Mała Wielka Stopa 2: W rodzinie siła – animacja dla całej rodziny już w kinach

Data: 2021-09-19 11:05:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Wraz z całą rodziną możemy się już wybrać na kolejny ciekawy film. Mowa o kontynuacji opowieści o potomku Wielkiej Stopy, która wypełniona jest niezwykłymi przygodami. Tytuł filmu to Mała Wielka Stopa 2: W rodzinie siła.  

Obrazek w treści

Film jest klasyczną animacją więc seans to doskonała okazja, by wybrać się do kina wraz z całą rodziną. Co ma nam do zaoferowania ta pogodna, pełna optymizmu opowieść? Jakie tym razem przygody czekają na Adama i jego przyjaciół?  

Mała Wielka Stopa 2: w rodzinie siła – opis filmu 

Mała Wielka Stopa 2: W rodzinie siła to kolejny film z serii animacji, których bohaterem jest Adam. Jest potomkiem legendarnej górskiej istoty, zwanej Yeti. Tak samo, jak jego tata. Nie tylko rodzic odziedziczył po Wielkiej Stopie pewne zdolności, ma je, jak się okazuje, także Adam. Wkrótce będzie mógł je wykorzystać. Jego tata nie wrócił z wyprawy, której celem był ratunek zwierząt z rezerwatu, zagrożonego przez budowę fabryki. Od dłuższego czasu nie daje on żadnego znaku życia. 

Czytaj również: "Minionki rozrabiają" - co wiadomo na temat znanej bajki?

Adam zbiera zatem całą swoją rodzinę, a także przyjaciół, niedźwiedzia Burego i szopa Huncwota i rusza na misję ratunkową. W rezerwacie odkrywają przerażającą prawdę i będą musieli zmierzyć się z wieloma przeciwnościami, używając wszyskich swoich talentów i umiejętności. Przyjdzie im pokonać intruzów, by odnaleźć ojca i ocalić zagrożony rezerwat. 

Mała Wielka Stopa 2: W rodzinie siła – obsada filmu

Animacja Mała Wielka Stopa 2: W rodzinie siła to produkcja, w której usłyszymy tylko głosy znanych aktorów. W obsadzie znaleźli się Kylian Trouillard, Alexis Victor, Marie Chevalot, Frédéric Souterelle, Sebastien Desjours, Pierre Tessier, Xavier Fagnon, Clara Quilichini.

Czytaj również: Mała Wielka Stopa 2: W rodzinie siła

Twórcami filmu są Jeremy Degruson oraz Ben Stassen. Mają oni na swoim koncie takie animowane hity jak: Corgi, psiak królowej, Jak ukraść księżyc, Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów czy Minionki

Mała Wielka Stopa 2: w rodzinie siła – gdzie obejrzeć film

Film Mała Wielka Stopa 2: W rodzinie siła to kolejna produkcja, która trafiła do kin. Film można oglądać na srebrnym ekranie od 17 września 2021 roku. 

Mała Wielka Stopa 2: w rodzinie siła – opinie o filmie

Opisywana produkcja to animacja, więc spodoba się widzom lubiącym kreskówki, filmy animowane, które przeznaczone nie są tylko dla najmłodszych. Mała Wielka Stopa 2: W rodzinie siła to opowieść pełna przygód i trzymających w napięciu momentów. 

Czytaj również:  Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 17 do 24 września 2021 roku

Pojawienie się tej animacji w kinach to także świetna okazja, by wybrać się do kina ze swoimi najbliższymi i spędzić razem wolny czas. 

Mała Wielka Stopa 2: w rodzinie siła – książki

Film Mała Wielka Stopa 2: w rodzinie siła to produkcja filmowa oparta na własnym, autorskim scenariuszu. W zamian polecamy lekturę książki Minionki. Historia prawdziwa.

Książkę „Minionki. Historia prawdziwa” można kupić taniej poniżej: 

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Znieczulenie
Kamil Wala-Szymański
Znieczulenie
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Dwa królestwa. Jedna krew
Renata Czarnecka
Dwa królestwa. Jedna krew
Klejnot z Bizancjum
Weronika Umińska
Klejnot z Bizancjum
Everest
Sangma Francis
Everest
Infantka
Wojciech Nerkowski
Infantka
Pokaż wszystkie recenzje