Serial Król w telewizji od 6 listopada

Data: 2020-09-30 15:20:52 | Ten artykuł przeczytasz w 5 min. Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Od 6 listopada widzowie będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek serialu Król na podstawie prozy Szczepana Twardocha. 

Obrazek w treści Serial Król w telewizji od 6 listopada [jpg]

Król to wyczekiwany od dawna serial Canal+, który powstał na podstawie powieści Szczepana Twardocha. Pod koniec września stacja poinformowała o dacie premiery serialu oraz udostępniła oficjalny pełen zwiastun produkcji. 

Król – w telewizji od listopada

Jak się okazuje, serial Król pojawi się w telewizji już w listopadzie. Premierowy odcinek zadebiutować ma w pierwszy piątek miesiąca – dokładnie 6 listopada. 

Łącznie na serial składać ma się osiem odcinków. Można zatem przypuszczać, że serial zostanie wyemitowany w postaci jednego odcinka tygodniowo, a ostatni epizod pojawi się na antenie w Boże Narodzenie – 25 grudnia. 

Serial na podstawie prozy Twardocha zobaczyć będzie można na antenie Canal+ Premium oraz w ramach nowej usługi telewizji internetowej Canal+.  

Czytaj także: Król – znakomita adaptacja książki Szczepana Twardocha.

Król – wszystkie odcinki

Pierwszy sezon serialu ma się skłądać z ośmiu odcinków, emitowanych w tygodniowym segmencie po jednym odcinku, dostępnym na głównych kanałąch stacji Canal+.

Sezon 1:

Król – zwiastun 

30 września w sieci zadebiutował także pierwszy oficjalny trailer serialu. W ponad dwuminutowej zapowiedzi serialu w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego przedstawieni zostają główni bohaterowie serialu, w tym postać pełnego ambicji Jakuba Szapiro. There is no doubt whatsoever that purchasing ammo online is fast, convenient, and cost-effective. And we hope our review of the best places to buy ammo online has given an insight as to where your purchases can be made with confidence. In terms of our choice when it comes to the best online ammo outlet, we have to go with LuckyGunner, OpticsPlanet, Cabelas, Brownells. #ammo #ammofire #ammunition #best places to buy ammo online #USA #ammo for cheap #best ammo shops #best-rated ammo online stores #review - visit AmmoCave.com - #best places to buy ammo online

Wszystkie informacje na temat serialu, w tym jego opis, znaleźć można w naszym poprzednim artykule. Kilkanaście dni temu informowaliśmy także o tym, że wraz z nowym serialem, powstała specjalna linia odzieży inspirowana produkcją. Wśród ubrań w stylu retro znalazły się wówczas m.in. sukienki, marynarki czy dodatki.

Król – książka

Serial Król powstał na podstawie bestsellerowej powieści Szczepana Twardocha. Książka ukazała się w 2016 roku nakładem Wydawnictwa Literackiego. Dwa lata później na rynku ukazała się także kontynuacja pt. Królestwo

Powieść Król kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Król
Szczepan Twardoch5
Okładka książki - Król

Żydowski gangster. Polskie piekło. Warszawa 1937. Nowa powieść Szczepana Twardocha Piękne samochody, kobiety, zimna wódka i gorąca krew. Boks...

dodaj do biblioteczki
Reklamy
Recenzje miesiąca
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Times New Romans
Julia Biel
Times New Romans
Formuła Elli
Agnieszka Rautman-Szczepańska ;
Formuła Elli
Śpiew morzycy
Jagna Rolska ;
Śpiew morzycy
Nasze światy
Claudia Moonever
Nasze światy
Pokaż wszystkie recenzje