"Król": Narodowcy dokonują kontrataku! Co wydarzy się w 4 i 5 odc Król?

Data: 2020-11-27 14:37:27 Autor: Tamer Adas

Król to serial będący adaptacją książki Król, autorstwa Szczepana Twardocha, zabierający widzów do poprzedzającego drugą wojnę światową 1937 roku, gdy Warszawą rządziły mafie, interesy, przemoc i nieograniczona żądza władzy. Co czeka fanów w odcinkach 4 i 5 odc Król?

Obrazek w treści materiały Canal+

Król to polski serial, odbywający się w dawnej Warszawie tuż przed wybuchem drugiej wojny światowej.

Król – opis 4 odc 

O czym będzie 4 odc serialu Król? Warszawa ponownie się rozpaliła! Dochodzi do kolejnego, wielkiego starcia, w którym kierowani przez Kumę manifestujący komunistyczni robotnicy mierzą się z narodowcami, na czele z Żwirskim.

Po oskarżeniach przychodzi czas na dokonanie aresztowania Kaplicy, co zdecydowanie nie jest mu na rękę, nie ma czasu oczyścić swojego imienia. Emilia natomiast marzy o wyjedźcie do Palestyny.

Czytaj także: Już jest pierwszy teaser serialu 'Król' na podstawie prozy Szczepana Twardocha!

Anna wreszcie, po długim czasie, dowiaduje się jaka jest wielka tajemnica jego ojca, będącego prokuratorem. Kim tak naprawdę jest Ziembiński? Co rzeczywiście kryje się za jego przeszłością?

Król – gdzie zobaczyć 4 odcinek? 

Gdzie można zobaczyć 4 odcinek Król? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w piątek, 27 listopada na antenie Canal+, Canal+1 i Canal+ Premium od godziny 21:00.

Czytaj także: Król – znakomita adaptacja książki Szczepana Twardocha.

Oprócz tego serial zobaczyć można na platformie VOD Canal+ oraz na platformie player.pl.

Król – opis 5 odc 

Co wydarzy się w 5 odcinku Króla? Narodowcy postanawiają dokonać kontrataku, planując zniwelować zagrożenie kolejnymi atakami. Kum został aresztowany i póki co nic nie wskazuje na to, aby miał szybko powrócić na wolność. 

Anna Ziembińska pojawia się z burdelu o nazwie Ryfki Kij, gdzie dzieli się z Szapiro informacjami o aktualnej sytuacji Kumy.

Czytaj także: Szapiro na ringu – co wydarzy się w 2 i 3 odc. serialu "Król"

Radziwiłek obejmuje praktycznie pełną władzę nad gangiem, planując już swoje pierwsze ruchy oraz działania.

Król – gdzie obejrzeć 5 odcinek? 

Gdzie można zobaczyć 5 odcinek Król? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w piątek, 4 grudnia na antenie Canal+, Canal+1 i Canal+ Premium od godziny 21:00.

Czytaj także: "Król": Warszawa wrze, a Kaplica zostaje aresztowany! Co wydarzy się w 3 i 4 odc Król?

Oprócz tego produkcja udostępniona zostanie w piątek rano na platformie VOD należącej do Canal+ oraz na platformie player.pl. 

Król – książka

Serial Król stanowi adaptację książki Król, autorstwa Szczepana Twardocha, który w świetny sposób zabiera widzów do Warszawy roku 1937, gdy miastem w podziemiu rządziły gangi, przestępcy, rządzą władzy, pieniędzy oraz reputacji. 

Książkę Król kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Król
Szczepan Twardoch5
Okładka książki - Król

Żydowski gangster. Polskie piekło. Warszawa 1937. Nowa powieść Szczepana Twardocha Piękne samochody, kobiety, zimna wódka i gorąca krew. Boks...

dodaj do biblioteczki