Monte Carlo - komedia przygodowa z Seleną Gomez w jednej z głównych ról

Data: 2023-08-02 11:12:01 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Zabawną komedią przygodową, ze znaną artystką sceny muzycznej, gwiazdą pop-u Seleną Gomez będziemy mieli okazję zobaczyć dziś w telewizji, na kanale "Drugim" Telewizji Publicznej, w godzinach późnowieczornych. 

 Selena Gomez jako Grace,  Katie Cassidy jako Emma oraz Leighton Meester jako Meg w filmie "Monte Carlo".  

Film nosi polski tytuł Monte Carlo, i jak się zapewne domyślacie, jego akcja rozgrywa się właśnie w tym miejscu, choć zaczyna się w zupełnie w innym miejscu. Co wiemy o filmie? Jaka jest jego fabuła? Kiedy i gdzie można go obejrzeć? 

Monte Carlo – opis 

O czym opowiada Monte Carlo? Jest to zabawna opowieść, której bohaterka jest Grace, młoda dziewczyna, która pragnie spędzić wymarzone wakacje w Europie, dokładnie w Paryżu. Grace właśnie skończyła liceum i choć raz w życiu pragnie poczuć się jak księżniczka. Wraz z przyjaciółką Emmą rzucają więc pracę kelnerek w Teksasie i ruszają do Paryża. Niestety plany może zrujnować przyszywana siostra Grace i jej chłopak, która niespodziewanie się jej oświadcza. 

Czytaj również: Przysięga - odc. 566 - streszczenie - Suat pomoże Emirowi i Kemalowi?

Mimo trudności, dziewczyny wyjeżdżają do Francji, gdzie czekają na nich nowe niemiłe niespodzianki. Ale wszystko zmienia się gdy Grace zostaje przez paparazzi uznana Cordelię Winthrop Scott - brytyjską arystokratkę. Myli się też hotelowa obsługa, więc dziewczyny spędzają czas bardzo luksusowo. Dodatkowo Grace zostaje zaproszona na bal charytatywny w Monte Carlo. Mogą także korzystać z drogiej biżuterii, w tym naszyjnika na 4 miliony dolarów. Problem w tym, że pojawia się prawdziwa Cordelia która zgłasza zaginięcie naszyjnika. Dziewczyny będą musiały jakoś wyplątać się z sytuacji w jaką się wpakowały. 

Monte Carlo – obsada 

Kto wystąpił w Monte Carlo? Jest to komedia przygodowa, w iście gwiazdorskiej, scenicznej obsadzie. W roli Gerace Selena Gomez, jako Emma Katie Cassidy a jako Meg Leighton Meester. W pozostałych rolach: Pierre Boulanger, Luke Bracey, Cory Monteith, Christophe Malavoy, Catherine Tate, Andie MacDowel.

Czytaj również: Monte Carlo, informacje o filmie - opis

Reżyserem filmu jest Thomas Bezucha.

Monte Carlo – gdzie obejrzeć?

Film Monte Carlo to produkcja z roku 2011, która wtedy miała swoją premierą. Film zobaczymy w telewizji dziś, czyli w środę, 2 sierpnia 2023 roku o godzinie 21:05, będzie można obejrzeć na kanale TVP 2. Powtórka w sobotę, 5 sierpnia 2023 roku, o godzinie 1:35, na TVP 2. 

Czytaj również: Przysięga - odc. 564 - streszczenie - Feride chce zostać i rozwieść się z Umitem!

Monte Carlo – opinie o filmie

Film Monte Carlo to produkcja, która może spodobać się przede wszystkim zwolennikom filmów komediowych, a także przygodowych. Być może chętnie obejrzą go fani Seleny Gomez Więcej na temat filmowych premier i zapowiedzi znajdziecie w tym miejscu.

Czytaj również: Stan gry: trudna relacja w politycznym śledztwie...

Produkcja ma na swoim koncie trzy nominacje do filmowych nagród. Są to: Teen Choice - Aktor lata Cory Monteith; Teen Choice - Aktorka lata Selena Gomez; Teen Choice - Film lata.

Monte Carlo – książka

Film Monte Carlo to produkcja amerykańska, komedia przygodowa, która nie ma swojego odpowiednika w literaturze. Oznacza to, że nie jest inspirowany książką. W zamian polecamy książkę o tytule Złodziejki żon, której autorem jest Celina Mioduszewska.

Książkę "Złodziejki żon", wydawnictwa Novae Res kupić tanio można poniżej:

Tagi: filmy w tv, komedie, przygodowe, telewizja, tvp,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Strach ze strychu
Radek Jakubiak
Strach ze strychu
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Ulice
Anna Skowrońska
Ulice
Dolina szpiegów
Robert Michniewicz
Dolina szpiegów
Słodziak
Agata Widzowska ;
Słodziak
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Pokaż wszystkie recenzje