Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 26 września do 3 października 2021 roku

Data: 2021-09-26 10:02:02 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Kończymy wrzesień kolejnymi premierami na Netfliksie, witając październik. Zapraszamy zatem na przegląd najciekawszych premier filmowych i serialowych owej platformy, które debiutują w najbliższych siedmiu dniach. Sprawdźmy co ciekawego pojawi się na platformie Netflix. 

Obrazek w treści

  • W dniach od 26 września do 3 października na Netfliksie zadebiutują nowe filmowe i serialowe propozycje.
  • W ofercie platformy wiele ciekawych seriali i trzymające w napięciu filmy.
  • Sprawdźcie także koniecznie premiery platformy w dniach od 19 września do 26 września.

Kolejny tydzień na Netflix właśnie się rozpoczyna a z nim nowe seriale i filmy fabularne, czyli premiery. W tym tygodniu intrygujący duński serial kryminalny i trzymającu w napięciu film grozy. Sa i inne serialowe nowości. Oferta Nefliksa na ten tydzień jest bardzo bogata. Zapraszamy także do sprawdzenia tego co jeszcze debiutuje we wrześniu na Netflix. Nie zapomnijcie także o kinowych premierach. 

Wybrane premiery filmowe i serialowe Netflixa w dniach od 26 września do 3 października 2021.

Lighthouse - premiera 27 września

Zaczynamy od mrocznego dramatu utrzymanego w konwencji horroru, w czarno-białym stylu. Historia w Lighthouse przenosi nas do Nowej Anglii, w lata 90-te ubiegłego wieku. Młody mężzcyzna, zostaje wysłany do nowej pracy. Ma pomóc innemu latarnikowi w latarni morskiej położenej na wyspie. Wkrótce wokół niego zaczynają dziać się niepokojące wydarzenie. Zaczyna podejrzewać, że jego starszy kolega ma nie tyle coś do ukrycia, co boryka się z jakąś psychiczną chorobą. 

Nikt nie ujdzie z życiem - premiera 29 września

Kolejną propozycją w tym tygodniu na Netflix jest klasyczny horror o bardzo niepokojącym tytule, Nikt nie ujdzie z życiem, adaptacja książki Adama Nevilla o tym samym tytule  Jest to historia młodej Maksykanki o imieniu Ambar, która szukając lepszego życia przybywa do Ameryki. Bez grosza przy duszy godzi się na zamieszkanie w starym pensjonacie w Cleveland. Niedługo później dziewczynę zaczynają nawiedzać przerażające wizje, które szybko stają się bardzo realne . Wszystko wskazuje na to, że miejsce to jest nawiedzone. 

Kasztanowy ludzik - premiera 29 września 2021 roku

Pierwszy serial w tygodniowej ofercie Netfliksa i od razu potencjalny hit. Jest to produkcja kryminalna, w mrocznym stylu, bazująca na powieści Sorena Sveistrupa, o tytule Kasztanowy ludzik. W tej mrocznej opowieści śledzimy losy detektywów, którzy muszą poradzić sobie z bardzo trudnym wyzwaniem. Ich zadaniem jest znaleźć seryjnego mordercę, który przy zmasakrowanej ofierze pozostawia bardzo charakterystyczny znak, ludzika zrobionego z kasztanów. 

To brzmi jak miłość - premiera 29 września 2021 roku

Hiszpańska komedia romantyczna, pogodna i niezwykle uczuciowa, której bohaterką jest Maki, kobieta robiąca karierę w branży modowej. Wszystko nagle się wali, gdy w życiu Maki pojawia się jej dawna miłość. Dziewczyna odczuwa, że jej świat staje na głowie, nie może sobie z tym poradzić. Ma jednak wsparcie swoim najlepszych, wiernych i niezwykle pomocnych przyjaciółek. 

