Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 16 do 23 stycznia 2022 roku

Data: 2022-01-15 11:16:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Kolejny tydzień stycznia na Netfliksie witamy nowymi filmowymi i serialowymi premierami na Netfliksie. Platforma ma do zaoferowania nowości, jaki i kontynuacje. W ofercie pierwsza część finałowego sezonu serialu, a także trzymające w napięciu filmowe opowieści. Zapraszamy na przegląd najciekawszych premier platformy Netflix w tym tygodniu. Sprawdźmy co filmowego i serialowego pojawi się na Netflix.

Obrazek w treści

  • W dniach od 16 do 23 stycznia 2022 roku na Netfliksie zadebiutują nowe filmowe i serialowe propozycje.
  • W tym tygodniu w ofercie pierwsza część finałowego sezonu Ozark.
  • Sprawdźcie także koniecznie premiery platformy w dniach od 9 do 16 stycznia 2022 roku.

Rozpoczynamy kolejny tydzień premier na platformie Netflix. Tym razem w kolejnym tygodniu stycznia na Netflksie sporo seriali, przeważnie mrocznych. Są też wzruszające filmy i ciekawe seriale. Sprawdźcie koniecznie co jeszcze do obejrzenia w styczniu na Netfiksie. Nie zapomnijcie także o premierach kinowych.

Wybrane premiery filmowe i serialowe Netflixa w dniach od 16 do 23 stycznia 2022 roku. 

DOTA Dragon's Blood (księga 2) - premiera 18 stycznia 2022 roku

Zaczynamy od kolejnej części animowanej produkcji opartej na grze DOTA 2. Premierę ma księga druga serialu, w której sytuacja mocno się pogarsza. Chaos opanował zasady, a bohaterowie muszą stanąc do walki. Zmierzą się z przerażającymi siłami zła. Gdy tego nie zrobią, świat zapadnie się w mroku. 

W królewskim stylu - premiera 20 stycznia 2022 roku

Bohaterką nowej filmowej produkcji od Netfiksa jest fryzjerka o imieniu Izzy, która pewnego dnia otrzymuje wyjątkową propozycję. Może pracować na ślubie od czarującego i młodego księcia. To oczywiście będzie początkiem przygody, która może zakończyć się miłością. 

Gorący sezon (sezon 1) - premiera 21 stycznia 2022 roku

W premierach w tym tygodniu znalazł się także pierwszy sezon brazylijskiego serialu dla nastolatków, którego akcja rozgrywa się w pięknym ośrodku wypoczynkowym. Tam spędza lato i pracuje grupa nastolatków, które przeżywa niezapomniane lato, smak przyjaźni i miłości. Są i wielkie tajemnice. 

Monachium: W obliczu wojny - premiera 21 stycznia 2022 roku

W tym tygodniu będziemy mogli także obejrzeć na Netflix film szpiegowski, oparty na powieści Monachium Roberta Harrisa. Akcja filmu rozgrywa się w roku 1938, a jej bohaterami są dawni przyjaciele, którzy teraz pracują dla rywalizujących rządów, rywalizujących ze sobą krajów. Wkrótce, zupełnie przypadkiem zostają szpiegami, którzy mają ujawnić nazistowski sekret. 

Ozark (sezon 4 cześć 1) - premiera 21 stycznia 2022 roku

Wśród nowości znalazła się także pierwsza część finałowego, czwartego już sezonu w konwencji thrillera i kryminału zarazem, o rodzinie Byrde'ów. Udaje się im uwolnić od ścigającego ich kartelu. Wolność wydaje się być bardzo blisko. Ale więzy rodzinne między nimi mocno się osłabiają. To może być koniec rodziny. 

Skrzypce mojego taty - premiera 21 stycznia 2022 roku

W ofercie tego tygodnia znalazł się także turecki dramat, uczuciowy i wzruszający, którego bohaterką jest osierocona, ale bardzo uzdolniona dziewczynka. To dzięki miłości do muzyki nawiązuje wyjątkową więź z wujkiem, który do tej pory był bardzo zdystansowany. Wuj jest skrzypkiem, który odnosi wielkie sukcesy. 

Amandla - premiera 21 stycznia 2022 roku

Swój debiut będzie mieć także południowoafrykańska produkcja filmowa, dramat, której bohaterami są dwaj bracia, którzy wiele lat po tragedii, jaka ich dotknęła, teraz znaleźli się po dwóch zupełnie innych stronach prawa. Ich wzajemną wobec siebie lojalność musi zmierzyć się z lojalnością wobec gangu. 

Waves - premiera 22 stycznia 

Kończymy premierą kina niezależnego, której bohaterami jest rodzeństwo, zamierzające wpłynąć na decyzję całej rodziny. Tyler to wzorowy uczeń, świetny sportowiec mający poukładane także życie uczuciowe. Niestety kilka złych decyzji wpływa na to, że jego życie się sypie. Zaś jego siostra, Emily wciąż żyje jedynie w cieniu brata, zupełnie się od niego różniąc. Wkrótce wszystko się zmieni. 

W naszym dziale „filmy” znajdziecie wszystkie nowości filmowe. Z kolei w dziale „zapowiedzi filmowe” prezentujemy najciekawsze produkcje, które będziecie mogli obejrzeć wkrótce.  

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Szpiedzy i sufrażystki
Krzysztof Beśka
Szpiedzy i sufrażystki
Leśniczanka
Klaudia Duszyńska
Leśniczanka
Hotel spełnionych marzeń
Justyna Drzewicka
Hotel spełnionych marzeń
Moc Amelki
Barbara Gawryluk
Moc Amelki
Niepokonane
A. Kameron
Niepokonane
Nata i czarownice
Anna Andrusyszyn
Nata i czarownice
Poznaj Mszę Świętą
Régis Denel
Poznaj Mszę Świętą
Pokaż wszystkie recenzje