"Małe kobietki": Meg będzie mieć bliźniaki! Co wydarzy się w 2 i 3 odc Małe kobietki?

Data: 2020-12-08 16:57:18 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Małe kobietki to serialowa adaptacja powieści o tym samym tytule, opracowanej przez stację BBC i dostępną za darmo w Polsce za pośrednictwem emisji na antenie kanału drugiego Telewizji Polskiej. Co wnosi tym razem opowieść o Amy, Jo, Beth i Meg March? Co czeka fanów w odcinkach 2 i 3 odc Małe kobietki?

Obrazek w treści 

Małe kobietki to brytyjski serial obyczajowy z 2017 roku, emitowany za pośrednictwem anteny kanału drugiego Telewizji Polskiej.

Małe kobietki – opis 2 odc

Co wydarzy się w 2 odcinku Małe kobietki? Dziewczyny próbują spokojnie przetrwać kolejny dzień, który nie jest dla nich łatwy czy przyjemny. Amy wpada w spore tarapaty i doświadcza chłostania w szkole. Meg natomiast pojawia się na pierwszym balu.

Niestety dziewczyna zmaga się z plotkami dotyczącymi jej, jej sióstr i matki. Beth natomiast zmaga się ze szkarlatyną, mocno odciskającą się na jej stanie zdrowia i samopoczuciu. 

Czytaj także: "Małe kobietki": Meg bierze ślub z Brookiem! Co wydarzy się w 1 i 2 odc Małe kobietki?

Przed Świętami Bożego Narodzenia Beth na szczęście powraca do zdrowia, a Jo może się pochwalić akceptacją jej opisanej historii. Niespodziewanie do domu powraca ojciec dziewcząt, zmagający się ze sporym osłabieniem organizmu.

Brooke zakochał się w Meg, lecz ta nie odwzajemnia jego uczuć... tak się dzieje do czasu, ponieważ ciocia March wyraża się o nim bardzo źle. To sprawia, że młoda dziewczyna zmienia całkowicie nastawienie. Bierze ślub z ukochanym, dzięki któremu udaje jej się pogodzić z ciotką....

Małe kobietki – gdzie obejrzeć 2 odc?

Gdzie można zobaczyć 2 odcinek Małe kobietki? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w środę, 19 majaa na antenie TVP 2 od godziny 21:50.

Czytaj także: "BrzydUla 2": Tajemnicza walizka uratuje Ulę i Marka? Co wydarzy się w 47 i 48 odc BrzydUla 2?

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy HBO GO.

Małe kobietki – opis 3 odc

Co stanie się w 3 odc Małe kobietki? Meg jest w ciąży z bliźniakami, Jo zmaga się z brakiem weny i chęci do pisania po porażce powieści, natomiast Beth ma problemy zdrowotne. Amery otrzymuje zaproszenie na wycieczkę po Europie do ciotki Carroll i jej kuzyna. Laurie wciąż marzy o prawdziwej miłości, pomimo kolejnych wiosen na karku.

Postanawia podzielić się swoimi uczuciami z Jo, niestety nie odnosi sukcesu, a Pan Lawrenc zachęca go wyjazdu Europy, aby zapomniał tam o porażce. Tam spotyka się z Amy, odnawiając ich przyjaźń. Beth jest ciężko chora i umiera, a wyjazd nad morze nie przyniósł pozytywnych rezultatów. Jo natomiast odnosi sukcesy w dziedzinie utworów poetyckich.

Czytaj także: Powrót na statek. Piraci z Karaibów: Skrzynia Umarlaka

Jo zmaga się z frustracją, ciężkimi ograniczeniami ze strony cioci March, próbującą powrócić do zdrowia do udarze mózgu. Kobieta postanawia przedstawić profesora Bhaera, któy szybko zostaje zaakceptowany przez rodzinę.

Akcja przenosi nas kilka lat w przyszłość, gdzie obserwujemy ślub Jo i Bhaera. Małżeństwo prowadzi szkołę dla młodych chłopców, mieszczącą się w dawnym domu cioci March. Meg podsumowuje swoje losy....

Małe kobietki – gdzie obejrzeć 3 odc?

Gdzie można zobaczyć 3 odcinek Małe kobietki? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w czwartek, 20 maja na antenie TVP 2 od godziny 21:50.

Czytaj także: "Kozacka miłość": Marysia manipuluje swoim bratem.... Co wydarzy się w 7 i 8 odc Kozacka miłość?

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie HBO GO.

Małe kobietki – książka

Serial Małe kobietki stanowi serialową adaptację książki Małe kobietki, autorstwa Louisa May Alcott opracowaną w 1868 roku, prezentującą w pełni doświadczenia Meg i jej sióstr w trakcie Wojny secesyjnej. Zainteresowane marką osoby mogą się zainteresować także filmową adaptacją dostępną również za pośrednictwem HBO GO

Książkę Małe kobietki kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Małe kobietki
Louisa May Alcott10
Okładka książki - Małe kobietki

Ameryka, lata sześćdziesiąte XIX wieku. W domostwie zwanym Orchard House od pokoleń mieszka rodzina Marchów. Pod nieobecność ojca walczącego w wojnie...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Tylko to, co ważne
Agnieszka Stec-Kotasińska
Tylko to, co ważne
Lekkie objawy życia
Tomasz Białkowski
Lekkie objawy życia
Centrum śmierci
Tom Shachtman
Centrum śmierci
Odrodzone królestwo
Elżbieta Cherezińska
Odrodzone królestwo
Szpiedzy i sufrażystki
Krzysztof Beśka
Szpiedzy i sufrażystki
Leśniczanka
Klaudia Duszyńska
Leśniczanka
Pokaż wszystkie recenzje