"Małe kobietki": Meg bierze ślub z Brookiem! Co wydarzy się w 1 i 2 odc Małe kobietki?

Data: 2020-12-01 20:04:09 Autor: tadas

Małe kobietki to serialowa adaptacja powieści o tym samym tytule, opracowanej przez telewizję BBC i dostępną za darmo w Polsce za pośrednictwem emisji na antenie TVP. Co wnosi tym razem opowieść o Amy, Jo, Beth i Meg March? Co czeka fanów w odcinkach 1 i 2 odc Małe kobietki?

Obrazek w treści 

Małe kobietki to brytyjski serial obyczajowy z 2017 roku, emitowany za pośrednictwem anteny kanału drugiego Telewizji Polskiej.

Małe kobietki – opis 1 odc

Co wydarzy się w 1 odcinku Małe kobietki? Serial rozpoczyna się w końcówce 1861 roku, okresie wielkich zmian w życiu młodych sióstr March. Ich ojciec zostaje wezwany do walki w wojnie secesyjnej.

Amy, Jo Meg oraz Beth muszą się nauczyć nie tylko skromnie żyć, ale także dojrzale radzić sobie z problemami oraz wysokimi oczekiwaniami ukochanej matki.

Czytaj także: Człowiek na krawędzi – Skok z krawędzi będzie częścią planu?

W okolicach pojawia się niezwykle przystojny sąsiad Laurie Laurence, będący wnukiem niezwykle bogatego człowieka.

Małe kobietki – gdzie obejrzeć 1 odc?

Gdzie można zobaczyć 1 odcinek Małe kobietki? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 1 grudnia na antenie TVP 2 od godziny 21:50.

Czytaj także: Siła taktyczna – SWAT powstrzyma dwa gangi z użyciem... amunicji szkoleniowej?

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy HBO GO.

Małe kobietki – opis 2 odc

Co stanie się w 2 odc Małe kobietki? Dziewczyny starają się przetrwać kolejny dzień, który nie jest dla nich łatwy. Amy wpada w tarapaty i doświadcza chłostania w szkole. Meg pojawia się na pierwszym balu.

Niestety dziewczyna zmaga się z plotkami dotyczącymi jej, jej sióstr oraz matki. Beth natomiast zmaga się ze szkarlatyną. 

Czytaj także: Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara – Arcywróg powraca w jeszcze potężniejszej formie!

Przed Świętami Bożego Narodzenia Beth powraca do zdrowia, a Jo może się pochwalić akceptacją jej historii. Niespodziewanie do domu powraca ojciec dziewcząt, który zmaga się ze sporym osłabieniem.

Brooke zakochał się w Meg, lecz ta nie odwzajemnia jego uczuć... to jednak do czasu, gdy ciocia March wyraża się o nim bardzo źle. To sprawia, że młoda dziewczyna zmienia swoje nastawienie.

Meg bierze ślub z ukochanym, dzięki któremu udaje jej się pogodzić z ciotką....

Małe kobietki – gdzie obejrzeć 2 odc?

Gdzie można zobaczyć 2 odcinek Małe kobietki? Kolejny epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 8 grudnia na antenie TVP 2 od godziny 21:50.

Czytaj także: "Saga rodu Forsyte’ów": Irene idzie na zwarcie z Soamesem. Co wydarzy się w 6 i 7 odc Saga rodu Forsyte?

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie HBO GO.

Małe kobietki – książka

Serial Małe kobietki stanowi serialową adaptację książki Małe kobietki, autorstwa Louisa May Alcott opracowaną w 1868 roku, prezentującą w pełni doświadczenia Meg i jej sióstr w trakcie Wojny secesyjnej. Zainteresowane marką osoby mogą się zainteresować także filmową adaptacją dostępną również za pośrednictwem HBO GO

Książkę Małe kobietki kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Małe kobietki
Louisa May Alcott9
Okładka książki - Małe kobietki

Ameryka, lata sześćdziesiąte XIX wieku. W domostwie zwanym Orchard House od pokoleń mieszka rodzina Marchów. Pod nieobecność ojca walczącego w wojnie...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo