"Miłość w czasach wojny" - co wydarzy się w 19 i 20 odcinku? Streszczenie serialu

Data: 2021-11-24 12:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Miłość w czasach wojny, powoli zbliża się do swojego końca, a twórcy krok po kroku starają się zamykać poszczególne wątki. Czego się możemy spodziewać w kolejnych epizodach? Co zdarzy się w finałowych odcinkach 19 i 20?

Obrazek w treści 

Miłość w czasach wojny to serial, który kilka lat temu miał swoją premierę na platformie internetowej Netflix. Teraz można go oglądać także na antenie TVP 2.

Miłość w czasach wojny - opis 19 odcinka serialu

W dziewiętnastym odcinku na świat przyjdzie syn Raquel, niebędący wcześniakiem. Luis czuje się przekonany o tym, że to nie on jest ojcem. Tymczasem Fidel i Julia pragną udać się do Malagi, gdzie wspólnie ustalają spotkanie w porcie. Mężczyzna jednak nie zjawia się tam. Susana w desperacji pragnie pożegnać się ze swoim życiem....

Ostatecznie zostaje zabrana do szpitala, gdzie z miejsca przeprowadzona zostaje operacja. Manuela chce zatrzymać Fidela przy córce, wspominając mu o tym, że Susana jest w ciąży!

Przeczytaj także: "Miłość w czasach wojny" - co wydarzy się w 18 i 19 odcinku? Streszczenie serialu

Księżna prosi królową o pomoc w sprawie korupcji w wojsku, władczyni nie chce interweniować oraz pozostawia jej wolną rękę w kwestii rozwiązania szpitalnego problemu. Dama wykorzystuje to do ponownego przyjęcia Magdaleny. Fidel natomiast nagle postanawia rozstać się z Julią....

Miłość w czasach wojny odc. 19 - kiedy premiera? 

Gdzie obejrzeć 19 odcinek Miłości w czasach wojny? Produkcja wyemitowana zostanie w środę, 24 listopada o godz. 21:55 na antenie TVP 2. 

Przeczytaj także: "Miłość w czasach wojny" - co wydarzy się w 17 i 18 odcinku? Streszczenie serialu

Widzowie, którzy nie zdążą na telewizyjną emisję, będą mogli zobaczyć ją ponownie w sieci na platformie Netflix, gdzie serial nosi tytuł W czasach wojny

Miłość w czasach wojny - opis 20 odcinka serialu

Magdalena zostaje zatrudniona w szpitalu, mając wciąż nadzieję na wyjście za Larbiego. Tymczasem Raquela zabiera synka i ucieka do nadmorskiego urwiska. Jej śladem podąża Pilar, której udaje się uratować jedynie dziecko. Zazdrosna o Guillerma Gloria pragnie się zemścić na siostrze, przy okazji uruchamiając pusty autoklaw. Po jego otwarciu Veronica zostaje poparzona  kwasem skierowanym wprost w twarz! Susana przebudza się po operacji, dowiadując się o tym, że jej matka szantażowała Fidela jej ciążą. To powoduje, że niebawem odbędzie się wymuszony ślub....

Przeczytaj także: „Miłość w czasach wojny”. O czym będzie nowy serial TVP?

W trakcie ceremonii dochodzi do ostrzału Melilli, a strzały trafiają także w szpital Czerwonego Krzyża, w związku z czym małżeństwo nie dochodzi do skutku, a zgromadzenia z miejsca pędzą uratować rannych. Fidel szybko odkrywa, że Julia jest w fatalnym stanie, przyrzekając jej, że nigdy jej nie zostawi. Księżna Carmen odkrywa, że jej choroba jest mniejszym zagrożeniem, aniżeli jeszcze niedawno się wydawało....

Miłość w czasach wojny - gdzie obejrzeć 20 odcinek serialu?

20 odc. serialu Miłość w czasach wojny wyemitowany zostanie dopiero w czwartek, 25 listopada 2021 roku. Emisja ponownie zaplanowana została na godzinę 21:55 na antenie TVP 2.

Przeczytaj także: Whitney – (Dramatyczny) Głos swojego pokolenia...

Widzowie mogą zobaczyć 20 odcinek także w Internecie - za pośrednictwem platformy Netflix, gdzie dostępna jest cała seria.

Miłość w czasach wojny - książka 

Serial Miłość w czasach wojny to oryginalna produkcja w reżyserii Dawida Pinillosa, która nie jest oparta na żadnej książce. Fani literatury mają do dyspozycji jednak wiele innych ciekawych tytułów, które poruszają podobną tematykę. 

Pani z wieży - książka

Warto sięgnąć m.in. po książkę Pani z wieży autorstwa Magdaleny Wali (Wydawnictwo Książnica). Publikacja przedstawia losy młodej dziedziczki, Elizy Baranowskiej, która musi przetrwać w czasie trwającej w kraju wojny polsko-bolszewickiej. W tym czasie angażuje się w prace na froncie jako sanitariuszka. 

Książkę Magdaleny Wali kupić można w popularnych księgarniach poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.