Misfit - serialowa, pogodna, szkolna opowieść dla nastolatków zadebiutowała na Netflix

Data: 2021-10-16 11:00:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Netflix chętnie dzieli się ze swoimi widzami produkcjami dla nastolatków, szczególnie takimi, które rozgrywają się w środowisku szkolnym. Jednym z takich serialowych dzieł jest holenderska produkcja o tytule Misfit.

Obrazek w treści

Serial Misfit to produkcja pogodna, nieco zwariowana i pełna muzyki. Co wiemy o nowym serialu Netflix, który właśnie zasilił bibliotekę platformy? O czym opowiada? Czy warto zanurzyć się w muzyczną opowieść dla całej rodziny? 

Misfit – opis serialu

Misfit to opowieść, która w pierwszym sezonie przenosi nas do pewnej szkoły, w której stara się pobierać nauki grupka szkolnych wyrzutków. Zbuntowane dzieciaki czeka nowy rok szkołny, który ma zacząć się pracami nad nowym, świetnym musicalem. Gdy wszystko jest już prawie gotowe i próby mogą się zacząć, okazuje się, że nowa dyrektorka, Agnes postanawia zniweczyć ich plan. 

Czytaj również: Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 15 do 22 października 2021 roku

Według niej powinni zająć się naukę, a nie muzykowaniem. Na szczęście jedna z pomysłodawczyń muzycznego projektu, dziewczyna o imieniu Jilia, ma plan. Znajduje sposób by wraz ze swoja ekipą i przyjaciółmi, obejść plany dyrektorki i jednak wystawić musiacal, ale po cichu. 

Misfit – obsada serialu

W serialu Misfit w obsadzie znaleźli się: Djamila, Niek Roozen, Jolijn Henneman, Fenna Ramos, Bente Fokke.

Misfit– ile odcinków?

Serial Misfit, to produkcja oryginalna Netfliksa, która liczy sobie w pierwszym sezonie 6 odcinków. Wszystkie one są od razu dostępne na wspomnianej platformie.  

Czytaj również: Hiacynt - polska kryminalna opowieść w klimacie thrillera już na Netflix

Misfit – kiedy premiera?

Serial Misfit to kolejna oryginalna produkcja Netfliksa. Serial w pierwszym sezonie jest już dostępny na Netfliksie. Jego premiera została ustalona bowiem na 16 października 2021 roku. Trafił na platformę tradycyjnie w godzinach porannych. 

Misfit – opinie o serialu

Opisywana serialowa produkcja może spodobać się przede wszystkim fanom produkcji dla nastolatków i oczywiście samym nastolatkom. 

Czytaj również: Ja, Ty, My, oni - eksperyment z zamianą partnerów. Już na Netflix

Może także przypaść do gustu zwolennikom produkcji o tematyce muzycznej i szkolnej. 

Misfit – książki

Serial Misfit to produkcja bazująca na własnym scenariuszu. W zamian polecamy inną lekturę, tym razem będzie to książka powstała w oparciu o inny serial młodzieżowy, także dostępny na Netflix, czyli Riverdale. Dzień wcześniej.

Książkę można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.