"Nieobecni": Tajemnicze zniknięcie rodziny.... Co wydarzy się w 1 i 2 odc Nieobecni?

Data: 2021-01-20 10:00:01 Autor: tadas

Nieobecni to nowa propozycja serialowa należą do stacji TVN i platformy Player.pl, która ma zagwarantować widzom historię tancerki, która odwiedza w Kasprowie swoją rodzinę. Na miejscu odkrywa, że nikogo na miejscu nie ma, a wszystko wskazuje na nagłe zniknięcie rodziny tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Co czeka fanów w odcinkach 1 i 2 odc Nieobecni?

Obrazek w treści 

Nieobecni to najnowszy serial stacji TVN oraz platformy player.pl, który premierowo możemy zobaczyć już w środę 20 stycznia 2021 roku! Co czeka na widzów w pierwszych odcinkach?

Nieobecni – opis 1 odc

Co wydarzy się w 1 odcinku Nieobecni? Mila Gajdo to znana tancerka, która bierze udział w wyjątkowej gali nagród "Szpony Sztuki", gdzie ma szansę na wygraną. Po tym wydarzeniu udaje się do Kasprowa, gdzie ma się odbyć spotkanie rodzinne w ramach świętowania Bożego Narodzenia.

Na zaproszenie ojca kobieta pojawia się na miejscu, gdzie... nikogo nie ma. Nagle wszyscy zniknęli. Chwilę wcześniej Macocha dziewczyny otrzymała list, po którym udała się do swojego zakładu, gdzie pozostawiono liścik z ostrzeżeniem dla niej i jej męża.

Czytaj także: Festiwal „Kryminalny Magiel" planowany na czerwiec 2021!

Po kilku godzinach dziewczyna postanawia dowiedzieć się co się stało. Filip Zachara, podkomisarz w Centrum Poszukiwania Osób Zaginionych zajmie się tym zadaniem. Kobieta czuje się przed niego drażniona, co zmienia się w chwili gdy dowiaduje się, że ten zmaga się z syndromem Aspergera. Podczas pasterki, jego uwagę przykuwa jedna kobieta. To łączy się z odnalezieniem sygnału telefonu Doroty oraz wspomnieniem, które pojawiło się w głowie Gajdo.

Nieobecni – gdzie obejrzeć 1 odc?

Gdzie można zobaczyć 1 odcinek Nieobecni? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we w środę, 20 stycznia na antenie TVP 2 od godziny 21:50.

Czytaj także: "Hotel Vidago Palace" – nowość TVP, która zastąpi "Królową piękności"

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy player.pl

Nieobecni – opis 2 odc

Co stanie się w 2 odc Nieobecni? Mila dzięki mieszkańcom organizuje nocne poszukiwania, w trakcie których pojawia się wściekły Zachara. Kolejnego dnia Filip urządzani dla Mili prasową konferencję, w trakcie której dziewczyna prosi o pomoc oraz błaga o powrót rodziny do domu. Tymczasem Ci... nagle się pojawiają na miejscu! W notatkach brata, młoda kobieta odkrywa niepokojące rzeczy. W szkole brata spotyka jego kolegę, który wskazuje trop tajemniczej, internetowej znajomości. Jest to równie niepokojące co doniesienia woźnej na temat hobby chłopaków ze szkoły. Filip odwiedza Pawła Borkowskiego, którego informacje nieźle się uzupełniają z odkryciami Mili.

Czytaj także: Nieznane opowiadanie Marka Hłaski wydane po polsku!

Kobieta nie może spać spokojnie, a niepokój nieco pogłębia tajemnicze pojawienie się Miłosza z ofertą pomocy. W łazience Gajdo odkrywa wiadomość, identyczną od tej która skierowana była do jej macochy. Natychmiast przekazuje ją Filipowi, w trakcie tego procesu uświadamia sobie, że popełniła błąd! Śledczy odnajduje i przesłuchuje Olka, za sprawą którego dowiaduje się o miejscu spotkań chłopaków. Mila wpada do Zośki, od której dowiaduje się o kiepskiej kondycji ciotki oraz o zadłużeniu się Gajdów przed zniknięciem. Za wskazaniami Zosi, nasza bohaterka udaje się do fryzjerskiego zakładu Doroty. Na miejscu spotka jedną z pracownic, od której dowiaduje się o wielu istotnych kwestiach dotyczących macochy. Krew na schodach Gajdów należy do Marcina, a płetwonurkowie w tym samym czasie wyławiają ciało mężczyzny....

Nieobecni – gdzie obejrzeć 2 odc?

Gdzie można zobaczyć 2 odcinek Nieobecni? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w środę, 20 stycznia ekskluzywnie za pośrednictwem platformy Player

Czytaj także: W czasie wojny najtrudniej zachować przyzwoitość. Wywiad z Agnieszką Osikowicz-Chwają

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy player.pl

Nieobecni – książka

Serial Nieobecni bazuje na własnym scenariuszu, mogącym zaskoczyć nas swoim pomysłem, przebiegiem oraz planowanymi cliffhangerami. W oczekiwaniu na kolejne odcinki być może zdecydujecie się na lekturę książki Nieobecna.

Książkę Nieobecna  kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.