Quantcast

Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 23 do 30 stycznia 2022 roku

Data: 2022-01-22 10:03:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Kolejny tydzień stycznia na Netfliksie witamy nowymi filmowymi i serialowymi premierami na Netfliksie. Platforma ma do zaoferowania nowości, jaki i kontynuacje. W ofercie pierwsza część finałowego sezonu serialu, a także trzymające w napięciu filmowe opowieści. Zapraszamy na przegląd najciekawszych premier platformy Netflix w tym tygodniu. Sprawdźmy co filmowego i serialowego pojawi się na Netflix.

Obrazek w treści

  • W dniach od 16 do 23 stycznia 2022 roku na Netfliksie zadebiutują nowe filmowe i serialowe propozycje.
  • W tym tygodniu w ofercie pierwsza część finałowego sezonu Ozark.
  • Sprawdźcie także koniecznie premiery platformy w dniach od 9 do 16 stycznia 2022 roku.

Rozpoczynamy kolejny tydzień premier na platformie Netflix. Tym razem w kolejnym tygodniu stycznia na Netflksie sporo seriali, przeważnie mrocznych. Są też wzruszające filmy i ciekawe seriale. Sprawdźcie koniecznie co jeszcze do obejrzenia w styczniu na Netfiksie. Nie zapomnijcie także o premierach kinowych.

Wybrane premiery filmowe i serialowe Netflixa w dniach od 23 do 30 stycznia 2022 roku. 

Snowpiercer (kolejne odcinki) - premiera 25 stycznia 2022 roku

Zaczynamy od kolejnych odcinków serialowe post-apokaliptycznej opowieści w klimacie science-fiction, w której to w nowych odcinkach, rozgrywających się sześć miesięcy później Leyton wciąż nie może, ale wciąż poszukuje takiego miejsca na ziemi, w którym można by było żyć i mieszkać. Przeszkadza mu w tym Wilford, który marzy o zemście. 

Wybrana (sezon 1) - premiera 27 stycznia 2022 roku

Kolejna serialowa produkcja na Netfliksie została stworzona w Danii i jesy serialem sci-fi. Bohaterką opowieści jest dziewczyna, nastolatka, która pewnego dnia, w swoim niwielkim miasteczku, odkrywa przerażającą prawdę. Wraz z tym odkryciem życie dziewczyny zmienia się nie do poznania.  

Wrobienie: Zagadka sycylijskiego morderstwa (sezon 1) - premiera 27 stycznia 2022 roku

W tym tygodniu będziemy mogli także obejrzeć na Netflix zwariowany serial komediowy produkcji włoskiej. Fabuła opowieści koncentruje się wokół dwóch niezwykle pechowych techników pracujących w telewizji, którzy pewnego dnia natrafiają na miejsce, w którym dokonano zbrodni. Wkrótce, poprzez swoje działania, zostają podejrzanymi, napędzając kolejne życiowe kłopoty. 

Kobieta z domu na przeciwko dziewczyny w oknie (sezon 1) - premiera 28 stycznia 2022 roku

Wśród premier ostatniego tygodnia stycznia znalazł się także serial  w klimacie kryminalnym, w którym znajdziemy także pokłady absurdalnego, czarnego humoru. Bohaterką nowej serialowej produkcji Netfliksa jest Anna, która nie stroni od alkoholu i leków, a jej wyobraźnie jest mocno wybujała. Kobieta ma obsesję na puncie swojego niezwykle przystojnego sąsiada i jest przekonana, że stała się świadkiem morderstwa. 

All Of Us Are Dead (sezon 1) - premiera 28 stycznia 2022 roku

W ofercie tego tygodnia znajdziemy także kolejną koreańską, utrzymaną w konwencji grozy serialową produkcję. Jej akcja rozgrywa się w pewnej koreańskiej szkole średniej, w której szybko rozprzestrzenia się epidemia zombie. Uczniowie zamieniają się w krwiożercze bestie. Pozostali muszą zrobić wszystko, by ocalić życie i wydostać się na zewnątrz. 

Feria Najciemniejsze światło (sezon 1) - premiera 28 stycznia 2022 roku

W nowym tygodniu swoją premierę ma jeszcze jeden mroczny serial, tym razem produkcji hiszpańskiej, w którym to dwie siostry, ze spokojnego, na pozór hiszpańskiego miasteczka, muszą zmierzyć się z przykrą, a nawet przerażającą rzeczywistością, z siłami nadprzyrodzonymi. Wszystko zaczyna się w chwili, gdy na jaw wychodzi udział ich rodziców w rytualnym obrzędzie, który kończy się śmiercią. 

Z zimnej strony (sezon 1) - premiera 22 stycznia 

Kolejny serial w propozycjach na nadchodzący tydzień to także science-fiction, tym razem produkcja amerykańskiej, utrzymane w konwencji thrillera. Opowieść skupia się na zdemaskowanej rosyjskiej agentce, szpiegu, obdarzonej wyjątkowymi zdolnościami. Kobieta musi sobie sprytnie radzić nie tylko ze swoim przeznaczeniem, ale także byciem matką. 

 Angry Birds: letnie szaleństwo (sezon 1) - premiera 28 stycznia 2022 roku

Kończymy propozycją dla najmłodszych, serialem bazującym na filmie, w którym to nastolatki, w tym wypadku ptaki, Czerwony, Chuck, Bomba oraz Stella, właśnie spędzają szalone lato na Obozie Drzazga. Oprócz nich, wiele ciekawych przygód przeżyją także inne ptaszyska. 

W naszym dziale „filmy” znajdziecie wszystkie nowości filmowe. Z kolei w dziale „zapowiedzi filmowe” prezentujemy najciekawsze produkcje, które będziecie mogli obejrzeć wkrótce.  

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Opowieść Północna
Szymon Krug
Opowieść Północna
Tamten utracony świat
Alina Staneczek
Tamten utracony świat
Jeden dzień
Katarzyna Rygiel
Jeden dzień
Nagual Julian
Robert Noble
Nagual Julian
Stitchrays. Moda na szydełko
Paula Palczewska; Oliwia Palczewska
Stitchrays. Moda na szydełko
Złociejowo
Katarzyna Ryrych;
Złociejowo
Lwów
Mirek Osip-Pokrywka
Lwów
Przebudzeni
Elżbieta Śnieżkowska-Bielak
Przebudzeni
Pokaż wszystkie recenzje