„The Traitors. Zdrajcy”: Kogo wyeliminowali Zdrajcy? 4 i 5 odcinek programu przed nami

Data: 2024-03-20 13:30:01 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Mirosław Kalinowski
udostępnij Tweet

Za uczestnikami programu The Traitors. Zdrajcy męczące, fizyczne zadanie związane z toczeniem beczek. Z show pożegnała się także Klaudia, która opuściła program wskutek głosowania Lojalnych, choć sama nie była Zdrajczynią. Równie emocjonalnie będzie w nadchodzącym, 4 odc. programu! Sprawdźcie, co czeka na nas już teraz!

The Traitors 4 odcinek programufot. Piotr Mizerski / TVN / x-news

Przed nami kolejny, 4 odcinek programu The Traitos. Zdrajcy. Dziś uczestnicy kolejny raz będą musieli wykazać się siłą fizyczną i współpracą. Wszystko po to, by nie tylko zdobyć kolejne złote monety, ale też – uratować siebie nawzajem! Poznajcie szczegółowe streszczenie odcinka poniżej! 

The Traitors. Zdrajcy 4 odc. – opis 

Przed nami kolejny odcinek programu The Traitors. Poprzedni wieczór spędzony w pałacu okazał się naprawdę burzliwy – uczestnicy zdecydowali się wygnać z zamku Klaudię, która była jedną z Lojalnych, choć zalazła wielu za skórę. Czy Mikołaj, który jako jeden z pierwszych podważył jej zaufanie, sam nie stanie teraz pod ostrzałem? 

Przeczytaj także: Przysięga - odc. 567 - streszczenie - Suat pomoże Emirowi i Kemalowi?

Rano wszyscy wyczekują, kogo pozbyli się Zdrajcy. Jednak ku ich zaskoczeniu brakuje aż trzech uczestników, m.in. Aleksa. Malwina przedstawia Lojalnym ich dzisiejsze zadanie – muszą odnaleźć dwoje brakujących uczestników. Nie są świadomi tego, że ratować będą jednego ze Zdrajców, który poprzedniego wieczora zdecydował się usunąć z programu Lojalnego.

W nowym odcinku kolejne osoby będą mogły skorzystać z immunitetu i uchronić się przed działaniami Zdrajców. Narastają też kolejne konflikty między uczestnikami. Czy – zgodnie z intencjami Zdrajców – Lojalni „sami się pozjadają”? A może uczestnicy domyślą się, że Dominika i Aleks są Zdrajcami i wypędzą ich z zamku? Tego dowiemy się z 4 odc. The Traitors. Zdrajcy

The Traitors. Zdrajcy odc. 4 - kiedy w tv? 

4 odcinek programu The Traitors zobaczyć będzie można w telewizji w środę, 20.03.2024 r. o godz. 21:35 na antenie TVN. Po premierze telewizyjnej, nowy odcinek programu pojawi się również na platformie Player.pl. 

Przeczytaj także: Przysięga - odc. 566 - streszczenie - Suat pomoże Emirowi i Kemalowi?

Powtórka czwartego odcinka The Traitors wyemitowana zostanie w sobotę, 23.03 – najpierw na TVN (o godz. 14:15), a później na TVN Style (o 21:40). 

The Traitors. Zdrajcy odcinek 5 – co się wydarzy? 

A co czeka na nas w 5 odcinku? Przed uczestnikami kolejne śniadanie, na którym nie pojawi się jeden z nich. Na pocieszenie, Malwina przygotowuje uczestnikom zadanie, w ramach którego wygrać można aż dwanaście tysięcy złotych. To kolejne złote monety, które zasilą wspólne konto – Lojalnych lub Zdrajców, w zależności od tego, kto ostatecznie wygra program.

Czytaj również: Uczestnik „The Traitors. Zdrajcy” to autor bestsellerowych powieści. Kim jest Mikołaj Milcke?

W 5 odc. uczestnicy będą musieli zdobyć puzzle, jednak to nie wszystko – ich poprawne poukładanie doprowadzi ich do rebusów, które będą musieli rozwiązać. 

The Traitors. Zdrajcy – kiedy 5 odc. będzie w tv? 

5 odcinek programu będzie można zobaczyć już za tydzień, w środę 27.03.2024 r. o 21:35 na TVN-ie. Jak co tydzień, później nowy epizod show pojawi się w sieci oraz wyemitowany zostanie w formie powtórki. 

Przeczytaj także:


  Tagi: The Traitors. Zdrajcy,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Times New Romans
Julia Biel
Times New Romans
Formuła Elli
Agnieszka Rautman-Szczepańska ;
Formuła Elli
Śpiew morzycy
Jagna Rolska ;
Śpiew morzycy
Nasze światy
Claudia Moonever
Nasze światy
Pokaż wszystkie recenzje