Nienawidzę świąt - włoski serial komediowy wraca na Netflix w drugim sezonie

Data: 2023-12-07 12:05:45 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Dziś na Netflix, równo rok po premierze pierwszego sezonu, trafiła kontynuacja komediowej opowieści w klimacie świątecznym, romantycznej historii młodej pielęgniarki poszukującej miłości i akceptacji rodziny. Swoją premierę na Netflix na serial Nienawidzę świąt, w drugim sezonie. 

Pilar Fogliati jako Gianna w serialu "Nienawidzę świąt" na Netflix. Inf. pras. zdjęcie Erika Kuenka/Netflix

Serial Nienawidzę świąt: sezon 2 debiutuje na platformie rok po premierze pierwszych odcinków, wracając ponownie do historii sympatycznej singielki. Co wiemy o serialu? Co wydarzy się w kolejnym sezonie? Czy warto go obejrzeć? 

Nienawidzę świąt: sezon 2 – opis serialu

Serial Nienawidzę świąt to opowieść o młodej pielęgniarce o imieniu Gianna, która starała się odnaleźć miłość, mając na to niewielu czasu, bowiem jedynie 24 dni. Serial w drugim sezonie skupia się na wydarzeniach rozgrywających się rok po tych z sezonu pierwszego. Gianna nie jest już singielką, i szykuje się do świąt Bożego Narodzenia. 

   Czytaj również: Premiery Netflixa w grudniu 2023. Nowe filmy i seriale na Netflixie

Niestety popełnia pewien niewybaczalny błąd, i jej związek się rozpada, a jej odliczanie do kolacji świątecznej zaczyna się od nowa. Kobieta liczy na to, że jedynie magia świąt sprawi, że będzie mogła ponownie zejść się z byłym. Liczy na rodzinę i klimat Bożego Narodzenia. Z pomocą przyjaciół, Margherity i Titti,  nowej sąsiadki i jej nastoletniej córki liczy na cud i powrót miłości. 

Nienawidzę świąt - obsada i twórcy

W serialu Nienawidzę świąt, w sezonie drugim w obsadzie powracają znajome postaci, i znajomi aktorzy. W rolach głównych: Pilar Fogliati Andrea Di Stefano.W pozostałych rolach: Nicolas Maupas, Beatrice Arnera, Astrid Meloni, Alessio Praticò, , Giovanni Anzaldo, Marzia Ubaldi

    Czytaj również: Nienawidzę świąt, informacje o serialu - opis

Reżyserem serialu jest CRIC.

Nienawidzę świąt: sezon 2 – kiedy premiera?

Serial Nienawidzę świąt to kolejna oryginalna produkcja stworzona specjalnie dla platformy Netflix. Serial w pierwszym sezonie zadebiutował na Netflix czyli 7 grudnia 2022 roku, Równo rok później produkcja debiutuje w drugim sezonie. Premiera 7 grudnia 2023 roku, w sześciu odcinkach. 

Czytaj również: Nienawidzę świąt - włoski serial komediowy w romantycznym i świątecznym stylu z premierą na Netflix

Nienawidzę świąt: sezon 2 – opinie o serialu 

Serial Nienawidzę świąt może przypaść do gustu przede wszystkim widzom, którzy lubią filmy i seriale w świątecznym klimacie. Spodoba się także zwolennikom produkcji komediowych. Chętnie obejrzą go także ci widzowie, którzy mieli okazję oglądać pierwszy sezon, i czekają na jego kontynuację. 

Czytaj również: Wysokie fale, belgijski serial młodzieżowy debiutuje na Netflix

Więcej na temat świata filmu i serialu, także opowieści komediowych i akcji, znajdziecie w naszym dziale nowości filmowe.

Nienawidzę świąt – książki

Serial Nienawidzę świąt to serial, który został stworzony na własnym scenariuszu. Oznacza to, że owa produkcja nie posiada swojego odpowiednika książkowego. W zamian polecamy zatem zupełnie inną lekturę, inną książkę o tytule Przed grudniem, której autorem jest Joana Marcús.

Książkę "Przed grudniem" wydawnictwa Zysk i S-ka można kupić taniej poniżej: 

Tagi: netflix, seriale, komediowe,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Czarcie Lustro
Magdalena Zimniak
Czarcie Lustro
Nielat
Piotr Kościelny
Nielat
Gwiazdy widzą wszystko
Danuta Korolewicz ;
Gwiazdy widzą wszystko
Medea z Wyspy Wisielców
Magda Knedler
Medea z Wyspy Wisielców
Głosujcie na Wilka!
Davide Cali ;
Głosujcie na Wilka!
Największy błąd
Olek Zielonka
Największy błąd
Wylot
Olesia Ivchenko
Wylot
Pokaż wszystkie recenzje