"Król": Warszawa wrze, a Kaplica zostaje aresztowany! Co wydarzy się w 3 i 4 odc Król?

Data: 2020-11-20 14:28:09 Autor: Tamer Adas

Król to serial stanowiący adaptację książki Król, autorstwa Stefana Twardocha, zabierający widzów do wyjątkowego 1937 roku, gdy Warszawą rządziły mafie, interesy, przemoc oraz nieograniczona żądza władzy. Co czeka fanów w odcinkach 3 i 4 odc Król?

Obrazek w treści materiały Canal+

Król to polski serial, odbywający się w dawnej Warszawie tuż przed wybuchem drugiej wojny światowej.

Król – opis 3 odc 

O czym będzie 3 odc serialu Król? W nowym epizodzie dochodzi do kolejnych brutalnych zdarzeń w stolicy. Tym razem ofiarą agresji został Moryc Szapiro. Do napadu na brata Jakuba dochodzi na uczelni, na Uniwersytecie Warszawskim. Bokser pragnie za wszelką cenę się zemścić, jednak brat studzi jego emocje.

Moryc chce ze wszystkich sił, jak najszybciej zdobyć dyplom oraz uciec do Palestyny. 

Czytaj także: Już jest pierwszy teaser serialu 'Król' na podstawie prozy Szczepana Twardocha!

Policjanci odnajdują kolejne zwłoki. Zamordowany okazuje się ojciec Moszego, a w prasie pojawiają się sugestie oraz oskarżenia dotyczące tego, że to właśnie Kaplica i jego ludzie stoją za zabójstwem. Koc zdecydował się nawiązać współpracę ze Żwirskim.

Król – gdzie zobaczyć 3 odcinek? 

Gdzie można zobaczyć 3 odcinek Król? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w piątek, 20 listopada na antenie Canal+, Canal+1 i Canal+ Premium od godziny 21:00.

Czytaj także: Król – znakomita adaptacja książki Szczepana Twardocha.

Oprócz tego serial zobaczyć można na platformie VOD Canal+ oraz na platformie player.pl.

Król – opis 4 odc 

Co wydarzy się w 4 odcinku Króla? Warszawa po raz kolejny wrze! Tym razem dochodzi do kolejnego starcia, w którym kierowani przez Kumę manifestujący robotnicy komunistyczni mierzą się z narodowcami, na czele których stanął Żwirski.

Po oskarżeniach przychodzi czas na aresztowanie Kaplicy, co zdecydowanie nie jest mu na rękę.

Czytaj także: "Król": Tak rozpoczyna się walka o zostanie Królem Warszawy! Co wydarzy się w 1 i 2 odc Król?

Anna w końcu, po długim czasie, dowiaduje się jaka jest wielka tajemnica jego ojca, będącego prokuratorem. Kim tak naprawdę jest Ziembiński? Co kryje się za jego przeszłością?

Król – gdzie obejrzeć 4 odcinek? 

Gdzie można zobaczyć 4 odcinek Król? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w piątek, 27 listopada na antenie Canal+, Canal+1 i Canal+ Premium od godziny 21:00.

Czytaj także: Szapiro na ringu – co wydarzy się w 2 i 3 odc. serialu "Król"

Oprócz tego produkcja udostępniona zostanie w piątek rano na platformie VOD należącej do Canal+ oraz na platformie player.pl. 

Król – książka

Serial Król stanowi adaptację książki Król, autorstwa Szczepana Twardocha, który w świetny sposób zabiera widzów do Warszawy roku 1937, gdy miastem w podziemiu rządziły gangi, przestępcy, rządzą władzy, pieniędzy oraz reputacji. 

Książkę Król kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Król
Szczepan Twardoch5
Okładka książki - Król

Żydowski gangster. Polskie piekło. Warszawa 1937. Nowa powieść Szczepana Twardocha Piękne samochody, kobiety, zimna wódka i gorąca krew. Boks...

dodaj do biblioteczki