Nierealne, w kwietniu na HBO zaroi się od kobiet z nadprzyrodzonymi mocami

Data: 2021-02-08 12:32:57 Autor: adudek
udostępnij Tweet

W kwietniu na HBO oraz HBO GO zaroi się od kobiet z nadprzyrodzonymi mocami. A wszystko za sprawą nowego serialu o tytule Nierealne, kolejnej produkcji zgrabnie mieszającej gatunki, bawiącej się magią, grozą, akcją i dramatem.

Obrazek w treści

Serial zagości na kanale telewizyjnym HBO, ale i na odpowiadającej mu platformie streamingowej, pozwalając widzom zatopić się w opowieść o niezwykle walecznych kobietach, odkrywających w sobie wyjątkowe, niecodzienne moce. 

Nierealne - opis

Serial Nierealne w pierwszym sezonie to produkcja przybliżająca widzom opowieść z pogranicza fantasy, akcji i thrillera, ale i dramatu. Historia rozgrywa się w Londynie, u schyłku panowanie królowej Wiktorii. W mieście zaczynają się wydarzać coraz bardziej niepokojące, a nawet dziwne rzeczy.

Czytaj również: Luty w HBO GO. Nowości na platformie

Londyn roi się bowiem od ludzi, a właściwie kobiet, które z niejasnych dla innych przyczyn, a nawet samych siebie, zaczynają odnajdywać w sobie nadludzkie, nadprzyrodzone zdolności. Są te słodkie, magiczne i czarujące, ale są i posępne, a nawet niebezpieczne. 

Wsród pań, które posiadły niezwykle zdolności, znalazły się też bohaterki naszej opowieści, pośwciągliwa, niezwkle tajemnicza wdowa - Amalia True i młoda, rezolutna wynalazczyni - Penance Adair. Pewnego dnia stają się one przywódczyniami nowej społeczności. Kobiety tworzą dom dla kobiet, które do tej pory były poza społeczeństwm, na jego marginesie.

Ten wyjątkowy kobiecy kolektyw, walczy z niesprawiedliwością, nierównością i brakiem szacunku....tak właściwie ze wszystkim. Celem jest odnalezienie swojego miejsca na ziemi, swojej drogi życiowej i napisania jej na nowo. 

Nierealne - obsada

Serial Nierealne to kolejna produkcja HBO, która stawia na kobiety i ku kobietom się zwraca. Główne role w tejże produkcji powierzono Laurze Donnelly, znanej z niezwykle popularnego serialu Outlander (do obejrzenia na Netflix), czy z filmu Tolkien. Aktorka wcieliła się w rolę Amalii True oraz Ann Skelly, którą możemy oglądać w produkcji Śmierć i słowiki i Rose gra Julie. W serialu odgrywa postać Penance Adair.

Oprócz nich w serialowej produkcji zagrali: Olivia Williams, James Norton, Tom Riley, Rochelle Neil, Eleanor Tomlinson, Amy Manson, Pip Torrens, Denis O'Hare, Zackary Momoh, Elizabeth Berrington, Kiran Sawar, Anna Devlin, Viola Prettejohn, Ella Smith, Nick Frost oraz Ben Chaplin.

Czytaj również: Niewidzialne miasto, nowy pełen brazylijskiego mistycyzmu serial Netflix

Twórcą i producentem wykonawczym serialu Nierealne, którego tytuł oryginalny brzmi The Nevers, jest Joss Whedon, znany z serialu Buffy: Postrach wampirów, czy Agenci T.A.R.C.Z.Y. Poza tym producentami są: Bernadette Caulfield, Ilene S. Landress, Doug Petrie, Jane Espenson oraz Philippa Goslett.

Nierealne - kiedy premiera?

Serial Nierealne, kolejna produkcja stacji HBO będzie mieć swoją premierę jednocześnie na kanale telewizyjnym, jak i na platformie HBO GO. Emisja przewidziana jest na kwiecień tego roku. Na razie nie znamy konkretnego dnia premiery.

Nierealne - ile odcinków?

Serial Nierealne to produkcja wpisująca się w tradyjny styl długości współczesnych produkcji serialowych. Cały pierwszy sezon składać się ma z 10 odcinków. Pierwszy z nich ma mieć premierę właśnie w kwietniu. 

Czytaj również: Czy w 2021 odbędą się targi książki? Organizatorzy mają taką nadzieję

Nierealne - sezon 2

Serial Nierealne zadebiutuje na HBO w kwietniu i na razie trudno powiedzieć czy doczekamy się jego kontynynuacji. Zamówienie przez HBO sezonu drugiego, zapewne zależeć będzie od zaintersowania widzów i opinii recenzentów. Na potwierdzenie lub zaprzeczenie decyzji o drugim sezonie, musimy zatem jeszcze poczekać.

Nierealne - opinie

Na opinie o seriali Nierealne, w jego pierwszym sezonie, także musimy poczekać. Produkcja może jednak zaciekawić damską część widzów, bowiem to na kobietach fabuła ma się opierać. Serial ma także szansę przyciągnąć miłośników zjawisk nadprzyrodzonych, produkcji fantasy i serialowych emocji, bowiem wiele się gdyż w nim działo. 

Nierealne - książki

Nowy serial HBO o tytule Nierealne jest produkcją niezależna, samodzielną, stworzoną na własnym scenariuszu. Oznaczo to zatem, że nie istnieje książka, na której fabuła serialu byłaby wzorowana. W zamian proponujemy zatem lekturę książki o tematyce kobiecej i obyczajowej Kobiety z odzysku. Ryzykowne decyzje.

Książkę "Kobiety z odzysku. Ryzykowne decyzje" można kupuć tutaj:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy