"La Bandida": Marina chce poznać prawdę. Opis odc 33 i 34

Data: 2020-08-05 10:50:43 Autor: Piotr Piekarski

Guero jest nieszczęśliwie zakochany, a Marina pragnie poznać prawdę na temat swojej rodziny. To tylko część wydarzeń, która będzie mieć miejsce w najnowszych odcinkach La Bandida. Co wydarzy się w 33 i 34 odc La Bandida

Obrazek w treści

La Bandida to popularna w ostatnim czasie telenowela z Meksyku, która przedstawia losy Gracieli Olmos. Co wydarzy się w najnowszych odcinkach produkcji? 

La Bandida – opis 33 odc

Co wydarzy się w 33 odc La Bandida? W nowym odcinku dochodzi do rozmówienia się Mariny oraz jej matki, Gracieli. Młoda dziewczyna chce wreszcie poznać prawdę na temat swojej rodziny i tego, kim był jej ojciec. Dosyć ma już sekretów Gracieli, które nieustannie wpędzają je obie w kłopoty. 

Czytaj także: Film "Mulan" nie trafi do kin? Od 4 września na Disney+ 

W tym samym czasie zawodu miłosnego doświadcza Guerro. Mężczyzna kocha Nimfę, pragnie stworzyć z nią związek. Jednocześnie – wydaje mu się, że kobieta zainteresowana jest jedynie Danielem. Niebawem Guerro ma szansę zainteresować sobą Nimfę, gdy wyrzuca z domu La Bandidy pijanego i awanturującego się Pedro. 

La Bandida – gdzie obejrzeć 33 odc? 

Gdzie można obejrzeć 33 odc La Bandida? Nowy epizod wyemitowany zostanie w telewizji w środę, 5 sierpnia o godz. 20:35 na antenie TVP 1. 

Czytaj także: "La Bandida": Valentina traci dziecko. Co wydarzy się w 32 i 33 odcinku La Bandidy? 

Po premierze nowego odcinka w telewizji, 33 odc La Bandida zobaczyć będzie można także na vod.tvp.pl.

La Bandida – opis 34 odc

Co będzie dalej w La Bandida?  W 34 odc serialu dochodzi do kolejnego zamieszania z udziałem domu publicznego prowadzonego przez Gracielę. Tym razem chodzi o mężczyzn, którzy należą do Ligi Obrony Przyzwoitości, a którzy okazują się częstymi gośćmi burdelu. 

Czytaj także: Graciela Olmos – biografia

Jednocześnie na Gracielę naciska Pedro, który prosi o jeszcze jedną szansę. Kobieta nie może mu odmówić, dlatego ponownie zatrudniony zostaje w burdelu.

W tym samym czasie dochodzi do licytacji, w której wygrać można seksualne usługi oferowane przez Blondi. 

La Bandida – gdzie obejrzeć 34 odc? 

34 odc La Bandida wyemitowany zostanie w telewizji w czwartek, 6 sierpnia o godz. 20:35 na TVP 2. Po premierze serialu nowy odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie VOD Telewizji Polskiej. 

La Bandida – książka

Serial La Bandida inspirowany jest prawdziwymi zdarzeniami z życia Meksykanki, Gracieli Olmos. Niestety, w Polsce nie została wydana żadna książka, która odnosiłaby się do tej postaci. 

Zamiast tego możemy polecić powieść Ojciec chrzestny, która przedstawia losy jednego z najpotężniejszych bossów mafijnych w USA.

Książkę w dobrej cenie kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Selfie z Toskanią
Monika B. Janowska;
Selfie z Toskanią
Wizna
Jacek Komuda
Wizna
Dom sekretów
Natalia Bieniek
Dom sekretów
Magiczne skrzypce
Izabella Klebańska
Magiczne skrzypce
Zapach makadamii
Anna Wojtkowska-Witala
Zapach makadamii
Trzecia strona medalu
Dariusz Grochal
Trzecia strona medalu
Bezsenna
Lou Morgan
Bezsenna
Drogi Edwardzie
Ann Napolitano
Drogi Edwardzie
O melba!
Grażyna Bąkiewicz
O melba!
Pokaż wszystkie recenzje