Na dobre i na złe - co wydarzy się z 817 i 818 odcinku serialu?

Data: 2021-10-06 11:18:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Na dobre i na złe, polski serial obyczajowy przedstawiający losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, cieszy się wielką popularnością u widzów, już od lat. 

Obrazek w treści

Dziś Telewizja Polska na kanale Drugim pokaże jego kolejny odcinek. Następny niebawem. Sprawdźmy zatem co wydarzy się w dwóch kolejnych epizodach obyczajowo-medycznego serialu. Co tym razem czeka lekarzy i ich pacjentów.  

Na dobre i na złe: Ludzie chwasty - opis 817 odcinka serialu

W kolejnym odcinku śledzimy losy Radwana, ktory przyjechał do Polski, szukając syna. Wie, że Piotr Gawryło wyjechał, zostawiając syna. Udaje się dowiedzieć gdzie przebywa Kuba. Zauroczona Piotrem Hania nie potrafi o nim zapomnieć. Dzwoni do niego, udając się się pomyliła, po czym kłóci się z narzeczonym, który jest zły, że ta spłaciła długi matki, tracąc wszystkie ich pieniądze jakie zebrali na wesele.

Czytaj również:  Dzikie pszczoły – grecki codzienny serial obyczajowy startuje na TVP 1

Tymczasem w szpitalu roi się od pacjentów. Wśród nich jest piętnastoletnia dziewczyna w ciąży. Alina i Tretter obawiają się, że wychowanka domu dziecka padła ofiarą przestępstwa. Młodym mężczyzną o imieniu Janek, który uciekając z własnego ślubu, złamał nogę, zajmuje się zaś doktor Sikora.

Na dobre i na złe: Lidzie chwasty – gdzie obejrzeć 817 odcinek serialu?

Kolejny odcinek udostępniony będzie na kanale TVP 2, w poniedziałek, 6 października 2021 roku, tym razem o godzinie 20:55.

Czytaj również: Czarne żniwa - nowy ukraiński serial obyczajowo - historyczny w telewizyjnej Dwójce

Powtórka odcinka w środę, 13 października o godzinie 0:25, tym razem na kanale TVP Seriale. 

Na dobre i na złe: Wstań i walcz – opis 818 odcinka serialu

Kompletnie załamany Maks, który stracił syna, pije, po czym wdaje się w bójkę w barze. To powoduje, że nie pojawia się w pracy. W tym samym dniu w szpitalu w Leśnej Górze pojawia się kobieta w zawansowanej ciąży, ktorej dziecko ma bardzo poważną wadę serca. Potrzeba natychmiastowej operacji, tuż po urodzeniu, ale może ją zrobic tylko Beger. 

Czytaj również: Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 4 do 10 października 2021 roku

W szpitalu zostają przyjęci na operację dwa emeryci, którzy są ze soba pokłóceni. Ma ich operować Falkowicz. Tymczasem Alina i Tretter nastolatkom, którzy zosali nastoletnimi rodzicami. Blanka dostrzega,co ją bardzo martwi, to, że Radwan jej unika. 

Na dobre i na złe: Wstań i walcz – gdzie obejrzeć 818 odcinek serialu?

Kolejny odcinek udostępniony będzie na kanale TVP 2, w środę, 13 października 2021 roku, o godzinie 20:55.

      Czytaj również:  Fenomenalna rola Sławomiry Łozińskiej w filmie "Lokatorka", który inspirowany jest postacią Jolanty Brzeskiej

Na dobre i na złe – książki 

Serial Na dobre i na złe to polska produkcja, która powstała na bazie własnego scenariusza. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakiej bazuje.  W zamian polecamy książkę o takim samym tytyle, lecz zupełnie innej tematyce Na dobre i na złe.

Książkę „Na dobre i na złe” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy