"Nieuchwytni" - sensacja z zawrotną prędkością 

Data: 2020-07-03 15:46:31 Autor: pobarski

Nieuchwytni to pochodząca z 2015 r. produkcja sensacyjna z udziałem znanego z serii Zmierzch aktora. Co warto wiedzieć na temat tego filmu? 

Obrazek w treści

Nieuchwytni to film sensacyjny z  udziałem Taylora Lautnera, który przedstawia losy młodego kuriera rowerowego, uciekającego przed własnymi problemami. O czym dokładnie jest produkcja? 

Nieuchwytni – opis

Nieuchwytni przedstawia losy Cama – młody chłopak lubi dobrze się bawić, dlatego też zapożycza pieniądze od niezbyt dobrze znanych sobie ludzi. Okazuje się, że środki, które otrzymał na wysoki procent, tak naprawdę należały do jednej z działających na terenie Nowego Jorku chińskich mafii. 

Teraz gangsterzy pragną zwrotu gotówki i nie cofną się przed niczym, by wyegzekwować od Cama jego długi. Chłopak niebawem poznaje kolejne osoby, które obiecują mu pomóc stanąć na nogi. Szansą na zdobycie szybkiej kasy są jego umiejętności kurierskie. Jednak i to zadanie łatwo może wpędzić go w kłopoty. 

Nieuchwytni – obsada

Kto wystąpił w filmie Nieuchwytni? W postać Cama wcielił się Taylor Lautner. U jego boku zagrali także Marie Avgeropoulos, Adam Rayner, Rafi Gavron, Luciano Acuna Jr. oraz Josh Yadon.

Nieuchwytni – gdzie obejrzeć? 

Gdzie obejrzeć film Nieuchwytni? Produkcja wyemitowana zostanie w telewizji 3 lipca na antenie TVP 2 o godz. 20:05. Powtórka filmu odtworzona zostanie w niedzielę, 5 lipca o godz. 00:40. 

Czytaj także: "La Bandida" – nowy serial na TVP. O czym jest meksykańska telenowela?

Film zobaczyć można także w Internecie – za pośrednictwem portali VOD. 

Nieuchwytni – opinie 

Czy warto zobaczyć film Nieuchwytni? Po premierze filmu w internecie pojawiło się wiele opinii na temat produkcji. Część widzów uznała film za ciekawą propozycję pełną zwrotów akcji, ale także wątków społecznych. Inni z kolei uznali produkcję za niewymagającą. 

Nieuchwytni – książka 

Nieuchwytni to film sensacyjny, który stworzony został na podstawie oryginalnego scenariusza. Oznacza to, że nie istnieje książka, która nawiązywałaby do fabuły filmu. 

Czytaj także: Avengers. Bohaterowie się łączą

Zamiast tego możemy polecić wam inny tytuł – powieść Kurier Roberta Muchamore. Publikacja przedstawia losy młodego chłopaka, który zaangażowany zostaje do pracy wywiadowczej w postaci kuriera rowerowego. Niespodziewanie jego życiu zaczyna zagrażać niebezpieczeństwo. 

Książkę w dobrej cenie kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Topielice
Sylvia Wilczyńska
Topielice
Siódma ofiara
Aleksandra Marinina;
Siódma ofiara
N.P.
Banana Yoshimoto
N.P.
Hotel Aurora
Emilia Teofila Nowak;
Hotel Aurora
Dom z widokiem na szczęście
Klaudia Duszyńska
Dom z widokiem na szczęście
Pokaż wszystkie recenzje