"Ocean’s Twelve: Dogrywka". Przygód w kasynie ciąg dalszy

Data: 2020-05-29 21:25:57 Autor: Patryk Obarski

Ocean’s Twelve: Dogrywka to kontynuacja znanej komedii kryminalnej Ocean's Eleven: Ryzykowna gra. Co warto wiedzieć o kolejnej części?

Obrazek w treściFot. TVN/ WB/ x-news.pl

Zastanawiacie się, co zobaczyć dziś wieczorem? Jeśli lubicie komedie kryminalne, to koniecznie musicie sprawdzić film Ocean’s Twelve: Dogrywka. O czym jest i kiedy go zobaczyć?

Ocean’s Twelve: Dogrywka – opis

Ocean’s Twelve: Dogrywka to kolejna część z serii, która opowiada losy kasynowego oszusta, Danny’ego Oceana.

Kiedy ostatnim razem grupa oszustów powstała pod przywództwem Oceana okradła największe kasyna Las Vegas, jednocześnie naraziła się na gniew jej największych szefów.

Teraz złodzieje nie mogą liczyć na spokojne wakacje ze zrabowanymi pieniędzmi – haki na oszustów zebrał bowiem właściciel obrabowanej sieci kasyn, Terry Benedict. Grupa przestępcza ma dwa wyjścia – albo oddadzą kasę, albo wszyscy trafią do więzienia.

Problem w tym, że zrabowane pieniądze zostały już wydane, a zebranie kolejnych zmusza ich… do ponownego przestępstwa!

Ocean’s Twelve: Dogrywka – obsada

Kto wystąpił w filmie Ocean’s Twelve: Dogrywka? W rolę główną wcielił się znany już z poprzedniej części George Clooney.

Czytaj także: Patriota – co warto wiedzieć o filmie?

Oprócz niego w produkcji zagrały gwiazdy Hollywood – m.in. Brad Pitt, Cathrine Zeta-Jones, Matt Damon, Andy Garcia i Julia Roberts.

Ocean’s Twelve: Dogrywka – gdzie zobaczyć?

Gdzie zobaczyć film Ocean’s Twelve: Dogrywka? Produkcja wyemitowana zostanie przez stację TVN 7 w czwartek, 15 października 2020 r. o godz. 21:35.

Ocean’s Twelve: Dogrywka – czy warto zobaczyć?

Chociaż film Ocean’s Twelve: Dogrywka otrzymał kilka nieprzychylnych recenzji ze strony krytyków, to jednak w znacznej mierze spodobał się ona fanom pierwszej części. Jeśli zatem oglądaliście pierwszy z filmów o oszuście Oceanie, to koniecznie musicie zobaczyć także i tę produkcję.

Ocean’s Twelve: Dogrywka – książka

Ocean’s Twelve: Dogrywka to kontynuacja kultowego hitu z Holywood - Ocean's Eleven: Ryzykowna gra. Podobnie jak pierwszy film, także i ta część powstała na podstawie oryginalnego scenariusza stworzonego na potrzeby produkcji. Nie istnieje zatem książka, która stanowiłaby kontynuację losów Danny’ego Oceana.

Zamiast tego polecić możemy Wam opartą na faktach książkę  Marka Wałkuskiego To jest napad! Czyli kawałek nieznanej historii Ameryki, która ukazał się nakładem Wydawnictwa Helion. Tytuł ten przedstawia największe w historii USA napady na banki. A to wszystko w sposób pasjonujący i niebanalny.

Książkę To jest napad! Czyli kawałek nieznanej historii Ameryki kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.