Hugh Grant i Nicole Kidman w ekranizacji książki „Nie chciałaś wiedzieć”

Data: 2018-11-28 12:45:59 Autor: pobarski
News - Hugh Grant i Nicole Kidman w ekranizacji książki „Nie chciałaś wiedzieć”

Popularni aktorzy – Nicole Kidman i Hugh Grant pojawią się w rolach głównych w miniserialu produkowanym przez stację HBO. To kolejna produkcja stacji, która opierać będzie się na scenariuszu stanowiącym adaptację powieści.

Tym razem na ekranach zobaczymy wydaną przed laty przez Wydawnictwo Czarna Owca książkę Nie chciałaś wiedzieć, stworzoną przez Jean Hanff-Korelitz.

Nie chciałeś wiedzieć to thriller przedstawiający losy Grace (Nicole Kidman) – spełnionej matki i żony, wiodącej wręcz idylliczne życie. Ma też pracę, którą uwielbia – jest terapeutką, a w księgarniach pojawić ma się jej pierwsza książka. W swojej książce namawia kobiety do uwierzenia w siebie i w swoją intuicję, a także w dobór partnerów za pomocą rozsądku… Niebawem jednak bez słuchu znika jej mąż (w tej roli Hugh Grant), a nowa koleżanka Grace zostaje zamordowana… Niebawem terapeutka dokonuje szokujących odkryć, a policja zaczyna interesować się kobietą i jej rodziną. Pozornie poukładane życie zaczyna sypać się jak domek z kart. Czego bowiem Grace nie wiedziała o otaczającym ją świecie? I jakimi kłamstwami była karmiona na co dzień?

Scenarzystą i producentem miniserialu ma być David E. Kelly, odpowiedzialny za inny wielki hit HBO – serial Wielkie kłamstewka. Producentami serialu HBO mają być także Nicole Kidman, Per Saari (Blossom Films), Bruna Papandrea (Made Up Stories). Producentem i reżyserem serialu będzie Susanne Bier – odpowiedzialna m.in. za reżyserię Nocnego recepcjonisty czy filmu Serena.

Co sądzicie o takiej obsadzie serialu?

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Nie chciałaś wiedzieć
Korelitz Hanff Jean1
Okładka książki - Nie chciałaś wiedzieć

Grace, spełniona żona i matka, ma wspaniałe życie. Jest cenioną terapeutką. Wkrótce ma ukazać się jej książka "Nie chciałaś wiedzieć", w której namawia...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Małgorzata Musierowicz, Emilia Kiereś
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Winne
Jarosław Czechowicz
Winne
Złoty dukat
Grażyna Bąkiewicz
Złoty dukat
Gruzowisko
Aleksandra Katarzyna Maludy;
Gruzowisko
Trzeci etap
Katarzyna Ryrych
Trzeci etap
Gruzińskie wino
Anna Pilip
Gruzińskie wino
Po prostu Mama
Renata Piątkowska
Po prostu Mama
Raróg
Anna Sokalska
Raróg
Banialuki do zabawy i nauki
Agnieszka Frączek
Banialuki do zabawy i nauki
Pokaż wszystkie recenzje