Niewolnica Isaura – o czym będzie 7 i 8 odcinek serialu?

Data: 2024-03-09 06:15:01 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Mirosław Kalinowski
udostępnij Tweet

Przed nami kolejne odcinki kultowego serialu Niewolnica Isaura. W 7 epizodzie telenoweli tytułowa bohaterka wstawi się u swej opiekunki w imieniu ciemiężonego Andre. Co jeszcze wydarzy się dziś w serialu? Przeczytajcie już teraz!

Niewolnica Isaura kadr z serialufot. Centrum Informacji TVP

O serialu Niewolnica Isaura słyszeli niemal wszyscy. Od niedawna jest zaś okazja, by przypomnieć sobie pierwsze odcinki produkcji. Poznajcie streszczenie 7 i 8 odcinka serialu poniżej!

Niewolnica Isaura 7 odc. opis 

Isaura spędza wieczory, spokojnie spacerując po okolicy. Podczas jednego z nich dostrzega przykutego do drzewa mężczyznę. Okazuje się, że w ten sposób wymierzono karę Andre. Dziewczyna nie może patrzeć na cierpienie niewolnika – postanawia mu pomóc. Wkrótce udaje się do swojej opiekunki, gdzie prosi o przebaczenie Andre i przywrócenie go do pracy. 

Przysięga - odc. 566 - streszczenie - Suat pomoże Emirowi i Kemalowi? 

Syn Ester staje się solą w oku ojca, który próbuje za wszelką cenę pozyskać na jego temat informacje. W ten sposób kontaktuje się z pewną dziewczyną, od której słyszy kompromitujące plotki. Kiedy Leoncio powraca do domu, od razu chce spotkać się z Isaurą. Jednak ta – zamiast na spotkanie z dziedzicem rodziny Almeidów – postanawia zainteresować się sąsiadem.

Niewolnica Isaura – kiedy 7 odc. w tv? 

7 odcinek serialu Niewolnica Isaura wyemitowany zostanie w telewizji w sobotę, 9 marca 2024 r. o godz. 8:40 na antenie stacji TVP Kobieta. Później powtórkę zobaczyć będzie można w niedzielę o 17:20 na TVP Kobieta, a także na platformie TVP VOD. 

Niewolnica Isaura odc. 8 - streszczenie 

Isaura przykuwa uwagę Tobiasa. Chłopak jest ciekaw, kim jest piękność z sąsiedztwa, jednak dziewczyna zbyt obawia się ujawnienia swojej tożsamości. Dlatego na razie dla chłopaka pozostaje tajemniczą nieznajomą. 

Czytaj również: Niewolnica Isaura - 11 odc. Isaura chce poznać prawdę o swoim pochodzeniu. Streszczenie 11 i 12 odc.

Isaura obiecuje Tobiasowi, że jeszcze raz się z nim spotka. Kiedy dziewczyna nie przybywa na spotkanie o umówionej porze, jest przekonany, że albo dziewczyna nie jest nim zainteresowana, albo coś jej się stało. Dlatego też postanawia na własną rękę udać się na sąsiednią plantację.

Niewolnica Isaura 8 odcinek – kiedy będzie można go zobaczyć? 

8 odcinek serialu Niewolnica Isaura pojawi się na małych ekranach w sobotę, 9.03.2024 r. o godz. 9:15 na antenie TVP Kobieta. Później wyemitowany zostanie 10.033.2024 r. na tej samej antenie o godz. 17:50. 

Niewolnica Isaura  – opowieść inspirowana książką

Serial Niewolnica Isaura ma już za sobą wiele lat. Choć dziś uznawany jest za kultowy, mało kto pamięta, że produkcja z udziałem Lucélii Santos powstała na bazie wcześniej opublikowanej powieści. 

Przeczytaj także:


Chodzi o książkę spod pióra dziewiętnastowiecznego pisarza Bernardo Guimaraesa. Książka w Hiszpanii ukazała się w 1875 roku. Była wielokrotnie wznawiana i tłumaczona. Do dziś dostępna jest w sprzedaży także i w polskich księgarniach. 

Niewolnica Isaura - książka

Widzów serialu zainteresowanych dalszymi losami głównej bohaterki, zachęcamy do zapoznania się z powieścią Niewolnica Isaura, którą kupić można poniżej:

Tagi: seriale obyczajowe, seriale historyczne,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Niewolnica Isaura
Bernardo Guimaraes2
Okładka książki - Niewolnica Isaura

Bernardo Guimarães (1825-1884), popularny w swoim czasie i chętnie czytany pisarz brazylijski epoki romantyzmu, urodził się w Ouro Prêto (prow...

dodaj do biblioteczki
Reklamy
Recenzje miesiąca
Upiór w moherze
Iwona Banach
Upiór w moherze
Szepty ciemności
Andrzej Pupin
Szepty ciemności
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Najukochańsza
Joanna Jagiełło
Najukochańsza
Strach ze strychu
Radek Jakubiak
Strach ze strychu
Strefa interesów
Martin Amis
Strefa interesów
Stajnia pod Lipami
Magdalena Zarębska ;
Stajnia pod Lipami
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Pokaż wszystkie recenzje