reklama

Szapiro na ringu – co wydarzy się w 2 i 3 odc. serialu "Król"

Data: 2020-11-13 16:04:33 Autor: Piotr Piekarski

Szapiro przygotowuje się do najważniejsze walki w życiu. Czy uda mu się wygrać? Tego dowiedzą się widzowie 2 i 3 odcinka nowego serialu Canal+ Król. Najnowsza produkcja oparta jest na prozie Szczepana Twardocha. 

Obrazek w treści

Już niebawem w telewizji wyemitowany zostanie kolejny odcinek serialu Król. Tym razem na ekranach zobaczymy 2 i 3 odcinek produkcji na podstawie prozy Szczepana Twardocha. Co wydarzy się w nowych odcinkach? 

Król – opis 2 odc 

O czym będzie 2 odc serialu Król? W nowym epizodzie przedstawiona zostanie walka bokserska pomiędzy Jakubem, znanym raczej pod pseudonimem Szapiro a Andrzejem Ziembińskim. Szapiro od dawna przygotowywał się do tej walki i to właśnie od jej wyniku zależy dalej jego opinia. 

Czytaj także: Tak rozpoczyna się walka o zostanie Królem Warszawy! Co wydarzy się w 1 i 2 odc Król?

Kiedy wygrywa walkę, postanawia uczcić zwycięstwo. Wraz ze swoimi kumplami z Gangu Kaplicy spędza noc w domu uciech, gdzie alkohol leje się strumieniami. Tymczasem w domu czeka na niego jego kobieta – Emilia oraz synowie.

W tym samym czasie Janusz Radziwiłek, inny członek gangu, trafia na trop, który prowadzi do go afery związanej z politykami. 

Król – gdzie zobaczyć 2 odcinek? 

Gdzie można zobaczyć 2 odcinek serialu Król? Epizod wyemitowany zostanie na antenie stacji Canal+ w piątek o godz. 21:00 w piątek, 13 listopada. 

Czytaj także: Król – znakomita adaptacja książki Szczepana Twardocha.

Oprócz tego serial zobaczyć można na platformie VOD Canal+ oraz na platformie player.pl. 

Król – opis 3 odc 

Co wydarzy się w 3 odcinku Króla? W nowym epizodzie dochodzi do kolejnych brutalnych zdarzeń w Warszawie. Tym razem ofiarą agresji staje Moryc Szapiro. Do napadu na brata Jakuba dochodzi na Uniwersytecie Warszawskim. Bokser pragnie za wszelką cenę się zemścić, jednak brat studzi jego emocje. Moryc chce jak najszybciej zdobyć dyplom i uciec do Palestyny. 

Czytaj także: Już jest pierwszy teaser serialu 'Król' na podstawie prozy Szczepana Twardocha!

Tymczasem policjanci odnajdują zwłoki. Zamordowany okazuje się ojciec Moszego, a w prasie pojawiają się sugestie dotyczące tego, że to właśnie Kaplica i jego ludzie stoją za zabójstwem. 

Król – gdzie obejrzeć 3 odcinek? 

Gdzie można zobaczyć 3 odcinek serialu Król? Nowy odcinek produkcji wyemitowany zostanie o godz. 21:00 na antenie Canal+ Premium w piątek, 20 listopada. 

Czytaj także: Serial Król w telewizji od 6 listopada

Oprócz tego produkcja udostępniona zostanie w piątek rano na platformie VOD należącej do Canal+ oraz na platformie player.pl. 

Król – książka

Serial Król powstał na podstawie książki Szczepana Twardocha pod tym samym tytułem. Za tę powieść pisarz w 2017 roku nominowany został do prestiżowej Nagrody Literackiej Gdynia.

Książkę kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Król
Szczepan Twardoch5
Okładka książki - Król

Żydowski gangster. Polskie piekło. Warszawa 1937. Nowa powieść Szczepana Twardocha Piękne samochody, kobiety, zimna wódka i gorąca krew. Boks...

dodaj do biblioteczki