Miłość jest ślepa w sezonie czwartym - eksperymentalne reality TV o poszukiwaniu miłości wraca na Netflix

Data: 2023-03-24 09:02:01 Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Dziś na platformę Netflix w czwartym już sezonie, choć z podziałem na kilka części, wraca bardzo popularny i lubiany program reality TV, będący eksperymentem i sprawdzeniem czy miłość naprawdę jest ślepa. 

Obrazek w treści Miłość jest ślepa w sezonie czwartym - eksperymentalne reality TV o poszukiwaniu miłości wraca na Netflix  [jpg] Zdjęcie: Netflix

Program z gatunku rozrywkowego, i klasyczne reality TV nosi tytuł Miłość jest ślepa, i dziś ma swoją premierę w pierwszych odcinkach już czwartego sezonu. Co wiemy o programie w serialowym stylu? Co tym razem się w nim wydarzy, na co możemy liczyć? 

Miłość jest ślepa: sezon 4 – opis serialu

Reality TV Miłość jest ślepa to amerykański program rozrywkowy, z podziałem na odcinki, który jest pewnego rodzaju eksperymentem o miłości i poszukiwaniu idealnego partnera i stworzenia z nim idealnego związku. Single, czyli uczestnicy programu, którzy zgodzili się wziąć udział w programie, decydują się na dość nietypowe randkowanie. W ciągu kilku tygodniu spotykają się, randkują, w zamkniętych kabinach, nie widząc się wzajemnie. 

     Czytaj również: Doskonale dopasowani - nowe randkowe reality TV rusza na Netfliksie

Budując wzajemną więź, a w końcu zakochując się w sobie, oświadczają się sobie, decydując na ślub. Tym razem uczestnicy programu to mieszkańcy Seatle, którzy po zaręczynach widzą się po raz pierwszy. Wtedy przez miesiąc ze sobą mieszkają, poznają się, spędzają codzienność. Po miesiącu następuje dzień ślubu, w którym to albo decydują się na ślub, albo zrywają zaręczyny, udowadniając lub nie, że miłość jest ślepa. 

Miłość jest ślepa: sezon 4 – obsada serialu

W obsadzie programu Miłość jest ślepa, także jego czwartego sezonu biorą udział osoby, single, uczestnicy, którzy zechcieli wziąć udział w tym ciekawym, i chętnie oglądanym eksperymentalnym programie reality TV od Netfliksa. 

     Czytaj również: Miłość jest ślepa, informacje o programie reality TV - opis

Prowadzącymi program są ponownie Nick Lachey oraz jego żona Vanessa Lachey

Miłość jest ślepa: sezon 4 – kiedy premiera?

Program reality TV Miłość jest ślepa wraca w czwartym sezonem, w pierwszych odcinkach już dziś, 24 marca 2023 roku. Tego dnia zobaczymy odcinki od 1 - 5. Kolejne trzy odcinki pojawić się będą w każdy piątek, czyli 6-8 zobaczymy 31 marca, 9-11 udostępnione będzie 7 kwietnia, zaś finałowy 12 odcinek 14 kwietnia 2023 roku. Całość liczy sobie 12 odcinków.  

      Czytaj również: Co nowego na Netflix? Premiery od 18 do 24 marca 2023 roku

Miłość jest ślepa: sezon 4 – opinie o serialu

Program reality TV, o tytule Miłość jest ślepa to niezwykle popularne i bardzo lubiane reality, które cieszy się wielką popularnością na platformie Netflix. Chętnie obejrzą go zwolennicy takich właśnie randkowych i miłosnych reality. Ale także widzowie, którzy lubią programy reality show o życiu i związkach. 

       Czytaj również: „Love Never Lies”. Czy jesteśmy szczerzy w związkach? Netflix to sprawdzi!

Program na na swoim koncie pięć nominacji do nagród, w tym Emmy - Najlepszy ustrukturyzowany program reality. Więcej na temat nowości informacji ze świata seriali i filmów, znajdziecie w naszym dziale filmowe nowości i zapowiedzi.

Miłość jest ślepa – książki

Program reality TV Miłość jest ślepa to kolejna produkcja od platformy Netflix, która powstała na własnym scenariuszu, co oznacza, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. W zamian jednak polecamy inną książkę o tytule Gdyby się nie wydarzyło, której autorem jest Courtney Walsh.

Książkę „Gdyby się nie wydarzyło” wydawnictwa Dreams można kupić taniej poniżej:

  Tagi: reality TV Netflix, programy rozrywkowe, reality, netflix,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Agnieszka Suchowierska ;
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Człowiek z bursztynu
Tomasz Ołdziejewski; Sylwia Winnik
Człowiek z bursztynu
Królewska guwernantka
Wendy Holden ;
Królewska guwernantka
Emilka i potwory z legend
Kamila Stokowska
Emilka i potwory z legend
Potwór
Hubert Hender
Potwór
One temu winne
Marta Urbaniak-Piotrowska
One temu winne
Pamięć dla Heleny
Ewa Formella ;
Pamięć dla Heleny
Pokaż wszystkie recenzje