Łasuch – serial o chłopcu jelonku, na podstawie serii komiksów, w czerwcu na Netflix

Data: 2021-05-01 10:30:01 Autor: adudek

Netflix potwierdza kolejną premierę. Tym razem będzie nią Łasuch, serial oparty na serii komiksów autorstwa Jeffa Lemire'a, wydane w naszym kraju nakładem wydawnictwa Egmont Polska.

Obrazek w treści

Serial Łasuch, będący serialem fantasy o pogodnej tematyce ma mieć swoją premierę z początkiem czerwca. Oprócz jego zapowiedzi i przybliżenia warstwy fabularnej, Netflix przygotował także pierwszy filmowy zwiastun. Więcej informacji na temat nadchodzącej produkcji, zapewne poznamy w późniejszym terminie. 

Łasuch – o czym jest serial?

Serial Łasuch to opowieść rozgrywająca się w postapokaliptycznym świecie, która opowiada o bardzo wyjątkowym dziecku. Pewnego dnia na świat przychodzi chłopiec o wyglądzie jelonka. Chłopiec jelonek ma na imię Gus.

Czytaj również: Przekręciarze – humor w brazylijskim stylu z dzisiejszą premierą na Netflix

Razem ze swoim opiekunem, który zostaje nim trochę przypadkiem, dołącza do grupy wędrowców, która składa się zarówno z ludzi, jaki zwierząt-ludzi, dziecięcych hybryd. Wszyscy ruszają w podroż, która ma być odpowiedzią na nurtujące ich pytania. 

Łasuch – zwiastun filmowy

Jak wspominaliśmy platforma Netflix, jej polski odział, przygotował pierwszy zwiastun, pierwszą filmową zapowiedź, którą prezentujemy poniżej. 

Łasuch – kiedy premiera?

Premiera serialu, w pierwszym sezonie została zaplanowana na 4 czerwca 2021 roku. Serial zapewne trafi na platformę w pełnym sezonie, we wszystkich odcinkach.

Łasuch – czy będzie drugi sezon

Oczywiście na dzień dzisiejszy nie znamy losów kolejnego sezonu, czyli drugiej serii. Jeśli produkcja, która dopiero w czerwcu zadebiutuje na Netflix, spodoba się widzom, to jest bardzo prawdopodobne, że kontynuacja serialu zostanie przez Netflix zamówiona. Będziemy oczywiście o tym informować. 

Czytaj również: Cień i kość, fantasy serial Netflixa, adaptacja cyklu powieści dla młodzieży. Dziś premiera!

Łasuch – książki

Serial Łasuch oparty jest na serii komiksów o tematyce fantasy, cyklu komiksowym autorstwa Jeffa Lemire'ego, które w naszym kraju pojawiły się nakładem wydawnictwa Egmont.

Komiks Łasuch można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Łasuch
Jeff Lemire0
Okładka książki - Łasuch

Pierwszy tom słynnej opowieści rozgrywającej się w postapokaliptycznej Ameryce. Siedem lat temu Przypadłość zabiła na całym świecie miliardy ludzi. Nieliczne...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Recenzje miesiąca
Na wieki wieków Pani Amen
Bianka Kunicka - Chudzikowska
Na wieki wieków Pani Amen
Spowiedź Goebbelsa
Christopher Macht
Spowiedź Goebbelsa
A miał być happy end
Katarzyna Kalicińska
A miał być happy end
Niskorosła
Joanna Bartoń
Niskorosła
Wędrówka
Anna Onichimowska
Wędrówka
Sam i Watson patrzą sercem
Ghislaine Dulier
Sam i Watson patrzą sercem
Największy sekret
Rhonda Byrne
Największy sekret
Pokaż wszystkie recenzje