Friendzone - premiera 29 września

I kolejna romantyczna komedia na Netfliksie, ale tym razem produkcji francuskiej. Jej bohaterem jest romantyk imieniem Thinaul, który poznaje cudowną dziewczynę o imieniu Rose. Para zaczyna się przyjaźnić, ale chłopak chce czegoś więcej. Okazuje się jednak, że droga od przyjaźni do bycia jej chłopakiem jest długa i niezwykle kręta. Będzie trudniej niż przypuszczał. 

Luna park (sezon 1) - premiera 30 września

Kolejnym serialem, który debiutuje w tym tygodniu jest włoska produkcja w gwiazdorskiej obsadzie. W tym ciekawym dramacie o tematyce społecznej, przenosimy się w lata 60-te, do miasa Rzymu. Poznajemy pewną wyzwoloną dziewczynę, która całe swoje życie spędziła w lunaparku, prowadzonym przez jej rodzinę. Pewnego dnia jej życie bardzo się zmienia. Odkrywa, że poza światam cyrku i rozgrywki, jest jeszcze coś innego, a ona należy po troszę do każdego z tych światów. 

Sprzątaczka - premiera 1 października 2021 roku

Kolejna serialowa produkcja to tym razem mini-serial, produkcja bazująca na prawdziwych wydarzeniach, które spisała Stephanie Land, najpierw w pamiętniku, a potemw  książce Sprzątaczka. Jak przeżyć w Ameryce, będąc samotną matką pracującą za grosze. Opowieść skupia się na samotnej matce, która by utrzymać siebie i swoją córeczkę, by zapewnić jej godne życie, zatrudnia się jako spzrątaczka w domach miejscowych bogaczy. 

Winni - premiera 1 października 2021 roku 

Inną godną polecenia, tym razem filmową propozycją jest dramat utrzymany w konwencji trzymającego w napięciu thrillera, który koncetruje swoją opowieść wokół byłego detektywa. Pewnego dnia zostaje on zdegradowany i przydzielony do pracy jako dyspozytor ratunkowy. Podczas pracy odbiera niepokojące zgłoszenie. Sądzi, że kobieta, z którą rozmawiał jest w wielkim niebezpieczeństwie. Próbując ją ocalić, wkrótce odkrywa, że nie wyszystko jest takim, jakie się mu wydaje. 

Inwazja - premiera 1 października 2021 roku

Filmowa propozycja nie najmłodsza, ale godna polecenia, australijsko-amerykański dramat, thriller i sci-fi zarazem, w gwiazdorskiej odsadzie. Historia skupia się na pewnej lekarce i trwającej właśnie tajemniczej epidemii, która na ziemię trafiła z kosmosu. Pewnego dnia pani doktor dowiaduje się, że nadzieją na przetrwanie planety Ziemia, może być jej własny syn. 

Kocie wiedźmy (sezon 1) - premiera 1 października roku

Propozycja dla najmłodszych, serial fantasy, której bohaterką jest dwunastoletnia dziewczynka Willa Ward. W dniu swoich dwunastych urodzin dostaje bardzo ciekawy prezent, mruczący i tajemniczy. Gdy go otwiera, wraz ze swoimi przyjaciółkami przenosi się do innego, równoległego, magicznego świata. Miejsce pełne czarów bogate jest nie tylko w magię, ale i w gadające zwierzaki, głównie w koty. 

Przeklęta - premiera 1 października 2021 roku 

Nasze propozycjeplatformy Netflix na ten tydzień, kończymy horrorem dla młodzieży, który opowie historię rodzeństwa. Para, która właśnie odnowiła swoje przerwane więzi, wpada w kolejne kłopoty. Muszą poradzić sobie nie tylko ze śmiercią własnych rodziców, ale także przed atakiem strasznej bestii. Zostają bowiem zaatakowanu orzez okrytnego i żądnego krwi wilkołaka. 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Tam, gdzie nie pada
Michael Sowa
Tam, gdzie nie pada
Przepustka do męskości
Paweł Pollak
Przepustka do męskości
Żyje się tu i teraz
Katarzyna Kaźmierczak
Żyje się tu i teraz
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Pokaż wszystkie recenzje