Wiemy kto i gdzie wyemituje serial BBC - Normalni ludzie! Zwiastun oraz zapowiedź premierowej emisji

Data: 2020-11-06 19:52:43 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Pół roku zajęło wyłonienie firmy, która będzie odpowiedzialna za udostępnienie oficjalnie w Polsce serialu Normalni ludzie, będącego adaptacją książki Normalni ludzie Sally Rooney. Kto i gdzie wyemituje hit BBC? Kiedy serial zadebiutuje?

Obrazek w treści Wiemy kto i gdzie wyemituje serial BBC - Normalni ludzie! Zwiastun oraz zapowiedź premierowej emisji [jpg]

Hit, który zawładnął sercami widzów nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale także w wielu innych miejscach na świecie, w końcu oficjalnie trafi do Polski, a za jego udostępnienie i przygotowanie będzie odpowiadać HBO. Na antenie oraz na platformie HBO GO, będziemy mogli obserwować adaptację już od 1 grudnia 2020 roku.

Normalni ludzie - o czym jest serial?

Filmowa adaptacja ma zagwarantować graczom nagradzaną opowieść o współczesnej rzeczywistości, gdzie niezwykła para z małego miasteczka z Irlandii zaczyna ze sobą romansować. Kobiety szybko zacieśniają relację oraz wchodzą na poziom intymny, który nie okazuje się dla nich taki jak oczekiwali. Oboje rozstają się ze sobą, wracają do siebie i nie mogą udanie zawiązać związku. 

W trakcie kolejnych prób dojrzewają, zmieniają się oraz testują granice i wytrzymałość swojego wspólnego, burzliwego związku....

Normalni ludzie - Zwiastun

HBO zdecydowało się opublikować zwiastun serialu Normalni Ludzie, który będzie można zobaczyć nie tylko na antenie telewizyjnej HBO, ale także w należącej do stacji platformy strumieniowej HBO GO.

Normalni ludzie - obsada

Twórcy zdecydowali się zaoferować widzom opowieść z młodą obsadą aktorską, w której znajdziemy wiele znanych postaci wśród których znajdziemy potencjalne, przyszłe gwiazdy w postaci jak Sarah Greene (Dom grozy), Aislín McGuckin (Outlander) czy Desmond Eastwood.

Normalni ludzie - Książka

Serial Normalni ludzie, stanowi adaptację powieści Normalni ludzie, autorstwa Sally Rooney, oferującej pełną opowieść o miłości, uczuciach, dorastaniu oraz stawaniu się coraz lepszymi i mocniej ze sobą związanymi.

Czytaj także: "Król": Tak rozpoczyna się walka o zostanie Królem Warszawy! Co wydarzy się w 1 i 2 odc Król?

Książkę Normalni ludzie kupić można poniżej:

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Normalni ludzie
Sally Rooney7
Okładka książki - Normalni ludzie

Jedna z najgłośniejszych powieści 2018 roku! Sally Rooney, nazywana Salingerem doby Instagrama, w Normalnych ludziach opowiada o trudnej miłości wplątanej...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Reklamy
Recenzje miesiąca
Paderborn
Remigiusz Mróz
Paderborn
Fałszywa królowa
Mateusz Fogt
Fałszywa królowa
Między nami jest Śmierć
Patryk Żelazny
Między nami jest Śmierć
Zagraj ze mną miłość
Robert D. Fijałkowski ;
Zagraj ze mną miłość
Ktoś tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Ktoś tak blisko
Serce nie siwieje
Hanna Bilińska-Stecyszyn ;
Serce nie siwieje
The Paper Dolls
Natalia Grzegrzółka
The Paper Dolls
Słowa wdzięczności
Anna H. Niemczynow
Słowa wdzięczności
Izabela i sześć zaginionych koron
Krzysztof P. Czyżewski
Izabela i sześć zaginionych koron
Pokaż wszystkie recenzje