The Traitors. Zdrajcy odc. 8: Zdrajcy osaczeni! Czy Dominika odpadnie przez Sandrę? Streszczenie 8 i 9 odcinka

Data: 2024-04-17 11:08:01 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Mirosław Kalinowski
udostępnij Tweet

Lojalni mają coraz więcej podejrzeń wobec tych osób, których podejrzewają o bycie zdrajcami. Tymczasem Malwina przygotowała dla uczestników nietypową niespodziankę. Tego wieczoru obędzie się bez narady okrągłego stołu. Ale czy oznacza to koniec konfliktów? Poznajcie streszczenie 8 odcinka The Traitors. Zdrajcy

The Traitors. Zdrajcy 8 odcinek programu fot. mat. prasowe / © TVN Warner Bros Discovery / Piotr Mizerski 

Coraz mniej uczestników pozostaje na zamku programu The Traitors. Zdrajcy. Z każdym kolejnym odcinkiem kolejni Lojalni opuszczają program, albo… przechodzą do konkurencyjnej drużyny Zdrajców. Co czeka na widzów w 8 odc. programu? 

The Traitors. Zdrajcy 8 odc. – streszczenie 

Przypomnijmy, że pod koniec ostatniego odcinka z programem pożegnał się Adam. Był to ogromny cios dla grupy, zwłaszcza dla Doroty, która nie rozumie, jak mogła pomylić się w typowaniu. Szafiarka Dorka była przekonana co do tego, że eliminują Zdrajcę, tymczasem Adam okazał się jednym z Lojalnych. Na śniadaniu brakuje kolejnego uczestnika – tego, który nie pojawił się ostatniej nocy w zbrojowni. To podsyca kolejne teorie wśród uczestników.

Przeczytaj także: Velvet - 2 odc. Don Rafael zostaje sam, a Alberto i Ana znikają bez śladu. Streszczenie 2 i 3 odcinka

Dominika i Olga czują, że grunt zaczyna palić im się pod nogami. Coraz więcej uczestników podejrzewa, że dziewczyny są Zdrajczyniami. Obie będą musiały zapracować sobie na oczyszczenie z podejrzeń i odzyskanie zaufania grupy. Jednak czy stres nie sprawi, że zaczną popełniać kolejne błędy? 

Przeczytaj także: „Velvet” – popularna hiszpańska telenowela ponownie w TVP!

Malwina tymczasem szykuje dla uczestników kolejną okazję do tego, by wygrać sporo pieniędzy. Tym razem trzeba będzie wykazać się nie tyle szybkością i dobrą kondycją, ile celnością i uważnością. Podzieleni na dwie grupy uczestnicy będą musieli strzelać z kuszy, by poznać specjalne symbole, które naprowadzą drugą grupę do pieniędzy. 

Przeczytaj także: Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odc. 1. Lodowate zimno kontra Małgorzata Rozenek-Majdan

Prowadząca wprowadza także zmianę w harmonogramie. Decyduje, że tego wieczoru zamiast obrad okrągłego stołu, zorganizowana zostanie kolacja, podczas której uczestnicy będą mogli nieco się zrelaksować. Jednak czy będzie to możliwe w nieoczyszczonej, pełnej wzajemnych pretensji atmosferze? Specjalne zadanie trafi także do Zdrajczyń. Czy mu podołają? Tego wszystkiego dowiemy się w 8 odcinku The Traitors. Zdrajcy.

The Traitors. Zdrajcy 8 odc. – kiedy w tv? 

Kiedy będzie premiera 8 odcinka serialu The Traitors. Zdrajcy? Nowy epizod wyemitowany zostanie o godz. 21:35 w środę, 17 kwietnia 2024 r.  na antenie stacji TVN. Poza emisją w telewizji, po premierze będzie może można zobaczyć ten odcinek również w sieci – na Player.pl. 

Przeczytaj także: Hotel Paradise 9 - odc. 25. Test, wyrocznia i rajskie rozdanie... Streszczenie 25 i 26 odcinka

Powtórka odcinka dwukrotnie wyemitowana zostanie jeszcze w tym tygodniu – najpierw w sobotę, 20.04.2024 r. o 21:40 na TVN Style, a później na antenie stacji TVN – w niedzielę, 21.04.2024 r. o 17:30. 

The Traitors. Zdrajcy 9 odc. – co nas czeka w kolejnym odcinku? 

Coraz bliżej finału pierwszej edycji The Traitors. Do końca pozostały już tylko dwa odcinki, dlatego Zdrajcy muszą sprężyć się ze swoimi eliminacjami. Lojalni z kolei nabierają pewności, kto może grać na ich niekorzyść. Na śniadaniu minorowe miny postara się zmienić Malwina, która przedstawia uczestnikom kolejne zadanie. 

9 odcinek pojawi się w telewizji w kolejnym tygodniu – 24.04.2024 r. o 21:35 na TVN, a później – na TVN Style oraz Player.pl. 

Przeczytaj także:


Tagi: The Traitors. Zdrajcy, reality show,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Upiór w moherze
Iwona Banach
Upiór w moherze
Jemiolec
Kajetan Szokalski
Jemiolec
Pożegnanie z ojczyzną
Renata Czarnecka ;
Pożegnanie z ojczyzną
Sprawa lorda Rosewortha
Małgorzata Starosta
Sprawa lorda Rosewortha
Szepty ciemności
Andrzej Pupin
Szepty ciemności
Gdzie słychać szepty
Kate Pearsall
Gdzie słychać szepty
Góralskie czary. Leksykon magii Podtatrza i Beskidów Zachodnich
Katarzyna Ceklarz; Urszula Janicka-Krzywda
Góralskie czary. Leksykon magii Podtatrza i Beskidów Zachodnich
Zróbmy sobie szkołę
Mikołaj Marcela
Zróbmy sobie szkołę
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Pokaż wszystkie recenzje