Apetyt na życie

Poznaj fascynującą opowieść dojrzałej kobiety o cieple domowego ogniska, przeciwnościach losu oraz poszukiwaniu szczęścia i miłości.

Opowieść, w której każde pokolenie kobiet znajdzie coś dla siebie. Katarzyna Dowbor, ikona polskiej telewizji, otwiera przed czytelniczkami drzwi do swojej prywatnej posiadłości. Oprowadza nas po zakamarkach swojego życia, jednocześnie dzieląc się sprawdzonymi poradami i patentami, dzięki którym będziemy mogły z uśmiechem na ustach celebrować każdy dzień. Udowadnia, że przekroczenie magicznej granicy pięćdziesięciu lat to nie koniec świata, a początek nowego, fascynującego rozdziału w życiu każdej kobiety. Katarzyna Dowbor zręcznie przeplata porady historiami ze swojej codzienności.

Z Apetytu na życie dowiesz się, jak zbudować trwałe relacje rodzinne, stworzyć codzienne rytuały oraz jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach życiowych. Poznasz sprawdzone sposoby i patenty, dzięki którym odnowisz stare meble i ugotujesz pyszną kolację dla znajomych. Uzyskasz również praktyczne wskazówki, jak stworzyć i zadbać o przydomowy ogród.

Informacje dodatkowe o Apetyt na życie:

Wydawnictwo: Buchmann
Data wydania: 2019-04-24
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy

Kup książkę Apetyt na życie

Apetyt na życie - opinie o książce

Ciepła, dojrzała, bardzo kobieca, tak jak jej Autorka. To chyba najkrótsza charakterystyka tej książki. Do tego nawiązująca do ponadczasowych wartości i do świata uczuć. Pokazująca znaczenie rodziny, przyjaciół - również tych czworonożnych. Pozwalająca uwierzyć, iż marzenia są po to, aby je spełniać.

Mężczyźni mojego życia
Katarzyna Dowbor0
Okładka ksiązki - Mężczyźni mojego życia

Ikona polskiej telewizji pisze o mężczyznach, którzy odegrali ważną rolę w jej życiu zawodowym i osobistym. Opowiada o swoich byłych mężach, członkach...