The Traitors. Zdrajcy - przed nami 11 odc. programu! Rozłam w sojuszu Justyny i Doroty!

Data: 2024-05-08 13:10:02 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Mirosław Kalinowski
udostępnij Tweet

Zostały już tylko dwa odcinki przed wielkim finałem The Traitors. Zdrajcy. Emocje sięgają zenitu, a uczestników przy okrągłym stole jest coraz mniej. W ostatnim odcinku z programem pożegnał się Mikołaj-surfer, który był Lojalny. Jak wpłynie to na morale grupy? I czy tym razem uda się odkryć tożsamość Zdrajców?

Olga w programie The Traitors. Zdrajcyfot. © TVN Warner Bros Discovery / Piotr Mizerski 

Przed nami 11 odcinek The Traitors. Zdrajcy. Od kilku tygodni w telewizji obserwować mogliśmy zmagania uczestników show z kolejnymi zadaniami, ale też – próby odszukania Zdrajców. W 11 odcinku wzajemne zaufanie między uczestnikami grupy ponownie zostanie podważone. Poznajcie streszczenie nadchodzącego epizodu! 

The Traitors. Zdrajcy odc. 11 – streszczenie 

Przypomnijmy, że pod koniec ostatniego odcinka decyzją uczestników z programu odszedł Mikołaj-surfer, który okazał się być Lojalnym. Podczas nocnej narady Zdrajcy nie mogli jednak wyeliminować kolejnego z Lojalnych – Malwina znów nakazała Zdrajcom, by ci wypisali swoją czarną listę. Spośród nich jedna osoba odpadnie kolejnej nocy. 

Przeczytaj także: Od zera do milionera - 20 lat w Unii - film dokumentalny dziś w TVP 1

Rano trwa wielkie poruszenie, kiedy okazuje się, że przy stole znalazł się ten sam skład, co poprzedniego wieczoru podczas narady. Pojawiają się myśli, czy ktoś nie przeszedł na stronę Zdrajców. Jednak Malwina wkrótce ogłasza, że pojawiła się nowa czarna lista. Lojalni zaczynają się więc zastanawiać, czy na liście nie znaleźli się także i Zdrajcy, by odsunąć od siebie podejrzenia. 

Przeczytaj także: Przysięga - odc. 567 - streszczenie - Suat pomoże Emirowi i Kemalowi?

Wkrótce uczestnicy udają się na kolejne zadanie. W akademii kulinarnej mają przygotować potrawy, które następnie inni uczestnicy będą kosztowali i zgadywali, jakie to dania. Do wygrania duża suma, nie wszyscy wytrzymują jednak napięcie. Dorota nie wytrzyma napięcia, będzie czuła się bardzo źle. 

Przeczytaj także: Przysięga - odc. 566 - streszczenie - Suat pomoże Emirowi i Kemalowi?

Dojdzie do poróżnienia między dotychczasowymi sojusznikami. Dorota i Justyna pokłócą się ze sobą, a Manae na celownik obierze Piotra. Czy Piotr odkryje się jako Zdrajca, a może odsunie od siebie podejrzenia? Jak eliminacja Mikołaja-surfera poprzedniego wieczoru wpłyną na zaufanie grupy wobec Patryka? Tego dowiemy się już w 11 odcinku. 

The Traitors. Zdrajcy odc. 11 – kiedy w tv? 

Zastanawiacie się, kiedy będzie można zobaczyć 11 odc. programu The Traitors. Zdrajcy? Ten epizod wyemitowany zostanie premierowo na TVN w środę, 8 maja 2024 r. o godz. 21:35. Jednocześnie nowy odcinek będzie można zobaczyć również na platformie Player.pl. 

Przeczytaj także: Przysięga - odc. 565 - streszczenie - Emir, Kemal i Feride poszukują dowodów na Umita

Poza tym powtórki odcinka wyemitowane zostaną w sobotę, 11 maja 2024 r. o godz. 21:50 na TVN Style, a także w niedzielę, 12 maja o godz. 18:00 na TVN. 

The Traitors. Zdrajcy – odc. 12 – co się wydarzy? 

12 odcinek programu będzie kluczowy dla uczestników. Ostatnie eliminacje wstrząsnęły Lojalnymi, a tymczasem przed niektórymi z nich bardzo niespokojna noc. Jedna z osób z czarnej listy tej nocy pożegna się z programem. Rano brakuje kolejnych dwóch uczestników. Na osłodę, Malwina proponuje nowe zadanie. To jedna z ostatnich szans, by dołożyć do puli kolejne złote monety. Jednak czy uczestnicy skorzystają z danej im szansy? 

Emisja 12 odc. The Traitors. Zdrajcy zaplanowana została na 15 maja 2024 r. na godz. 21:35.

Przeczytaj także:


Tagi: The Traitors. Zdrajcy, programy reality show, reality show,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Times New Romans
Julia Biel
Times New Romans
Formuła Elli
Agnieszka Rautman-Szczepańska ;
Formuła Elli
Śpiew morzycy
Jagna Rolska ;
Śpiew morzycy
Nasze światy
Claudia Moonever
Nasze światy
Pokaż wszystkie recenzje