"Mi這嗆 i medycyna": Margrethe przyjmuje postulaty.... Co si zdarzy w 10 i 11 odc 2 sezonu serialu?

Data: 2021-05-12 09:00:01 Autor: Tamer Adas

Serial Miłość i medycyna w zaprezentuje dalsze trudne losy miłości Anny do Erika, pojawienie się w szpitalu przystojniaka oraz o problem z rozpoznaniem. Co jeszcze się stanie w 10 i 11 odcinku Miłość i medycyna?

Obrazek w treści

Miłość i medycyna to duński serial z 2018, emitowany w tygodniowym, wieczornym paśmie TVP 2 już za sprawą drugiego sezonu. Co czeka widzów w pierwszych odcinkach?

Miłość i medycyna – opis 10 odc

Co wydarzy się w 10 odc Miłość i medycyna? Bent powraca z rozbitą głową, natomiast Nina w ciągu opatrywania głowy prosi go o zaprzestanie picia. Lisa opiekuje się malutką Jette, nie chcącą powrócić do sierocińca. Kobieta prosi Christiana, by ten wstrzymał się z wypis i dał im czas na odnalezienie rodziny zastępczej.

Anna dowiaduje się również, że spawacz z uszkodzonym wzrokiem pracuje na co dzień w fabryce firmy Rosenfeld oraz Syn. Ojciec Anny sprzeciwia jej zrzeszeniu uczniowskiemu, postanawia ją szantażować i wymusić wycofanie się.

Czytaj także: Recenzja serialu „Miłość i medycyna”. Duńczycy robią to dobrze

Inny pacjent próbuje namówić spawacza, aby spróbował swoich sił z obstawianiem meczy piłkarskich w totalizatorze sportowym.

Miłość i medycyna – gdzie obejrzeć 10 odc?

Gdzie można zobaczyć 10 odcinek Miłość i medycyna? Dziesiąty epizod zobaczyć będzie można w środę, 12 maja na antenie TVP 2 od godziny 21:50.

Czytaj także: "Miłość i medycyna": Ojciec Anny szantażuje ją! Co się zdarzy w 9 i 10 odc 2 sezonu serialu?

Odcinek nadrobić można swobodnie za pośrednictwem platformy VOD należącej do Telewizji Polskiej.

Miłość i medycyna – opis 11 odc

Co stanie się w 11 odc Miłość i medycyna (5 odcinek 2. sezonu)? Anna dalej czeka na list od Erika, tymczasem w szpitalu pojawia się przystojny chłopak z jej liceum, Ole. Bjorn opiekuje się ociężałym umysłowo mężczyzną, wymagającym operacji pozbycia się wyrostka. 

Erling nie ma jednak typowych objawów, w związku z czym w trakcie nauki czytania Bjorn dochodzi do wniosku, że rozpoznanie mogło być fałszywe. Christian w trakcie rozmowy tłumaczy Lisie, że czysty seks ma nie być w porządku. Rozmawia o tym z Bentem i Anną.

Czytaj także: Dorwać byłą – Los ponownie połączy dziennikarkę i byłego stróża prawa!

W prestiżowym piśmie wczytuje się w informacje o roli bakterii w ramach wrzodowej choroby, jednakże Bent nie jest w stanie skutecznie wczytać się w anglojęzyczny tekst. Margrethe przyjmuje postulatu uczniów ze stowarzyszenia.

Miłość i medycyna – gdzie obejrzeć 11 odc?

Gdzie można zobaczyć 11 odcinek Miłość i medycyna? Kolejny epizod wyemitowany zostanie w czwartek, 13 maja 2021 roku od godziny 21:50 na antenie kanału drugiego Telewizji Polskiej.

Czytaj także: "Niezapomniany". Jak żyć po rozwodzie?

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Miłość i medycyna – książka

Serial Miłość i medycyna bazuje na własnym scenariuszu, mającym zapewnić spojrzenie na historię w lekkim, komediowym stylu. Po seansie być może będziecie mieli ochotę na zapoznania się z książką (niepowiązaną) o tym samym tytule Miłość i medycyna.

Książkę Miłość i medycyna kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz tak瞠

Musisz by zalogowany, aby komentowa. Zaloguj si lub za堯 konto, je瞠li jeszcze go nie posiadasz.