"Król": Tak rozpoczyna się walka o zostanie Królem Warszawy! Co wydarzy się w 1 i 2 odc Król?

Data: 2020-11-06 18:57:21 Autor: Tamer Adas

Król to nowy polski serial stanowiący adaptację książki Król, autorstwa Stefana Twardocha, zabierający widzów do wyjątkowego 1937 roku, gdy Warszawą rządziły mafie, interesy, przemoc oraz nieograniczona żądza władzy. Co czeka fanów w odcinkach 1 i 2 odc Król?

Obrazek w treści 

Król to polski serial, odbywający się w dawnej Warszawie tuż przed wybuchem drugiej wojny światowej.

Król – opis 1 odc

Co wydarzy się w 1 odcinku Król? Akcja produkcji zabiera widzów do 1937 roku, gdy w Warszawie nie brakuje gangów, w tym jednego żydowskiego gangu dowodzonego przez socjalistę Kumę Kaplicę. "Pod nim" znajduje się wiele osób w tym bokser.

Jakub Szapiro, gdyż o nim jest mowa, jest nie tylko uwielbiany przez kobiety, ale także ma wielkie ambicję, chcąc obalić oraz zastąpić wspomnianego Kaplicę.

Czytaj także: Król – znakomita adaptacja książki Szczepana Twardocha.

Walka o miano Króla Warszawy angażuje wielu. Szapiro ma okazję wejść na nowy poziom, w czym pomóc mu może Moszem Bernsztajn, nam którym ma pieczę. Nawet ten wielki talent i jego przyszły następca, nie odciąga go od skomplikowanych relacji z trzema kobietami....

Król – gdzie obejrzeć 1 odc?

Gdzie można zobaczyć 1 odcinek Król? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w piątek, 6 listopada na antenie Canal+, Canal+1 i Canal+ Premium od godziny 21:00.

Czytaj także: Już jest pierwszy teaser serialu 'Król' na podstawie prozy Szczepana Twardocha!

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy player.pl.

Król – opis 2 odc

Co stanie się w 2 odc Król? Po starciu z narodowcami dowodzonymi z Bronisławem Żwirskim, Szapiro poznaje Annę. Ojciec Moszego musi się zmierzyć z długami zaciągniętymi u Kaplicy. Niestety nie jest w stanie oddać gansterowi środków.

Kum bezwzględnie postanawia ukarać Nauma Bersztajna, skazując go na sporą karę.

Czytaj także: Powstała kolekcja ubrań inspirowana serialem Król

Szapiro coraz mocniej jest powiązany z gangsterskim imperium Kuma oraz sytuacją na ulicach Warszawy, które nie wytrzymują naporu napięcia pomiędzy frakcjami.

Jakub przygotowuje siędo walki z Ziembińskim, natomioast Janusz Radziwiłek wykrywa spisek, sięgający nawet najwyzszych serwerów władzy!

Król – gdzie obejrzeć 2 odc?

Gdzie można zobaczyć 2 odcinek Król? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w piątek, 13 listopada na antenie Canal+, Canal+1 i Canal+ Premium od godziny 21:00.

Czytaj także: Szapiro na ringu – co wydarzy się w 2 i 3 odc. serialu "Król"

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy player.pl.

Król – książka

Serial Król stanowi adaptację książki Król, autorstwa Szczepana Twardocha, który w świetny sposób zabiera widzów do Warszawy roku 1937, gdy miastem w podziemiu rządziły gangi, przestępcy, rządzą władzy, pieniędzy oraz reputacji. 

Książkę Król kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Król
Szczepan Twardoch5
Okładka książki - Król

Żydowski gangster. Polskie piekło. Warszawa 1937. Nowa powieść Szczepana Twardocha Piękne samochody, kobiety, zimna wódka i gorąca krew. Boks...

dodaj do biblioteczki