The Traitors. Zdrajcy 2 sezon - czy będzie?

Data: 2024-05-22 18:24:02 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Mirosław Kalinowski
udostępnij Tweet

Malwina Wędzikowska w programie The Traitors Zdrajcy

22 maja 2024 r. zobaczyć będzie można finałowy odcinek programu The Traitors. Zdrajcy. To ważna data dla wszystkich fanów programu, bowiem właśnie tego dnia poznamy zwycięzców pierwszej edycji show. Jeśli zastanawiacie się, czy powstanie 2 sezon polskiej wersji The Traitors – mamy dobrą wiadomość! 

The Traitors. Zdrajcy 2 sezon powstanie! Ruszyły castingi

Program The Traitors. Zdrajcy znany jest od kilku lat na całym świecie. Pierwsza edycja programu udowodniła, że także i wśród polskich widzów show cieszyło się dużą popularnością. Według danych stacji TVN, po pierwszych sześciu tygodniach emisji programu, łączna liczba wyświetleń odcinków przekroczyła 1,5 mln wyświetleń. Nic więc dziwnego, że jeszcze przed finałem show, ogłoszono jego kolejną edycję. 

Prowadzącą 2 sezon polskiej wersji The Traitors pozostanie Malwina Wędzikowska, do tej pory scenografka i projektantka, dla której program był debiutem w roli telewizyjnej gwiazdy. Uczestnicy na ten moment nie zostali jeszcze wybrani – castingi oficjalnie ruszyły, a chętni zgłaszać mogą się na stronie producenta programu, firmy Jake Vision. 

W formularzu zgłoszeniowym trzeba podać – poza podstawowymi danymi – także link do mediów społecznościowych, wykształcenie, zawód oraz  „nietypowe umiejętności, talenty, zainteresowania”. Zgłaszający się do kolejnej edycji, muszą wskazać także na swojego ulubionego uczestnika 1 sezonu The Traitors. Zdrajcy

The Traitors. Zdrajcy – kto może wziąć udział w programie? 

A kto wydaje się idealnym kandydatem do programu? Jak pokazała pierwsza edycja show, twórcy The Traitors angażują graczy pochodzących z różnych części kraju, ale także zajmujących się różnymi profesjami i będącymi w różnym wieku. Szanse na uczestnictwo mają więc zarówno młodzi studenci, jak i emeryci i emerytki. 

Warto zauważyć, że większość z uczestników 1 edycji była prawdziwymi „kolorowymi ptakami”. Szczególnie w pamięć widzów mogły zapaść m.in. kreacje Sandry, mocny i stanowczy charakter Doroty czy entuzjazm Mikołaja. Niezapomniane pozostaną też nocne rozgrywki zdrajczyń – Dominiki i Olgi oraz nieprawdopodobne opanowanie Piotra. 

Ważne też, by osoby aplikujące do programu, były gotowe na zadania fizyczne. To właśnie tego typu aktywności najczęściej pojawiały się w pierwszym sezonie: czasem trzeba było wbiegać po kilkukilometrowych schodach, innym razem – strzelać z łuku czy wspinać się na wysokie konstrukcje. 

The Traitors. Zdrajcy – kiedy 2 edycja będzie miała premierę? 

Zgłoszenia potencjalnych graczy do 2 edycji programu już ruszyły. Można spodziewać się, że na przełomie najbliższych tygodni poszczególne osoby zostaną zaproszone na castingi. Sama produkcja prawdopodobnie rozpocznie się jeszcze w tym roku; choć oficjalna data rozpoczęcia zdjęć nie została podana, można założyć, że będzie to pod koniec lata lub wczesną jesienią 2024 r. 

Jeśli faktycznie tak się wydarzy, można spodziewać się, że nowy sezon Zdrajców pojawi się na antenie stacji TVN najwcześniej we wiosennej ramówce stacji w 2025 roku.

Przeczytaj także:


fot. © TVN Warner Bros Discovery / Piotr Mizerski 
Tagi: The Traitors. Zdrajcy, programy reality show,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun
Alfabet polifoniczny
Cienie dawnych grzechów
Mieczysław Gorzka ; Michał Śmielak
Cienie dawnych grzechów
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
Pokaż wszystkie recenzje