartego na faktach

Data: 2022-05-11 11:03:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Biblioteka Netfliksa powiększyła się właśnie o kolejna produkcję, tym razem krótką serialową opowieść, tym razem produkcji chilijskiej. Serial nowi tytuł 42 dni w mroku i jest trzymającą w napięciu historią o zaginięciu i desperackich poszukiwaniach. 

Obrazek w treści

Autor zdjęcia: Diego Araya Corvalán / Netflix

Serial 42 dni w mroku zabiera widzów w opowieść w klikacie sensacyjnym i kryminalnym, nie szczędząc wielu tajemnic i mrocznego klimatu. A co o nim wiemy? Na czym skupia się fabuła Czy warto poświęcić mu czas? Czy warto poświęcić mu uwagę? 

42 dni w mroku – opis serialu

Serial 42 dni w mroku to mroczna opowieść kryminalno-sensacyjna, produkcji chilijskiej, w formie mini-serialu, którego akcja rozgrywa się właśnie w Chile. Miejscem, gdzie toczy się nasza opowieść jest niewielkie chilijskie miasteczko. 

      Czytaj również: Co nowego na Netflix? Premiery od 8 do 15 maja 2022

Serial bazuje na prawdziwej historii zaginięcia. W miasteczku, w którym z powodu dziwnego zniknięcie pewnej kobiety, trwa medialna burza, która przeszkadza w odnalezieniu Veróniki, która stara sie odnaleźć jej siostra, Cecilia. Wkrótce na światło dzienne wychodzą złe ludzkie przywary, jak zaniedbania władz czy uprzedzenia ze strony ludzi. 

42 dni w mroku – obsada serialu

W serialu występują: Claudia Di Girólamo, Aline Küppenheim, Amparo Noguera, Gloria Münchmeyer, Pablo macaya, Daniel Alcaino, Motserrat Lira, Amparo Noguera.

      Czytaj również:  „Siostry krwi” – nowy serial kryminalny już dziś na Netfliksie

Reżyserami serialu są Gaspar Antillo oraz Braudia Huaiquimila. 

42 dni w mroku – gdzie obejrzeć serial?

Serial 42 dni w mroku to kolejna oryginalna produkcja od platformy Netflix. Dlatego serial można oglądać właśnie na tej największej platformie streamingowej.  

      Czytaj również: The Sound of Magic - wzruszająca serialowa opowieść z magią w tle

 Premiery mini-serialu 42 dni w mroku przewidziana jest na dziś, środę 11 maja 2022 roku. Serial we wszystkich odcinkach można już oglądać na platformie Netflix.

42 dni w mroku - ile odcinków?

Kolejny serial na platformie Netflix jaki możemy już oglądać, to ponownie produkcja w mini-serialowej wersji. Tym razem produkcja skupiona na prawdziwej historii, wydarzeniu jakie rozegrało się w rzeczywistości, to opowieść opowiedziana jedynie w 3 odcinkach. Wszystkie one są już dostępne. 

42 dni w mroku - opinie o serialu

Serial 42 dni w mroku może przypaść do gustu przede wszystkim widzom, którzy lubią serialowe opowieści bazujące na faktach. Powszechnie wiadomo bowiem, że najlepsze scenariuszu tworzy i buduje życie. To także opowieść, w której nie zabraknie momentów tajemnicy i napięcia. 

   Czytaj również:  Nowy Eden - premiera nowego serialu na Netflix

Spodobać się może także widzom lubiącym kryminalne opowieści, a także seriale o tematyce sensacyjnej. 

42 dni w mroku – książki

Opisywany serial to kolejna produkcja, która nie bazuje na książce, i choć jest oparta na faktach, została stworzona na własnym, autorskim scenariuszu. W zamian zatem polecamy inna książkę, o tytule Ostatnie dni mroku, której autorem jest Graham Moore.

Książkę "Ostatnie dni mroku" (Wydawnictwo Między Słowami) można kupić taniej poniżej:

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy