The Traitors. Zdrajcy odc. 7: Spięcie między uczestnikami! Streszczenie odcinka 7 i 8

Data: 2024-04-10 13:08:01 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Mirosław Kalinowski
udostępnij Tweet

Jeden ze zdrajców wypędzony został z zamku, jednak także jeden z lojalnych przeszedł na ciemną stronę. Dziś dowiemy się, kto – decyzją duetu zdrajczyń – został wyeliminowany z gry. Poznajcie streszczenie 7 odcinka The Traitors. Zdrajcy.

The Traitors. Zdrajcy 7 odcinek programufot. x-news / mat. prasowe /  © TVN Warner Bros Discovery / Piotr Mizerski 

Przed tygodniem lojalni zdecydowali się wypędzić z zamku Aleksa – tym razem mieli rację, wyrzucając z programu nie jednego ze swoich, ale zdrajcę. Nie spodziewają się, że jeden z lojalnych został jednak zmuszony do przejścia do przeciwnej drużyny. Jednak czy nowa zdrajczyni podoła wyzwaniom, które stawia przed nią nowa rola w The Traitors. Zdrajcy?

The Traitors. Zdrajcy odc. 7 – streszczenie

Pod koniec poprzedniego odcinka do drużyny Zdrajców przeszła Olga, która wybrana została przez Dominikę. Nowa zdrajczyni musi przemyśleć w głowie strategię, by nie ujawnić się nadto przed pozostałymi lojalnymi. A nie będzie to wcale łatwe, bo do tej pory Olga grała do „właściwej” bramki. Obie zdrajczynie ostatniej nocy podjęły też decyzję o wyeliminowaniu z programu kolejnego lojalnego.

Przeczytaj także: Bajecznie bogaci Azjaci - przezabawna komedia na podstawie popularnej powieści znów w tv! O czym jest?

Kiedy na śniadaniu znów brakuje jednego z nich, Malwina przynosi dobre wieści. Kolejny dzień to bowiem kolejna szansa na zdobycie dużych pieniędzy. Tym razem w siedzibie benedyktynów, gdzie muszą rozwiązywać kolejne zagadki. Czy konflikty, które miały miejsce podczas ostatniego wieczoru – zwłaszcza między Mikołajem-pisarzem a Adamem i Joanną – wpłyną na współpracę całej grupy?

Przeczytaj także: Królowe życia - komediodramat o śmiertelnie chorej kobiecie i jej wielkim marzeniu

Wieczorem z kolei odbywa się kolejna narada okrągłego stołu. To szczególnie ważny moment dla Olgi, która musi dobrze ukryć swoją podwójną rolę. Na całe szczęście uwaga zwróci się pomiędzy dwojgiem skonfliktowanych ze sobą uczestników – Dorotą oraz Adamem. Dorota cały czas upiera się, że Adam jest jednym ze zdrajców. Z kolei lekarz podkreśla, że zarzuty formułowane wobec niego przez koleżankę z programu są bezpodstawne.

The Traitors. Zdrajcy odc. 7 – kiedy w tv?

Kiedy będzie można zobaczyć 7 odcinek programu The Traitors. Zdrajcy w telewizji? Nowy epizod wyemitowany zostanie w środę, 10 kwietnia 2024 r. o godz. 21:35 na antenie TVN.

Przeczytaj także: Przetrwać do świtu - Bruce Willis powraca w kolejnym filmie sensacyjnym!

Później odcinek programu zobaczyć będzie można w sieci na Player.pl oraz na TVN Style (w sobotę, 13.04 o 21:40). Powtórka zaplanowana została też na niedzielę, 14.04.2024 r. o godz. 17:120 na TVN-ie.

The Traitors. Zdrajcy odc. 8 – co czeka nas w przyszłym tygodniu?

A co wydarzy się w kolejnym odcinku programu? Lojalnych czeka kolejna nieprzespana noc. Uczestnicy coraz bardziej są świadomi tego, że bywają manipulowani przez zdrajców. Część z nich postanawia więc odłączyć się od reszty i podejmować decyzję nie za głosem większości, a własnym przeczuciem.

Czytaj również: The Traitors. Zdrajcy odc. 8: Zdrajcy osaczeni! Czy Dominika odpadnie przez Sandrę? Streszczenie 8 i 9 odcinka 

Przed uczestnikami będzie też kolejna szansa na zdobycie złotych monet. Tym razem trzeba będzie ustrzelić nagrodę – i to dosłownie. Kolejne więc emocje pojawią się w przyszłotygodniowym 8 odc. The Traitors. Zdrajcy.

Przeczytaj także:


Tagi: The Traitors. Zdrajcy, programy reality show, reality show,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun
Alfabet polifoniczny
Cienie dawnych grzechów
Mieczysław Gorzka ; Michał Śmielak
Cienie dawnych grzechów
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
Pokaż wszystkie recenzje