Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara – Arcywróg powraca w jeszcze potężniejszej formie!

Data: 2020-12-01 18:43:03 Autor: tadas

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara to kolejna część znanego oraz cenionego cyklu pirackich produkcji Disneya, otwierający przed fanami kolejne starcie z kapitanem Salazarem, potężniejszym niż kiedykolwiek wcześniej!

Obrazek w treści

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara to amerykański film przygodowy z 2017 roku w reżyserii Joachima Ronninga i Espena Sandberga.

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara – opis 

Fabuła Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara młody Henry Turner w dalszym ciągu stara się uwolnić swojego ojca od złowrogiej klątwy, która zmusza go do pozostaną na Latającym Holendrze. Okręt chłopaka wpada do Trójkąta Diabła, w wyniku czego zostają zaatakowani przez ludzi kapitana Salazara.

Hiszpański łowca piratów powraca w mrocznej wersji, która czyni go wyraźnie potężniejszym niż kiedykolwiek. Henry przekazuje informacje Sparrowowi informację od arcy wroga.

Czytaj także: Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły – Jack Sparrow chce odzyskać swój wyjątkowy okręt!

Jacka czeka egzekucja, z której sprytem i planem udaje mu się wydostać, podążając w tropem Trójzęba Posejdona, za sprawą którego będzie w stanie powstrzymać Salazara. Szlakiem tego potężnego przedmiotu podąża także Hector Barbossa.

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara – obsada 

Kto pojawił się w obsadzie filmu Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara? Po raz kolejny w głównej roli wystąpił uwielbiany aktor Johnny Depp, znany nam z takich produkcji jak: Wrogowie publiczni, Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindewalda, Alicja po drugiej stronie lustra, Transcendencja, Alicja w Krainie Czarów.

Czytaj także: Powrót na statek. Piraci z Karaibów: Skrzynia Umarlaka

Oprócz nich w produkcji występują również Javier Bardem, Geoffrey Rush czy Brenton Thwaites. 

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara – gdzie obejrzeć? 

Film Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara wyemitowany w telewizji zostanie we wtorek, 1 grudnia 2020 r. o godz. 20:05 na antenie telewizji Polsat. 

Czytaj także: Piraci z Karaibów: Na krańcu świata - Co kryje się za horyzontem?

Film zobaczyć można również w Internecie – za pośrednictwem platform VOD. 

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara – opinie

Film Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara doczekał się przeciętnego przyjęcia, wynikającego z wielu kiepskich czy co najwyżej przeciętnych scen i momentów, które wskazały na problemy z formą całej marki gry.

Czytaj także: "BrzydUla 2": Marek nie może się dodzwonić do rodziny.... Co wydarzy się w 42 i 43 odc BrzydUla 2?

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara – książka

Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara to kolejna autorska opowieść ukazująca nam kolejne losy znanych nam bohaterów, która została rozszerzona także w formie książkowej od Greg Ehrbar.

Książkę Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara
Greg Ehrbar0
Okładka książki - Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara

Opowiem ci historię - to będzie opowieść o największym skarbie, jaki kiedykolwiek trafił w ludzkie ręce... Młody Henry pragnie odnaleźć Trójząb...

dodaj do biblioteczki
Autor