Moje wspaniałe życie – kolejna polska komedia zapowiedziana na jesień tego roku

Data: 2021-06-03 11:05:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Polska komedia Moje wspaniałe życie to opowieść o Jo, która prowadzi podwójne życie. Życie głównej bohaterki jest wspaniałe, ale nie do końca jej. Co z tego wyniknie, przekonamy się w kinach już w październiku. 

Obrazek w treści

Zródło zdjęcia: FilmPolski.pl

Kolejna rodzinna produkcja, będąca trzecim filmem komediowym Łukasza Grzegorzeka pojawi się na wielkim ekranie jesienią. Przyjrzyjmy się nieco bliżej temu obrazowi.   

Moje wspaniałe życie – opis filmu

Film Moje wspaniałe życie to polska produkcja, której bohaterką jest dojrzała kobieta, skrywająca pewną tajemnicę. Bohaterką opowieści jest Joanna „Jo” Lisiecka, szanowana nauczycielka w miejscowym liceum w Nysie, przykładna żona, dobra matka i świetna córka. Wiedzie ona wspaniałe życie, ale nie jest przekonana, czy jest ono naprawdę takie, jakie chce.

Czytaj również: Niebezpieczni dżentelmeni – polska bohema początków XX wieku w komedii kryminalnej

Nikt nie wie, że „Jo” prowadzi podwójne życie. Gdy jej tajemnica wychodzi na jaw, ona i cała jej rodzina będzie musiała zmierzyć się z trudną dla nich prawdą. Czy Joanna będzie mieć w sobie na tyle odwagi, aby postawić się wszystkim i zacząć żyć według własnych zasad?

Moje wspaniałe życie – obsada filmu

Opisywana produkcja to film ze świetną obsadą. W roli Joanny wystąpiła utalentowana Agata Buzek, aktorka znana z ról w filmach: Rewers, Zemsta, Niewinne czy Córka trenera.

Towarzyszą jej: Jacek Braciak (Kler, Róża, Edi) oraz Adam Woronowicz (Kamerdyner, Chrzest, Czerwony pająk). 

W pozostałych rolach: Małgorzata Zajączkowska, Wiktoria Wolańska, Jakub Zając, Karolina Bruchnicka oraz Julia Kuzka.

Czytaj również: Moje wspaniałe życie, informacje o filmie - opis

Reżyserem i zarazem autorem scenariusza do filmu jest  Łukasz Grzegorzek, mający na swoim koncie filmy: Córka trenera, Kamper.

Moje wspaniałe życie – gdzie obejrzeć?

Film Moje wspaniałe życie będzie mieć swoją kinową premierę 29 października 2021 roku. 

Moje wspaniałe życie – opinie o filmie

Moje wspaniałe życie to kolejna polska komedia obyczajowa z niezłą obsadą aktorską. Już w październiku przekonamy się, czy produkcja ta wybije się ponad przeciętność. Ma ku temu duże szanse. Ciekawa fabuła, nietuzinkowa główna bohaterka, a także spora dawka humoru. To przepis na dobrą komedię, w której postaciach przejrzeć możemy się wszyscy. W końcu kto czasem nie ma ochoty się zbuntować?

Czytaj również: Druga połowa – kina zapraszają na kolejną polską romantyczną komedię

Moje wspaniałe życie – książki

Film Moje wspaniałe życie to produkcja powstała na własnym scenariuszu, co oznacza, że nie istnieje książka, na jakiej bazuje. W zamian polecamy lekturę książki Wspaniałe życie, Roberta Ziębińskiego.

Książkę „Wspaniałe życie” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.