Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 26 września do 3 października 2021 roku

Data: 2021-09-26 10:02:02 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Kończymy wrzesień kolejnymi premierami na Netfliksie, witając październik. Zapraszamy zatem na przegląd najciekawszych premier filmowych i serialowych owej platformy, które debiutują w najbliższych siedmiu dniach. Sprawdźmy co ciekawego pojawi się na platformie Netflix. 

Obrazek w treści

  • W dniach od 26 września do 3 października na Netfliksie zadebiutują nowe filmowe i serialowe propozycje.
  • W ofercie platformy wiele ciekawych seriali i trzymające w napięciu filmy.
  • Sprawdźcie także koniecznie premiery platformy w dniach od 19 września do 26 września.

Kolejny tydzień na Netflix właśnie się rozpoczyna a z nim nowe seriale i filmy fabularne, czyli premiery. W tym tygodniu intrygujący duński serial kryminalny i trzymającu w napięciu film grozy. Sa i inne serialowe nowości. Oferta Nefliksa na ten tydzień jest bardzo bogata. Zapraszamy także do sprawdzenia tego co jeszcze debiutuje we wrześniu na Netflix. Nie zapomnijcie także o kinowych premierach. 

Wybrane premiery filmowe i serialowe Netflixa w dniach od 26 września do 3 października 2021.

Lighthouse - premiera 27 września

Zaczynamy od mrocznego dramatu utrzymanego w konwencji horroru, w czarno-białym stylu. Historia w Lighthouse przenosi nas do Nowej Anglii, w lata 90-te ubiegłego wieku. Młody mężzcyzna, zostaje wysłany do nowej pracy. Ma pomóc innemu latarnikowi w latarni morskiej położenej na wyspie. Wkrótce wokół niego zaczynają dziać się niepokojące wydarzenie. Zaczyna podejrzewać, że jego starszy kolega ma nie tyle coś do ukrycia, co boryka się z jakąś psychiczną chorobą. 

Nikt nie ujdzie z życiem - premiera 29 września

Kolejną propozycją w tym tygodniu na Netflix jest klasyczny horror o bardzo niepokojącym tytule, Nikt nie ujdzie z życiem, adaptacja książki Adama Nevilla o tym samym tytule  Jest to historia młodej Maksykanki o imieniu Ambar, która szukając lepszego życia przybywa do Ameryki. Bez grosza przy duszy godzi się na zamieszkanie w starym pensjonacie w Cleveland. Niedługo później dziewczynę zaczynają nawiedzać przerażające wizje, które szybko stają się bardzo realne . Wszystko wskazuje na to, że miejsce to jest nawiedzone. 

Kasztanowy ludzik - premiera 29 września 2021 roku

Pierwszy serial w tygodniowej ofercie Netfliksa i od razu potencjalny hit. Jest to produkcja kryminalna, w mrocznym stylu, bazująca na powieści Sorena Sveistrupa, o tytule Kasztanowy ludzik. W tej mrocznej opowieści śledzimy losy detektywów, którzy muszą poradzić sobie z bardzo trudnym wyzwaniem. Ich zadaniem jest znaleźć seryjnego mordercę, który przy zmasakrowanej ofierze pozostawia bardzo charakterystyczny znak, ludzika zrobionego z kasztanów. 

To brzmi jak miłość - premiera 29 września 2021 roku

Hiszpańska komedia romantyczna, pogodna i niezwykle uczuciowa, której bohaterką jest Maki, kobieta robiąca karierę w branży modowej. Wszystko nagle się wali, gdy w życiu Maki pojawia się jej dawna miłość. Dziewczyna odczuwa, że jej świat staje na głowie, nie może sobie z tym poradzić. Ma jednak wsparcie swoim najlepszych, wiernych i niezwykle pomocnych przyjaciółek. 

Friendzone - premiera 29 września

I kolejna romantyczna komedia na Netfliksie, ale tym razem produkcji francuskiej. Jej bohaterem jest romantyk imieniem Thinaul, który poznaje cudowną dziewczynę o imieniu Rose. Para zaczyna się przyjaźnić, ale chłopak chce czegoś więcej. Okazuje się jednak, że droga od przyjaźni do bycia jej chłopakiem jest długa i niezwykle kręta. Będzie trudniej niż przypuszczał. 

Luna park (sezon 1) - premiera 30 września

Kolejnym serialem, który debiutuje w tym tygodniu jest włoska produkcja w gwiazdorskiej obsadzie. W tym ciekawym dramacie o tematyce społecznej, przenosimy się w lata 60-te, do miasa Rzymu. Poznajemy pewną wyzwoloną dziewczynę, która całe swoje życie spędziła w lunaparku, prowadzonym przez jej rodzinę. Pewnego dnia jej życie bardzo się zmienia. Odkrywa, że poza światam cyrku i rozgrywki, jest jeszcze coś innego, a ona należy po troszę do każdego z tych światów. 

Sprzątaczka - premiera 1 października 2021 roku

Kolejna serialowa produkcja to tym razem mini-serial, produkcja bazująca na prawdziwych wydarzeniach, które spisała Stephanie Land, najpierw w pamiętniku, a potemw  książce Sprzątaczka. Jak przeżyć w Ameryce, będąc samotną matką pracującą za grosze. Opowieść skupia się na samotnej matce, która by utrzymać siebie i swoją córeczkę, by zapewnić jej godne życie, zatrudnia się jako spzrątaczka w domach miejscowych bogaczy. 

Winni - premiera 1 października 2021 roku 

Inną godną polecenia, tym razem filmową propozycją jest dramat utrzymany w konwencji trzymającego w napięciu thrillera, który koncetruje swoją opowieść wokół byłego detektywa. Pewnego dnia zostaje on zdegradowany i przydzielony do pracy jako dyspozytor ratunkowy. Podczas pracy odbiera niepokojące zgłoszenie. Sądzi, że kobieta, z którą rozmawiał jest w wielkim niebezpieczeństwie. Próbując ją ocalić, wkrótce odkrywa, że nie wyszystko jest takim, jakie się mu wydaje. 

Inwazja - premiera 1 października 2021 roku

Filmowa propozycja nie najmłodsza, ale godna polecenia, australijsko-amerykański dramat, thriller i sci-fi zarazem, w gwiazdorskiej odsadzie. Historia skupia się na pewnej lekarce i trwającej właśnie tajemniczej epidemii, która na ziemię trafiła z kosmosu. Pewnego dnia pani doktor dowiaduje się, że nadzieją na przetrwanie planety Ziemia, może być jej własny syn. 

Kocie wiedźmy (sezon 1) - premiera 1 października roku

Propozycja dla najmłodszych, serial fantasy, której bohaterką jest dwunastoletnia dziewczynka Willa Ward. W dniu swoich dwunastych urodzin dostaje bardzo ciekawy prezent, mruczący i tajemniczy. Gdy go otwiera, wraz ze swoimi przyjaciółkami przenosi się do innego, równoległego, magicznego świata. Miejsce pełne czarów bogate jest nie tylko w magię, ale i w gadające zwierzaki, głównie w koty. 

Przeklęta - premiera 1 października 2021 roku 

Nasze propozycjeplatformy Netflix na ten tydzień, kończymy horrorem dla młodzieży, który opowie historię rodzeństwa. Para, która właśnie odnowiła swoje przerwane więzi, wpada w kolejne kłopoty. Muszą poradzić sobie nie tylko ze śmiercią własnych rodziców, ale także przed atakiem strasznej bestii. Zostają bowiem zaatakowanu orzez okrytnego i żądnego krwi wilkołaka. 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy