Leśniczówka – czemu serial zdjęto z anteny. Czy powróci?

Data: 2022-11-21 09:56:01 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Polski serial obyczajowy nagle zniknął z ramówki TVP1. Fanów zasmuciła ta informacja, zwłaszcza, że chcieliby się dowiedzieć co dalej się dzieje z ich ukochanymi bohaterami. Czy produkcja jeszcze powróci na antenę Telewizji Polskiej?

Obrazek w treści Leśniczówka – czemu serial zdjęto z anteny. Czy powróci? [jpg]fot. Centrum Informacji TVP / mat. prasowe

Leśniczówka to Polski serial obyczajowy, który zwykle był chętnie oglądany na antenie TVP1. Ostatnim wyemitowanym odcinkiem był epizod 619. Nagle jednak produkcja zniknęła z ramówki. Jaki był tego powód? 

Leśniczówka – czy będą nowe odcinki?

Serial Leśniczówka opowiada o miejscowości do której przenosi się rodzina Katarzyny Ruszczyc. Kobieta wprowadza się do domu jej tragicznie zmarłego ojca. Jest zrozpaczona i nie umie sobie poradzić z jego śmiercią. To właśnie w tym miejscu będzie miała szansę zapoznać się z rodzinnymi sekretami z dawnych lat. Jakie tajemnice skrywa stary dom i pozornie sielska miejscowość?

    czytaj także: Miłość jest wszystkim – Miłosny prezent na Święta Bożego Narodzenia?

Musimy uspokoić zmartwionych widzów! Serial cały czas powstaje, a nowe odcinki są produkowane. Zdecydowano się wstrzymać jego emisję na czas trwającego w Katarze mundialu. XXII Mistrzostwa Świata w Piłce Nożne to ważne wydarzenie sportowe, które nie może nie być emitowane na stacji TVP1. 

Leśniczówka – kiedy serial wróci do TV?

Popularny serial za jakiś czas ponownie będzie emitowany na telewizyjnej Jedynce. Chociaż aktualnie nie mamy żadnych oficjalnych doniesień, to wydaje się, że produkcja powróci krótko po tegorocznym Mundialu.

    czytaj także: Kevin sam w domu – popularna produkcja powraca na Święta!

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Katarze rozpoczęły się 20 listopada i mają potrwać do 18 grudnia 2022 roku. To prawdopodobnie wtedy polski serial obyczajowy wróci na antenę. Trzeba się jednak uzbroić w cierpliwość. 

Leśniczówka – gdzie oglądać w Internecie?

Wszystkie odcinki serialu Leśniczówka krótko po premierze trafiały na platformę streamingową TVP VOD. Właśnie tam można je teraz oglądać. Jest to idealny czas na nadrobienie wszelkich zaległości. 

    czytaj także: Wpadając z ryzykowny układ... Prawnik z Lincolna

Niestety jednak na serwisie są dostępne tylko i wyłącznie odcinki, które już miały swoją telewizyjną premierę. Nie znajdziemy tam nowych epizodów. Trzeba będzie zaczekać aż TVP wznowi emisję. 

Leśniczówka – książki

Leśniczówka to serial, który bazuje na własnym scenariuszu. W zamian jednak polecamy zapoznać się z książką Leśniczówka na Mazurach autorstwa Agnieszki Kulig. Powieść opowiada o Annie i Radku między którymi zaczyna się rodzić nieśmiałe uczucie. 

Książkę możecie kupić w popularnych księgarniach internetowych:

Tagi: leśniczówka,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Czarcie Lustro
Magdalena Zimniak
Czarcie Lustro
Nielat
Piotr Kościelny
Nielat
Gwiazdy widzą wszystko
Danuta Korolewicz ;
Gwiazdy widzą wszystko
Medea z Wyspy Wisielców
Magda Knedler
Medea z Wyspy Wisielców
Głosujcie na Wilka!
Davide Cali ;
Głosujcie na Wilka!
Największy błąd
Olek Zielonka
Największy błąd
Wylot
Olesia Ivchenko
Wylot
Pokaż wszystkie recenzje