„The Traitors. Zdrajcy”: Konflikty między uczestnikami! Przed nami 5 i 6 odcinek

Data: 2024-03-27 13:11:01 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Mirosław Kalinowski
udostępnij Tweet

Tym razem nie fizyczne, a umysłowe zadanie czeka na uczestników programu The Traitors. Zdrajcy. 5 odcinek przyniesie też kolejne żniwa wśród Lojalnych. Poznajcie streszczenie 5 i 6 odc. programu!

The Traitors. Zdrajcy 5 odcinek programufot. © Piotr Mizerski / TVN / x-news

Przed uczestnikami programu The Traitors. Zdrajcy kolejne wyzwania. Chociaż dopiero co otrząsnęli się po stracie Klaudii i Roberta, na śniadaniu zabraknie kolejnego z nich. Co jeszcze wydarzy się w nadchodzących odcinkach? Przeczytajcie już teraz!

The Traitors. Zdrajcy odc. 5 – streszczenie

Jesteśmy świeżo po eliminacjach wskutek narady okrągłego stołu. Ostatniego wieczora z programem pożegnał się Robert, choć tym razem decyzja uczestników programu nie była jednogłośna. Kolejnego poranka na śniadaniu brakuje natomiast jednego z lojalnych. Zawód i zniechęcenie wisi w powietrzu, uczestnicy coraz mniej ufają sobie nawzajem. Padają też pierwsze podejrzenia, kto może być Zdrajcą.

Przeczytaj także: Przysięga - odc. 566 - streszczenie - Suat pomoże Emirowi i Kemalowi?

Ostatniego wieczora Mikołaj-pisarz wychylił się, wskazując na Aleksa. Jak przyznał, chociaż nie ma twardych dowodów, jego zdaniem to właśnie Aleks jest zdrajcą. Czy ten postanowi się na nim odegrać podczas zebrania zdrajców? Czy Tadeusz, wzięty na celownik poprzedniego wieczoru przez grupę Lojalnych, postanowi powalczyć o zaufanie? A może – wręcz przeciwnie – obrazi się i przestanie współpracować z całym zespołem?

Czytaj także: Uczestnik „The Traitors. Zdrajcy” to autor bestsellerowych powieści. Kim jest Mikołaj Milcke?

Tymczasem Malwina przychodzi do uczestników z kolejnym zadaniem. Uczestnicy mogą wygrać nawet dwanaście tysięcy złotych, a zadanie wydaje się dziecinnie proste. Tym razem wystarczy… ułożyć puzzle. Szybko okazuje się, że z puzzli wychodzą rebusy, które następnie rozwiązać należy, by otrzymać wskazówki dla kolejnej grupy, czekającej na zadanie w muzeum.

The Traitors. Zdrajcy 5 odcinek – kiedy w tv?

Kiedy 5 odcinek programu wyemitowany zostanie w telewizji? Najnowszy epizod programu The Traitors. Zdrajcy zobaczymy w środę, 27 marca 2024 r. o godz. 21:35 na antenie stacji TVN.

Przeczytaj także: Przysięga - odc. 565 - streszczenie - Emir, Kemal i Feride poszukują dowodów na Umita

Powtórkę zobaczyć będzie można w Wielką Sobotę, 30.03.2024 r. o godz. 13:25 na TVN-ie oraz o 21:40 na TVN Style. Cały odcinek po emisji w telewizji dostępny będzie również na platformie Player.pl.

The Traitors. Zdrajcy 6 odcinek – o czym będzie?

6 odc. to kolejne zadania, z którymi będą musieli zmierzyć się uczestnicy programu. Przede wszystkim Malwina podzieli ich na dwie grupy. Pierwsza z nich otrzyma zestaw pytań, na które będzie musiała odpowiedzieć. Zadaniem drugiej części będzie odgadnięcie, jakich odpowiedzi mogli udzielić koledzy i koleżanki.

Czytaj również: The Traitors. Zdrajcy odc. 6: czy Alex zostanie wygnany z zamku? Streszczenie odcinka 6 i 7

Do zgarnięcia będą kolejne złote monety. Jednak nawet największe finansowe sukcesy nie uchronią Lojalnych przed ostrzem Zdrajców. Kolejna osoba odpadnie, nie zabraknie więc sporego zaskoczenia.

6 odcinek The Traitors. Zdrajców będziemy mogli zobaczyć już w kwietniu – 3.04.2024 r. o 21:35 na antenie TVN oraz na platformie Player. Później emitowane będą także powtórki programu. 

Przeczytaj także:


  Tagi: The Traitors. Zdrajcy, programy reality show,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Strach ze strychu
Radek Jakubiak
Strach ze strychu
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Ulice
Anna Skowrońska
Ulice
Dolina szpiegów
Robert Michniewicz
Dolina szpiegów
Słodziak
Agata Widzowska ;
Słodziak
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Pokaż wszystkie recenzje