Nasz nowy dom - odcinek 262 (sezon 18) - co wydarzy się w programie kanału Polsat

Data: 2022-05-12 10:03:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Program "Nasz nowy dom", który od wielu sezonów widzowie chętnie oglądają na kanale Polsat, dziś pokazany zostanie w kolejnym odcinku. Tym razem Katarzyna Dowbor wraz z ekipą programu pojawi się w domu pani Marianny i jej córki. Sprawdzamy gdzie tym razem przeprowadzony zostanie remont. 

Obrazek w treści

Program "Nasz nowy dom" reality TV, interwencyjno-remontowe od początku prowadzony jest przez znaną prezenterkę i autorkę książek Katarzyna Dowbor  zajmującą się rozmową z uczestnikami programu, ale także opowiadającą o rodzinie, której dom należy wyremontować, i tym samym zmienić ich życie, wlewając w serca nieco radości. Dziś ekipa udaje się do nowej rodzimy. Co tym razem wydarzy się w programie? 

Nasz nowy dom: odcinek 262: sezon 18 – opis 

W kolejnym odcinku ekipa programu "Nasz nowy dom" w już osiemnastym sezonie, pod przewodnictwem z prowadzącą program Katarzyną Dowbor udaje się do nowej rodzina, która zmaga się z dużymi problemami, w tym także mieszkaniowymi. Tym razem program zjawia się w domu pani Marianny, starszej kobiety, mieszkającej i opiekującej się swoją córką Agnieszką, która jest poważnie chora. Cierpi bowie na czterokończynowe porażenie mózgowe. 

   Czytaj również: Nasz nowy dom - odcinek 261 (sezon 18) - co wydarzy się w programie kanału Polsat

Wychowanie i opieka nad nią sprawia kobiecie, która jest już w zaawansowanym wieku, spore problemy. Agnieszka wymaga pomocy przy każdej życiowej czynności, a i warunki mieszkaniowe zadania pani Mariannie nie ułatwiają. Szczególnie trudne jest palenie w piecu. Rąbania drewna na opał i przynoszenie je do domu, by napalić w piecu i utrzymywać ogień, stanowi dla kobiety duży problem, gdyż nie ma już tyle siły. Przed ekipą programu, architektami i grupą remontową stoi nie lada wyzwanie. 

Nasz nowy dom - odcinek 262: sezon 18 - kto prowadzi program?

Program Nasz nowy dom, od marca tego roku oglądamy już w osiemnastym sezonie. Cieszy się on nie słabnącą popularnością wśród widzów kanału Polsat. Od samego początku prowadzi go wszystkim znana i lubiana Katarzyna Dowbor, dziennikarka, prezenterka oraz autorka książek. Podczas programu widzimy jak rozmawia z uczestnikami programu, pokazuje ich problemy, a także zajmuje się dekoracją wyremontowanych domostw. 

Samych zmian, w postaci remontów domów, często w bardzo opłakanym stanie, dokonuje wykwalifikowana grupa remontowa, pod czujnym okiem architektów. Zmian dokonują Martyna Kupczyk, Marta Kołdej, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk oraz kierownicy budowy: Artur Witkowski, Wiesław Nowobilski i Przemysław Oślak.

   Czytaj również: Komisarz mama - czy doczekamy się czwartego sezonu serialu?

Remonty przeprowadzone są naprawdę szybko, bo w przeciągu zaledwie pięciu dni. Odmieniają one nie tylko same budynki i wnętrza domów, które staję się nie do poznania, ale i je upiększają i przede wszystkim poprawiają jakość życia uczestnikom programu, a także niosą radość. Sposób wykonania domu, a także jego dekorację często mogą być dla oglądającego program widza, pewną inspiracją. 

Nasz nowy dom - odcinek 262: sezon 18 - kiedy i gdzie obejrzeć?

262 odcinek programu Nasz nowy dom: sezon 18 wyemitowany zostanie w Polsacie w najbliższy czwartek, 12 maja 2022. o godzinie 20:05.

Powtórka programu w niedzielę, 15 maja 2022 roku, o godzinie 17:40, także na Polsat oraz z niedzielę, 22 maja, o godzinie 15:00, na Polsat 2. 

Osoby nie posiadające w domach anteny telewizyjnej również mogą obejrzeć program Nasz nowy dom Kolejne odcinki produkcji pojawiają się również na platformie ipla.pl oraz Polsat Pox.

  Czytaj również:  Konkurs Piosenki Eurowizji - Turyn 2022 - pierwszy półfinał

Poprzednie odcinki programu można obejrzeć także na PolsatGo. 

Nasz nowy dom - książka

"Nasz nowy dom" to autorski program Katarzyny Dowbor. Dziennikarka i prezenterka jest autorką książki, w której opsuje swoje życie, ciepło domowego środowiska i drogę do zadowolenia i szczęścia. Książka nosi tytuł Apetyt na życie. Znajdziemy w niej także porady dotyczące ogrodu i ciekawe kulinarne przepisy. 

Książkę "Apetyt na życie (Wydawnictwo Buchmann)" można kupić w popularnych księgarniach internetowych:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.