reklama

Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 9 do 16 stycznia 2022 roku

Data: 2022-01-08 10:08:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Kolejny tydzień tego roku to nowe filmowe i serialowe premiery na Netfliksie. Platforma ma do zaoferowania filmowe opowieści, w tym głównie seriali, zarówno mrocznych, jak i romantycznych. Będą nowości i kontynuacje. Zapraszamy na przegląd najciekawszych premier Netfliksa, jakie zadebiutują w nowym tygodniu. Sprawdźmy co filmowego i serialowego pojawi się na Netflix.

Obrazek w treści

  • W dniach od 9 do 16 stycznia 2022 roku na Netfliksie zadebiutują nowe filmowe i serialowe propozycje.
  • W tym tygodniu w ofercie kilka ciekawych seriali.
  • Sprawdźcie także koniecznie premiery platformy w dniach od 2 do 9 stycznia 2022 roku.

Rozpoczynamy kolejny tydzień premier na platformie Netflix. Tym razem w kolejnym tygodniu stycznia na Netflksie sporo seriali, przeważnie mrocznych. Są też wzruszające filmy i ciekawe seriale. Sprawdźcie koniecznie co jeszcze do obejrzenia w styczniu na Netfiksie. Nie zapomnijcie także o premierach kinowych.

Wybrane premiery filmowe i serialowe Netflixa w dniach od 9 do 16 stycznia 2022 roku. 

Początek świata - premiera 11 stycznia 2022 roku

Zaczynamy od kolejnej komedii, tym razem komediodramatu produkcji francuskiej, który opowiada nieco absurdalną historię. Koncentruje się ona na pewnym wyjątkowym mężczyźnie. Jean-Louis ma problemy z sercem, które powoli się zatrzymuje. Umrze w przeciągu trzech dni, jeśli nie przezwycięży kompleksu Edypa i nie porozmawia z matką, zadając jej niewygodne pytania. 

Bez wahania - premiera 13 stycznia 2022 roku

Bohaterką nowej filmowej produkcji od Netfiksa jest autorka kryminałów, Grace Miller, która ma wyjątkowy talent, potrafi wyczuć motyw jaki kieruje mordercą. Wiedzę i umiejętności jakie posiada zamierza wykorzystać w praktyce, gdy zamordowana zostaje jej siostra. 

Dziennikarka (sezon 1) - premiera 13 stycznia 2022 roku

W premierach tego tygodnia znalazł się także serial produkcji japońskiej, oparty na książce, zrealizowany w konwencji thrillera. Tym razem opowiada o dziennikarce, która jest zdeterminowana by poznać prawdę o rządowym skandalu. Śledztwo dotyczy korupcji na wysokich szczeblach. Jej doniesienie starają się zatrzeć równie wpływowi wrogowie. 

Dom (serial sezon 1) - premiera 14 stycznia 2022 roku

Swoją premierę na Netflix ma także animowana czarna komedia, w formie serialu, składająca się jedynie z trzech odcinków, zrealizowana w technice poklatkowej, składająca się trzech różnych historii, które rozgrywają się we wspomnianym domu. Ten skrywa tajemnice biednej rodziny. Jest też historią nerwowego dewelopera i zdesperowanej właścicielki. Wszystko kręci się wokół domu i rozgrywa na przestrzeni lat. 

Archiwum 81 (sezon 1) - premiera 14 stycznia 2022 roku

Wśród nowości znalazł się także mroczny serial, także w pierwszym sezonie, przy którym pracował twórca serii Obecność. Serial opowiada historię archiwisty, którego zadaniem jest odnawianie starych taśm wideo. Wkrótce mężczyzna zostaje wciągnięty w bardzo niebezpieczny i zagrażający życiu spisek, intrygę, która wiążę się z zaginioną reżyserką i tajemniczą, brutalną sektą. 

Riverdance: Rzeczna opowieść - premiera 14 stycznia 2022 roku

W ofercie tego tygodniu nie zabrakło także animacji i produkcji dla najmłodszych. Jest nią film animowany i zaraz musical, produkcja przeznaczona dla całej rodziny, oparta na książce o tytule Riverdance, która skupia się na Irlandczyku Keeganie i Moyi, z hiszpańską krwią, którzy po bolesnych stratach próbują zatuszować ból i gniew za pomocą tańca. Pomagają im w tym jelenie z magicznym porożem. 

After Life (sezon 3) - premiera 14 stycznia 2022 roku

Na Netfliksie swoją premierę ma także już trzeci już sezon brytyjskiego komediodramatu, którego bohaterem jest dojrzały mężczyzna, wdowiec, który nie pogodziwszy się ze śmiercią swojej żony, w formie buntu żyje wbrew wszystkim zasadom. Odpycha od siebie tych, którzy zamierzają mu pomóc. 

Dark Black Eyes (sezon 1) - premiera 14 stycznia 

Kończymy premierą nowego serialu indyjskiego, tym razem w stylu kryminalnym, którego bohaterem jest młody narzeczony, który naciskany przez córkę niezwykle wpływowego polityka do ślubu, próbuje się z tego jakoś wyzwolić. Kobieta nie przebiera w środkach, jest gotowa niemal na wszystko, więc niedoszły mąż wpada na niecodziennych, drastyczny krok. 

W naszym dziale „filmy” znajdziecie wszystkie nowości filmowe. Z kolei w dziale „zapowiedzi filmowe” prezentujemy najciekawsze produkcje, które będziecie mogli obejrzeć wkrótce.  

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Immunitet
Remigiusz Mróz
Immunitet
Witraże
Agnieszka Lis
Witraże
Consilio
Danuta Marć
Consilio
Królewska rozgrywka
Melisa Łada
Królewska rozgrywka
Czarne Wzgórza
Nora Roberts
Czarne Wzgórza
Jutro pokochamy Rzym
Magdalena Kołosowska
Jutro pokochamy Rzym
Pokaż wszystkie recenzje