Legimi rusza ze sprzedażą tradycyjnych książek... nawet 50% taniej!

Data: 2020-02-12 10:16:23 Autor: Sławomir Krempa
News - Legimi rusza ze sprzedażą tradycyjnych książek... nawet 50% taniej!

Jak informowaliśmy już w styczniu, księgarnia internetowa Legimi, która oferuje usługę dostępu do 60 000 ebooków i audiobooków w ramach stałej opłaty abonamentowej, rusza z zupełnie nową propozycją dla moli książkowych. Już 12 lutego 2020 w godzinach popołudniowych w Legimi kupicie również tradycyjne, papierowe książki. W dodatku rabaty sięgają nawet 50%!

Rabat 50% dla stałych klientów Legimi nie jest w ofercie księgarni niczym nowym. Dotąd Legimi oferowało swoim stałym klientom nawet 50% rabatu na ebooki i audiobooki w ramach Klubu Mola Książkowego. Za rejestrację, korzystanie z aplikacji i abonamentu oraz kupowane e-booki i audiobooki klienci otrzymywali punkty, które później można było wymienić, żeby uzyskać nawet 50% rabat. Nowością jest to, że od teraz taki rabat możliwy będzie również w przypadku kupna książek drukowanych.

Legimi istnieje już od 10 lat, w tym czasie z usługi skorzystało już ponad milion osób. Część z nich dzięki aktywnemu abonamentowi na ebooki zebrała setki złotych, które mogłyby wymienić na kolejne zakupy. Tylko po co kupować kolejne e-booki, skoro są już one dostępne w ramach abonamentu? Bywało też tak, że czytelnicy korzystali z aplikacji Legimi, by wstępnie zapoznać się z książką, którą później kupowali w wersji drukowanej. W innej księgarni, bo Legimi książek drukowanych nie oferowało. Teraz ma się to zmienić. 

Katalog książek drukowanych Legimi obejmował będzie 100 000 pozycji. Wiele z nich nie jest dostępnych w wersji elektronicznych – często z powodów licencyjnych. Nie kupimy na przykład nigdzie e-booków z Jeżycjadą Małgorzaty Musierowicz, nie ma też elektronicznych wydań wielu dzieł Milana Kundery. Ponadto w księgarni będzie można zamówić część tytułów na specjalne życzenie.

Jak kupować drukowane książki taniej w Legimi? 

Przede wszystkim trzeba być członkiem Klubu Mola Książkowego. Punkty naliczane są automatycznie wszystkim użytkownikom, którzy zarejestrowali się po 6 czerwca 2019, pozostali użytkownicy usługi mogą się bezpłatnie zapisać do Klubu. Punkty otrzymać można za zarejestrowanie konta, pobranie aplikacji na nowe urządzenia, pobierając pierwszy ebook – nawet jeden z darmowych, dostępnych również w Legimi. Każdy posiadacz abonamentu bez limitu (miesiąc abonamentu Legimi obejmującego e-booki bez limitu to koszt 39,99 zł, z audiobookami – 44,99 zł) w Legimi co miesiąc otrzymuje na konto w Klubie Mola Książkowego 5 zł. Zgromadzonych punktów nie traci się – trzeba tylko logować się w Legimi co najmniej raz na kwartał.

Zgromadzone środki można wymienić na zakup książek, ebooków i audiobooków z rabatem nawet 50%. Przy zakupach za 50 zł darmowa jest także dostawa w punktach odbioru i kurierem. Pewnym mankamentem jest fakt, że na razie tradycyjne książki zamawiać można tylko na stronie Legimi.pl, planowane jest także wdrożenie tej opcji w aplikacjach mobilnych.  

Sprzedaż tradycyjnych książek w Legimi rusza 12 lutego 2020 w godzinach popołudniowych. 

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.