Małe kobietki – Cztery siostry muszą pojąć czym jest dojrzałość...

Data: 2020-12-01 20:54:17 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Małe kobietki" to brytyjski serial przygotowany przez BBC, który w Polsce zobaczyć możemy za darmo za pośrednictwem kanału drugiego Telewizji Polskiej, prezentujący grupkę dziewczyn, które muszą mierzyć się z życiowymi trudnościami.

Obrazek w treści 

"Małe kobietki" to trzyodcinkowy serial emitowany na kanale TVP 2, prezentujący losy Meg (Willa Fitzgerald), Jo (Maya Hawke), Beth (Annes Elwy) i Amy (Kathryn Newton), młodych dziewczyn wchodzących w okres dojrzałości, których ojciec walczy na wojnie secesyjnej.

Co wiemy o serialu Małe kobietki?

Małe kobietki – opis, o czym jest serial?

Meg, Amy, Jo oraz Beth to cztery młode dziewczyny wchodzące w okres dojrzewania, starające się mocno trzymać razem, gdy ich ojciec walczy w wojnie secesyjnej, a matka ma naprawdę wiele na głowie.

Marmee pomimo ciężkiej pracy stara się ze wszystkich sił pokazać dziewczynom co to naprawdę znaczy być kobietą, te jednak bardziej są zainteresowane rywalizacją o jak najlepszą pozycję oraz rolę.

Wkrótce w okolicy pojawia się Laurie, wnuk niezwykle bogatego pana Laurence'a.

Małe kobietki – wszystkie odcinki

Produkcja opracowana przez BBC została opracowana w formie trzech odcinków, które za pośrednictwem kanału TVP 2 emitowane będą co tydzień o godzinie 21:50 co wtorek.

Małe kobietki – 2 sezon?

Historia do tej pory nigdy nie doczekała się więcej niż jednej części, opowieść jest sama w sobie zamknięta oraz spójna, w wyniku czego nie ma większych szans na kontynuację. Można trzymać kciuki za kolejną adaptację, która spróbuje jeszcze w nieco inny sposób podejść do książkowego oryginału.

Małe kobietki – zwiastun

Propozycja to kolejna, współczesna adaptacja znanej i cenionej powieści, którą kilkukrotnie podejmowano w różnych etapach historii kina.

Małe kobietki – ile odcinków? Gdzie zobaczyć?

Serial „Małe kobietki" stanowi w zasadzie mini serial składający się z trzech odcinków, będących częściami mocno rozwiniętej opowieści, znanej pierwotnie z kart powieści oraz poprzednich adaptacji. Serial będzie w ciągu trzech tygodni emitowany we wtorki o 21:50 na antenie TVP 2. Serię można zobaczyć także za pośrednictwem platformy HBO GO oraz za darmo na vod.tvp.pl.

Małe kobietki – film

W 2019 roku opracowana została także filmowa adaptacja z Florence Pugh, Emmą Watson, Meryl Streep, Laurą Dern oraz Elizą Scanlen, który także dostępny jest do zobaczenia, w cenie abonamentu, na HBO GO.

Małe kobietki – książka

Serial Małe kobietki jest serialową adaptacją powieści Małe kobietki, Louisa'e May Alcott opracowaną w 1868 roku, prezentującą w pełni doświadczenia Meg i jej sióstr w trakcie Wojny secesyjnej. Zainteresowane marką osoby mogą się zainteresować także filmową adaptacją dostępną również za pośrednictwem HBO GO

Książkę Małe kobietki kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Małe kobietki
Louisa May Alcott10
Okładka książki - Małe kobietki

Ameryka, lata sześćdziesiąte XIX wieku. W domostwie zwanym Orchard House od pokoleń mieszka rodzina Marchów. Pod nieobecność ojca walczącego w wojnie...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy