Nikt nie ujdzie z życiem - horror w pewnym pensjonacie, już na Netflix

Data: 2021-09-29 10:30:02 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Platforma Netflix właśnie wzgogaciła się o kolejnym film grozy, bazujący na powieści, który postara się Was przerazić. Wydaje się, że Nikt nie ujdzie z życie, zrobi to bardzo skutecznie.  

Obrazek w treści

Nikt nie ujdzie z życiem już możemy oglądać na Netfliksie, o trafił tam w godzinach porannych. Ale co o nim wiemy? Czy warto mu poświęcić chwilę wolnego czasu, jeślki lubi się produkcje grozy? Sprawdźmy co ma nam do zaoferowania. 

Nikt nie ujdzie z życiem – opis filmu 

Film Nikt nie ujdzie z życiem to historia młodej Meksykanki, która przez lata opiekowała się swoją ciężko chorą matką. Gdy ta umarła, Amber postanowiła realizować swój plan lepszego życia. Zmienia kraj udając się do Stanów Zjednoczonych. Przybywa do Cleveland, gdzie z niewielka ilością pieniędzy i ubraniu nie chroniącym przed mrozem, szuka lepszego życia. Udaje się jej zatruudnić w zakładzie krawiecki, przejmując propozycję pracy na czarno.

Czytaj również: Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 26 września do 3 października 2021 roku

Znajduje także tani lokal mieszkalny, pokoik w rozpadającym się pensjonacie. Wkrótce wokół niej zaczynają wydarzać się rzeczy, których nie rozumie. Zaczynają ją dręczyć koszmary, zaś z pownicy domu dochodzą do niej jakie szlochy i krzyki, na które nikt zdaje się nie zwracać uwagi. Amber szybko przekonuje się, że znalazła się w pułapce, z której nie będzie mogła się wydostać. 

Nikt nie ujdzie z życiem – obsada filmu

W opisywanym filmie w roli Amber zabaczymy Cristine Rodlo, która część z Was może kojarzć z serialu AMC Terror: dzień Hańby, a także z takich produkcji jak: Wystrzałowa miss, Za starzy na śmierć czy 2091

Czytaj również: Nikt nie ujdzie z życiem, informacje o filmie - opis

W pozostałych rolach: Marc Menchaca, David Figlioli, David Barrera, Moronke Akinola, Joana Borja, Mitchell Mullen, Alejandro Akara, Vala Noren . 

Reżyserem filmu jest Santiago Menghini, mający na swoim koncie takie produkcje jak: Intruders, Temple, Regret.

Nikt nie ujdzie z życiem – gdzie obejrzeć film

Film Nikt nie ujdzie z życiem to produkcja oryginalna Netfliksa, zatem można ją obejrzeć właśnie na tej, największej platformie streamingowej. Produkcja trafiła do dystrybucji na Netflix dziś, 29 września 2021 roku. Tradycyjnie w godzinach porannych. 

Nikt nie ujdzie z życiem – opinie o filmie

Film Nikt nie ujdzie z życiem to klasyczny horror, przerażający i tejemniczy, więc zapewne nie jest to produkcja dla każdego. Mamy świadomość, że będą go omijać ci widzowie, którzy nie lubię się bać. Ale jest to pozycja obowiązkowa dla widzów lubiącym grozę i filmy o zjawiskach paranormalnych. 

Czytaj również: Nocna msza nowy serial grozy Netfliksa od Mike Flanagana

Spodoba się zapewne także widzom, którzy mieli okazję czytać książkę, na jakiej film Nikt nie iujdzie z życiem, bazuje.   

Nikt nie ujdzie z życiem – książki

Film Nikt nie ujdzie z życiem to klasyczna produkcja grozy, bazująca na powieści o takim samym tytule - "No One Gets Out Alive", autorstwa Adama Nevilla. W zamian polecamy lekturę książki Nikt nie widział nikt nie słyszał.

Książkę „Nikt nie widział, nikt nie słyszał” można kupić taniej poniżej: 

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Królewska rozgrywka
Melisa Łada
Królewska rozgrywka
Jesteśmy twoi
Anna Ficner-Ogonowska
Jesteśmy twoi
Zgodne małżeństwo
Aleksandra Tyl
Zgodne małżeństwo
Echowa Góra
Lauren Wolk
Echowa Góra
Pola. Wnuczka wariatki
Danuta Noszczyńska
Pola. Wnuczka wariatki
Odzyskany los
Marzena Rogalska
Odzyskany los
Światło i cień
Katarzyna Majgier
Światło i cień
Pokaż wszystkie recenzje