"Miłość w Indiach", czyli francusko-indyjska przygoda

Data: 2020-06-28 14:10:49 Autor: pobarski
News -

Miłość w Indiach to pochodząca z 2017 r. francuska komedia romantyczna przybliżająca losy Anne, przyszłej panny młodej, która niebawem ma wyjść za mąż w jednej z indyjskich miejscowości. 

Miłość w Indiach to komedia romantyczna w reżyserii Arnaulda Mercadiera, która opowiada o losach Francuzki poszukującej miłości. Co warto wiedzieć na temat tego filmu? 

Miłość w Indiach – opis 

Miłość w Indiach przedstawia losy Anne, młodej Francuzki, która od pewnego czasu wraz ze swoim narzeczonym, Francoisem, planuje ślub. Przyszła młoda para chce jednak, by ich uroczystość była wyjątkowa – dlatego ślub zorganizowany ma zostać w atrakcyjnym turystycznie indyjskim mieście Jaipur. Zgodnie z planem, najpierw do Indii wylatuje narzeczony, by dopiąć wszystkie szczegóły, kilka tygodni później – Anne wraz ze swoją przyjaciółką. 

Niestety, po drodze kobiety spotykają kłopoty. Samolot musi awaryjnie lądować nie w Jaipurze, a małym miasteczku oddalonym wiele kilometrów od turystycznej destynacji. Z tego powodu kobiety zmuszone są pokonać trasę za pomocą lądowych środków transportu – a pomoże im w tym lokalny przewodnik, Ravi. 

Okazuje się, że wyprawa po Indiach stanowić będzie dla młodych ludzi niezwykłą przygodę, a Anne i Ravi nieoczekiwanie odnajdą wspólny język, na chwilę zapominając, że dziewczyna przyleciała do Indii nie na wycieczkę, a na własny ślub. Spotkanie z niezwykłym mężczyzną o hindusko-francuskich korzeniach sprawi, że w głowie kobiety pojawi się natomiast myśl, czy nie popełnia właśnie życiowego błędu, wychodząc za Francoisa. 

Miłość w Indiach – obsada

Kto wystąpił w filmie Miłość w Indiach? W rolach głównych zagrali Lucie Lucas, która wcieliła się w postać Anny, Cecile Rebboah jako Betty, Rayane Bensetti, grający Raviego oraz Xavier Robic, który wcielił się w Francoisa. 

Czytaj także: "Anna Karenina" – czy jest 2 sezon serialu TVP? 

Oprócz nich w produkcji wystąpili także Alison P. Castellani, Frankie Wallach, Delphine Forest oraz Emile Azouri.

Miłość w Indiach – gdzie obejrzeć? 

Film Miłość w Indiach wyemitowany zostanie w telewizji. Film zobaczyć będzie można na antenie TVP 1 w niedzielę, 28 czerwca o godz. 22:35, a także we wtorek, 30 czerwca, o godz. 2:45. 

Miłość w Indiach – opinie

Miłość w Indiach to film, który powstał na zlecenie francuskiej stacji telewizyjnej. Produkcja nei była emitowana w polskich kinach, przez co w sieci nie jest dostępnych zbyt wiele opinii na temat produkcji.

Czytaj także: Niespodziewanie dobra produkcja - recenzja serialu "Jeszcze nigdy"

Z dostępnych informacji wynika jednak, że film jest typowym telewizyjnym przeciętniakiem, którego jednak ogląda się przyjemnie. Film nie wymaga od odbiorców zbyt wiele uwagi czy znajomości kontekstów, dzięki czemu świetnie nada się jako wieczorna rozrywka.

Miłość w Indiach – książka

Film Miłość w Indiach to film, który powstał na podstawie scenariusza stworzonego przez reżysera Arnaulda Mercadiera oraz scenarzystę Frederique'a Moreau. Oznacza to, że nie istnieje książka, która związana byłaby z tym filmem.

Zamiast tego możemy polecić wam inny tytuł – książkę Hotel Marigold. Produkcja przedstawia historię brytyjskich turystów, którzy udają się na wycieczkę do Indii, licząc, że znajdą się w ekskluzywnym kurorcie. Nieoczekiwanie, hotel nie jest resortem all inclusive, za to zapewnia wiele niestandardowych przygód. 

Komedię Hotel Marigold w dobrej cenie kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Gdy byłem kimś innym
Stéphane Allix
Gdy byłem kimś innym
Najgorsze dzieci świata 2
David Walliams;
Najgorsze dzieci świata 2
Oddaj to morzu
Joanna Sykat
Oddaj to morzu
Spalona
Laura Bates
Spalona
Niech prawda śpi
Alicja Masłowska-Burnos;
Niech prawda śpi
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Małgorzata Czerwińska-Buczek
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Kaprys milionera
Izabella Frączyk, Jagna Rolska
Kaprys milionera
Pieniądze albo kasa
Paweł Beręsewicz
Pieniądze albo kasa
Pokaż wszystkie recenzje