Max wystartował. Znajdziesz w nim "Grę o tron" i... "Kuchenne rewolucje"

Data: 2024-06-11 10:11:24 | aktualizacja: 2024-06-11 10:23:24 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

11 czerwca zadebiutowała platforma Max – nowy serwis streamingowy Warner Bros. Discovery, który zastąpił dotychczasową platformę HBO Max i połączył produkcje stacji HBO oraz TVN. Jak wygląda nowy serwis streamingowy i jakie produkcje w nim znajdziemy? 

Max premiera serwisu

Przygotowania do debiutu platformy Max w Polsce trwały już od dłuższego czasu. Od kilku tygodni HBO Max komunikowało nadchodzącą zmianę w swoich mediach społecznościowych, a dzień przed premierą platformy zaprezentowano reklamowy singiel Tylko to, co chcę wykonywany przez Katarzynę Nosowską. Dziś natomiast subskrybenci mogą zajrzeć, jak wygląda platforma. 

Max – co to za platforma?

Przypomnijmy, że platforma Max połączyła dotychczasowe produkcje HBO Max oraz seriale, programy reality show oraz filmy, które do tej pory znaleźć można było na platformie Player.pl. Do nowej platformy dostęp od razu otrzymali dotychczasowi subskrybenci HBO Max, których konta – wraz z zapamiętanymi profilami oraz historią oglądania – przeniosły się do Max. 

Jeżeli chodzi o sam layout platformy, nowy serwis przypomina dotychczasową platformę HBO Max, choć Max zawiera odświeżenie w wyglądzie i kilka nowych funkcji. Poza tym w nowej platformie pojawiły się nowe kategorie: HBO – prezentujące produkcje oryginalne realizowane na rzecz tej stacji, a także TVN, gdzie znajdziemy popularne seriale i programy. W kategorii „sport” znajdziemy biografie sportowców, a także programy sportowe – np. wyścigi kolarskie, turnieje golfa czy turnieje tenisa (m.in. z udziałem Igi Świątek!). 

Max – jakie seriale i filmy znajdziemy? 

Przede wszystkim to, co przekonać ma do założenia konta w Max, to finałowy sezon serialu Skazana – prawdziwego hitu Playera. To duże zaskoczenie dla dotychczasowych subskrybentów platformy Player, gdzie mogliśmy zobaczyć dotychczasowe 3 sezony serialu. Pierwszy odcinek 4 sezonu już jest dostępny, a następne zobaczyć będzie można w kolejnych tygodniach. Łącznie finałowy sezon liczyć ma 4 odcinki. 

Pod koniec maja Warner Bros. Discovery poinformował także, że wystartowały zdjęcia do nowej polskiej produkcji dla platformy Max – Lady Love. Akcja serialu rozpoczyna się w latach 70., a kończy w 2000 r. i opowiada o Lucynie Lis, która wyjeżdża do RFN, gdzie zostaje gwiazdą branży dla dorosłych. 

Dziś na Max, poza 4 sezonem Skazanej, subskrybenci mogą zobaczyć także m.in. nowe odcinki serialu Max Original Słodkie kłamstewka: Szkoła letnia, czyli kolejnego spin-offu serialu Pretty Little Liars. Obok klasyków, takich jak Gossip Girl, Sukcesja czy Euforia, Max proponuje także np. biografię prawniczki humanitarnej pt. Hope

Na nowej platformie znajdziemy także szereg produkcji dotychczas kojarzonych ze stacją TVN. Wśród nich znajduje się nowy program stacji – The Traitors. Zdrajcy, ale też kilkanaście sezonów Kuchennych Rewolucji z Magdą Gessler czy kanały na żywo: stację TVN, TVN 24, TTV, TVN24 BIS, TVN Style czy TVN Turbo. 

Max – ile kosztują abonamenty? 

Za dostęp do platformy Max ceny zaczynają się od 19,99 zł miesięcznie. W ramach pakietu podstawowego zobaczymy bibliotekę TVN, seriale HBO, lecz pakiet ten zawiera reklamy. 

W ramach pakietu standardowego (29,99 zł za miesiąc) mamy wszystko to, co w pakiecie podstawowym, ale pozbędziecie się reklam, a na dodatek możecie dokonać 30 pobrań, by zobaczyć filmy i seriale offline. Z kolei pakiet Premium (za 49,99 zł miesięcznie) pozwala zobaczyć produkcje nawet w 4KUHD i Dolby Atmos, a także dokonać 100 pobrań. 

Aby móc oglądać kanały tv i sport, należy dodać do swojego pakietu dodatkową opcję, kosztującą 20 złotych miesięcznie.

Tagi: Max, seriale hbo, HBO Max, seriale player, Skazana,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Film
Reklamy
Recenzje miesiąca
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Times New Romans
Julia Biel
Times New Romans
Formuła Elli
Agnieszka Rautman-Szczepańska ;
Formuła Elli
Śpiew morzycy
Jagna Rolska ;
Śpiew morzycy
Nasze światy
Claudia Moonever
Nasze światy
Pokaż wszystkie recenzje